W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks - orgazm w jedną stronę?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • GOSdog
    Świntuszek
    • Oct 2009
    • 63

    #16
    Napisał Armator
    robię to wszystko delikatnie i czule, nie patrzę na zegarek ile to trwa ale trwa do długo.
    I może w tym prooblem? Może sprobuj jej wypytać co ją kreci, może bardziej hard opcja pomoze....
    Kto pyta nie błądzi, kto ma kase ten rządzi... Ja jestem tym pierwszym

    Skomentuj

    • Mind's_elation
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 485

      #17
      Przychodzi mi tylko: ja p*******...
      Kobieta może uwielbiać seks bez względu na to czy osiąga przy nim orgazm czy nie. Wystarczy, że będzie wyjątkowo przyjemnie obu osobom.
      Czy powiedziała ci wyraźnie, że bardzo przeszkadza jej brak orgazmu i przez to wasz seks nie jest taki jakby chciała? Jeśli nie, to moim zdaniem nie powinieneś traktować tego jak problemu. Możesz pytać i uczyć się jeszcze dokładniej jej ciała i reakcji, ale nie sugeruj, że po to, aby doszła, a broń boże, że unikasz z nią dlatego zbliżeń!
      "Większość granic przekracza się przecież z powodu prowokacji"
      Janusz Leon Wiśniewski

      Skomentuj

      • siostrabasen
        Ocieracz
        • May 2009
        • 177

        #18
        orgazm nie lubi, żeby o nim za dużo myśleć.Jeśli będziecie nastawieni po prostu na cel...możecie się rozczarować. Seks ma być przyjemnością.
        Tak naprawdę więcej dzieje się w głowie niż między nogami...Może tu jest jakiś problem?
        całuję lepiej niż gotuję

        Skomentuj

        Working...