W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Śluz z penisa

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Enea
    Perwers
    • Dec 2005
    • 1010

    #16
    o jejku jak ja lubie ten widok.... nie traktowalabym tego na miejscu twojej partnerki jako problem i pewnie jesli jej o tym powiesz to moze ja to tylko ucieszyc... co zrobic ze sluzem? zlizac, rozsmarowac no nie wiem bo u nas zazwyczaj zaczyna sie wtedy zabawa staram sie nie przepuscic zadnego wzwodu

    Skomentuj

    • Jebak
      Świętoszek
      • Jun 2006
      • 11

      #17
      Ja też tak mam, ale widze ze to całkiem sympatyczne. Ja w sumie ze wzgledu na ten temat zapisalem sie na te forum. Ale juz nie dlugo nie bede mial wyciekow z penisa. DZIEWCZYNA MNIE RZUCA!!!
      I feel like a GIANT today

      Skomentuj

      • Łukasz85
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2006
        • 374

        #18
        JA tez to mialem jak ona byla w poblizu Jak mnie dotykala i zaczela cos robic

        Skomentuj

        • bigskizo
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jan 2006
          • 226

          #19
          mnie sie tak zdarza, kiedy jestesmy razem, ja i mój skarb.

          Skomentuj

          • damban
            Świętoszek
            • May 2005
            • 22

            #20
            Ale czemu ktos to nazywa PROBLEMEM? To jest przecież normalne bo każdy facet tak ma i ja również kiedy jestem podniecony z powodu mojej dziewczyny ona ma wtedy mokro w majteczkach i ja również.

            Skomentuj

            • LellyDivera
              Seksualnie Niewyżyty
              • May 2006
              • 291

              #21
              Miałam partnera który obficie "kropelkował", ale to było super, bo nie dość że smaczne, to jeszcze nie trzeba było stosować lubrykantów.... Własna produkcja...

              Skomentuj

              Working...