W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kastracja ludzka- czy możliwa?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • gagatka
    Banned
    • Mar 2010
    • 329

    Maoam - trud daremny....

    Skomentuj

    • ja4872
      Świntuszek
      • Apr 2010
      • 50

      Biorę różne leki od prawie roku, żadne nie pomagają a lekarza zmieniałem chyba 4 razy. Dalej mam nerwicę /chyba lękową/. Cały czas chodzę na psychoterapię, ponad rok, dwa razy w tygodniu. Przecież odpowiedziałem na wszystkie pytania, serio!

      Rany, Gagatka, czemu Ty jesteś na mnie taka cięta?
      0statnio edytowany przez sister_lu; 18-05-10, 20:01.

      Skomentuj

      • gagatka
        Banned
        • Mar 2010
        • 329

        Bo tylko marudzisz, a w sumie nic nie chcesz zmienić. Po prostu nie chcesz!

        Edit: Zerknęłam na Twoje posty. Udzielasz się wyłącznie tutaj (na swoim wątku). Może najpierw się porozglądaj po innych postach/wątkach?
        0statnio edytowany przez gagatka; 16-05-10, 22:22.

        Skomentuj

        • ja4872
          Świntuszek
          • Apr 2010
          • 50

          Chcę! Bardzo chcę!!! Tylko nie potrafię, nie umiem...

          Skomentuj

          • Nolaan

            A guzik. Gdybyś chciał to byś coś z tym zrobił. Wiem po sobie, że można, nawet w bardzo złej sytuacji.

            Skomentuj

            • Duke

              Więc nie chrzań(używam delikatnych słów jako, że jest to forum) głupot. Gadasz jak panienka, która wpadła w histerię przed skokiem ze spadochronem i wychyla się przez drzwi i mówi : "Nie mogę, nie mogę! Chcę ale nie mogę" itd. rusz d... i rób to co Ci radzą życzliwe Ci(jeszcze chwilę) osoby, albo nie zawracaj nam głowy, bo nikt Ci nie pomoże, jak nic nie zrobisz.

              Skomentuj

              • ja4872
                Świntuszek
                • Apr 2010
                • 50

                Sorry, jeżeli zawracam Wam głowę, już nie będę... Już się wynoszę, przepraszam

                Skomentuj

                • Duke

                  Troll. Jeden wielki kit, żaden facet nawet z wielkimi problemami nie jest w stanie sie zachowywac jak piłka do kopania.

                  Skomentuj

                  • ja4872
                    Świntuszek
                    • Apr 2010
                    • 50

                    To widocznie nawet facetem nie jestem...

                    Skomentuj

                    • DSD
                      Perwers
                      • Jan 2010
                      • 1275

                      Niestety, mi to też pachnie trollingiem. Z drugiej strony zdarzają się takie przypadki, ja sam jestem/byłem (jestem dalej?) tego przykładem. Ale nigdy nie myślałem żeby urżnąć sobie jaja. Wiem co to paraliżujący strach przed kontaktem z OBCYM, czyli drugim człowiekiem, szczególnie kobietą. A u mnie było to o tyle gorsze że teoretycznie nie miałem powodu, kobity same zaczepiały a ja partoliłem haniebnie... Sacrebleu, i nawet nie bardzo mogę zwalić całą winę na rodziców. Jeśli piszesz to na serio to:
                      a) w żadnym wypadku nie kastruj się;
                      b) zacznij stykać się z ludźmi. W jakikolwiek sposób. Choć zgadzam się że ćwiczenie '30 losowych zaproszeń na kawę w jeden dzień' być może nie jest najszczęśliwszym pomysłem Ale chyba gdzieś się uczysz albo pracujesz?
                      'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

                      Skomentuj

                      • ja4872
                        Świntuszek
                        • Apr 2010
                        • 50

                        Tak, uczę się na uniwersytecie.. I nie jestem żadnym trollem, ale człowiekiem z problemami.

                        Skomentuj

                        • Duke

                          Informatyka?

                          Skomentuj

                          • ja4872
                            Świntuszek
                            • Apr 2010
                            • 50

                            Nie, nauki humanistyczne...
                            0statnio edytowany przez ja4872; 18-05-10, 20:27.

                            Skomentuj

                            • DSD
                              Perwers
                              • Jan 2010
                              • 1275

                              No to pewnie na jednego faceta przypada naście dziewczyn... Twoje szanse rosną szybko jak zielone listki na wiosnę.
                              'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

                              Skomentuj

                              • ja4872
                                Świntuszek
                                • Apr 2010
                                • 50

                                Co z tego, skoro i tak mnie żadna nie chce...

                                Skomentuj

                                Working...