W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Petting i kiepskie finały

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Landryn
    Świętoszek
    • Apr 2010
    • 12

    #16
    Co do wieku to mamy po 17 lat.
    Tylko proszę nie używajcie wyrazów "szczylopodobnych".
    Fakt jest taki że trudno ją do tego przekonać ale i jednocześnie ja się z tym nie chce spieszyć bo gdybym wpadł w moim wieku to bym się chyba pochlastał..
    Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw zniży Cię do swojego poziomu a potem zniszczy doświadczeniem.

    Skomentuj

    • Karookarolina
      Perwers
      • May 2009
      • 1050

      #17
      a rozmawialiscie o seksie, albo chociaz o pieszczotach oralnych, moze Ona tego chce a krepuje sie zaproponowac lub czeka na Twoj ruch
      Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

      Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

      Skomentuj

      • Landryn
        Świętoszek
        • Apr 2010
        • 12

        #18
        Dawniej przez przypadek weszlismy na temat 69 ale odrazu powiedziala ze narazie nie chce tego praktykowac, lecz to zabrzmialo z takim przekonaniem jakby tyczylo sie to do ogólu oralnego seksu.
        Nigdy nie polemizuj z idiotą. Najpierw zniży Cię do swojego poziomu a potem zniszczy doświadczeniem.

        Skomentuj

        • fikumiku
          Świntuszek
          • Mar 2010
          • 52

          #19
          Napisał Landryn
          Co do wieku to mamy po 17 lat.
          Tylko proszę nie używajcie wyrazów "szczylopodobnych".
          Obiecujemy, że nie będziemy - ale powiem tak... w dzisiejszych czasach 17 latka która mając chłopaka od 3 lat jeszcze mu nie zrobiła laski to... chyba jakiś ewenement

          Ja pisząc wcześniej, że jakieś 6-7 miesięcy urabiałem pannę na bzykanie to wspominałem dokładnie taki swój wiek... też miałem 17 lat.

          Ale raz, że to było ... ho ho i jeszcze trochę za innego ustroju niemalże, a dwa że akcje ręczne i oralne to już były długo wcześniej.

          Napisał Landryn
          Fakt jest taki że trudno ją do tego przekonać ale i jednocześnie ja się z tym nie chce spieszyć bo gdybym wpadł w moim wieku to bym się chyba pochlastał..
          Od obciągania jeszcze nikt nie wpadł

          Co do 69 o którym napisałeś niżej - nie polecam - nie każdemu i nie z każdą partnerką sprawdza się ta pozycja i wcale nie jest taka super na początek.

          Bo (znowu wyliczanka) raz, że nie każda panna lubi robić laskę "do góry nogami", dwa dostęp do łechtaczki też jest gorszy w odwróconej pozycji, trzy nie jest wcale tak łatwo sprawiać przyjemność mając równocześnie aplikowane konkretne pieszczoty.

          Na początek... niech bejbe ogoli jeża, odessij jej guziczek i zasugeruj rewanż.

          (o higienie osobistej i również wskazanym przetrzebieniu "buszu" to nie wspominam bo to oczywistość - nie polecam też strzelać dziewczęciu w usta za pierwszym razem - ale jak jej poleci na dekolt to żadna "siara" itp.).

          I jeszcze na koniec coś tam brąchałeś o tym, że obawiasz się żeby panny nie zrazić, żeby było "dopięte".... ehh ale pieprzenie.

          Zrozum młodziaku, że seks to ślina, sperma, śluz, mlaskanie, chlupotanie, pot i łzy

          Im szybciej panna przyzwyczai się do tego i polubi - tym lepiej bo później na laskę z połykiem to będziesz kolejne lata czekał bo dziewczę "wyżej stawia uczucia"....

          Możesz mi teraz nie wierzyć, ale za 10... 15 lat będziesz takie półroczne podchody żeby laskę za cycek złapać, roczne żeby włożyć rękę w majtki i jak widać wieloletnie żeby mieć odessanego czy pobzykać - będziesz wspominał ze śmiechem.

          I z jednej strony oczywiście z rozczuleniem ale i z ewidentnym uczuciem, że to całe "szanowanie się", czekanie itp. to była dziecinada i strata czasu.

          Także imho - zaproś laskę w jakieś bezpieczne miejsce - i do boju

          Gwarancji nie dam - bo jak wspomniałem imho drętwa to ona jest - ale po pierwszym oralnym orgaźmie - powinna mocno zmodyfikować swoje podejście do seksu.

          Skomentuj

          • spirit_of_orb
            Seksualnie Niewyżyty
            • Aug 2007
            • 397

            #20
            Napisał St.Anger
            Możesz zastosować taki trick: jak już czujesz, że dochodzisz mocno przyciśnij miejsce między jądrami a odbytem, będziesz miał orgazm ale bez wytrysku. Poćwicz przy masturbacji.
            jak chcesz na starość lać pod siebie to tak rób
            przez pryzmat dialektyki sado maso

            Skomentuj

            • fikumiku
              Świntuszek
              • Mar 2010
              • 52

              #21
              Napisał spirit_of_orb
              jak chcesz na starość lać pod siebie to tak rób
              Dobrze gada.

              Poza tym takie blokowanie wytrysku po prostu boli... jaki sens mieć orgazm skoro w jego trakcie trzeba pamiętać o tym, żeby sobie ucisnąć nasieniowody i samemu sprawić ból?

              To się kwalifikuje jako BSDM a nie dla 17 letniego szczeniaka...

              Skomentuj

              • St.Anger
                Świętoszek
                • Feb 2009
                • 34

                #22
                Napisał Landryn
                Próbowałem dawniej i niestety nie sprawdza się to...
                To spróbuj jeszcze raz, rzeczywiście na początku ciężko wyczuć jak to zrobić i trzeba dosyć mocno ucisnąć to miejsce. Na początek spróbuj sobie pomóc jakimś twardym przedmiotem np podczas masturbacji usiądź na jakimś twardym przedmiocie (np pilot - ma odpowiednią szerokość) tak żebyś siedział na nim tym miejscem między odbytem a moszną. Poćwicz.

                Napisał fikumiku
                Poza tym takie blokowanie wytrysku po prostu boli... jaki sens mieć orgazm skoro w jego trakcie trzeba pamiętać o tym, żeby sobie ucisnąć nasieniowody i samemu sprawić ból?

                To się kwalifikuje jako BSDM a nie dla 17 letniego szczeniaka...
                Bzdura! Nauczyłem się tego kilka lat temu i ani razu mnie to nie bolało. Ty chyba mylisz dwie rzeczy i zamiast robić to tak jak opisałem wyżej chwytasz za worek szukasz nasieniowodów i je ściskasz - nie o to chodzi.

                A cóż tu znowu takiego trudnego do zapamiętania? Moja dziewczyna nie lubi loda z połykiem, wiem o tym i jak już dochodzę to tylko przykładam tam rękę i po sprawie.

                Sam prawie zawsze stosuje tą metodę podczas orala (brak warunków mieszkaniowych) i ograzm nie jest ani trochę gorszy od takiego z wytryskiem, a po suchym orgazmie to i szybciej 'mały' wraca do gotowości i można bawić się dalej

                Skomentuj

                • fokss
                  Świętoszek
                  • May 2010
                  • 25

                  #23
                  Kiedys Wyczytałem w necie o miesniu PC znajduje sie na samym spodzie miednicy jak sikasz i chcesz przerwac to włąsnie on hamuje siuski tak samo ze sperma tyle ze trzeba troche cwiczyc zeby wpelni działało masz suchy orgazm i pałka ci nie oklapnie

                  Skomentuj

                  Working...