W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Słaba erekcja

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • przemo90
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2006
    • 223

    Słaba erekcja

    Witam. Moim problemem jest właśnie słaba erekcja. Gdy mi dziewczyna robi loda, to jest ok. jest bardzo twardy, a gdy już przestaje momentalnie mięknie, mogę z nią uprawiać stosunek, ale wprowadzenie penisa to już normalnie problem jak nie wiem, dodam że mam zakrzywionego w dół więc jest jeszcze gorzej jakoby miał być prosty . To nie jest taki sam przypadek jak innych, ponieważ ja się wcale nie denerwuje, mam wyrozumiałą dziewczynę, która mnie kocha, ale jest mi z tym coraz gorzej . Problem psychiczny raczej nie. Lat mam 19 , więc stary chyba też nie jestem. Niepokoi mnie również to, że nie mam porannych wzwodów, kiedyś miałem, jeszcze tak rok temu, a teraz jak się zdarzy to taki marny. Pytam gdzie mogę szukać pomocy, bo leczenie na własną rękę odpada, boje się skutków ubocznych. Przepraszam za chaos i proszę o radę bądź pomoc.
  • Bobi25
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jul 2009
    • 395

    #2
    To nie jest taki sam przypadek jak innych, ponieważ ja się wcale nie denerwuje,
    Może i się nie denerwujesz ale w podświadomości czujesz, że jest problem i to wystarczy aby sie zablokować.

    ale jest mi z tym coraz gorzej

    O właśnie

    Pytam gdzie mogę szukać pomocy, bo leczenie na własną rękę odpada, boje się skutków ubocznych. Przepraszam za chaos i proszę o radę bądź pomoc.
    Niepokoi mnie również to, że nie mam porannych wzwodów, kiedyś miałem, jeszcze tak rok temu, a teraz jak się zdarzy to taki marny
    Nie każdy musi mieć poranne wzwody. Nie jest to zły objaw jeśłi wzwód wystepuje w wiadomych sytuacjach jeśli . W Twoim przypadku może to być jednak spowodowane probleme z utrzymaniem wzwodu.

    U lekarza seksuologa. Każe zrobić Ci podstawowe badanie w zależności od tego co wyjdzie przepisze Ci odpowiednie leki. Być może np Maxigrę. Ja uważam, że jest to problem psychiki, ale to już niech lekarz określi. Tak więc jak najszybciej idz do lekarza.

    Skomentuj

    • przemo90
      Seksualnie Niewyżyty
      • Apr 2006
      • 223

      #3
      no ale widzisz, nie chce się niczym truć, gdyż te świństwa mają skutki uboczne i uzależniają odbywanie stosunków. Najlepsze wydaje mi się jeszcze Libidoforte bo naturalne, ale za drogie .
      nie wiem co robić..
      a może wie ktoś jak wyglądają takie spotkania u seksuologa i mniej więcej ile kosztują?

      Skomentuj

      • Bobi25
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jul 2009
        • 395

        #4
        nie chce się niczym truć, gdyż te świństwa mają skutki uboczne i
        Bez przesady z tym truciem. Leki oparte na sildenafilu nie mają jakiś poważnych skutków ubocznych. Zresztą nie będziesz tego brał do końca życia. A są one już sprawdzone w leczeniu zaburzeń wzwodu.

        i uzależniają odbywanie stosunków.
        To znaczy ?

        Najlepsze wydaje mi się jeszcze Libidoforte bo naturalne, ale za drogie
        Libidoforte to suplement diety a nie żaden lek. Spróbuj może Ci pomoże ale jego zadaniem jest ogolnie podniesienie libido. Według mnie strata kasy.

        nie wiem co robić..
        Lekarz. Tak jak w każdym innym przypadku gdy coś nam dolega.

        może wie ktoś jak wyglądają takie spotkania u seksuologa i mniej więcej ile kosztują
        Lekarz przeprowadzi z Tobą wywiad. Opowiesz mu o swoim problemy itp Dalej dostaniesz skierowanie na badania hormonalne oraz podstawowe badania krwi np na poziom cukru itp aby wykluczyć np niedobór hormonów itp To mu da jakiś obraz Twojej dolegliwości. Być może przepisze Ci jakieś leki na bazie sildenafilu aby wzmacniać ukrwienie penisa.
        Wizyta kosztuje około 100 zł.

        Skomentuj

        • przemo90
          Seksualnie Niewyżyty
          • Apr 2006
          • 223

          #5
          To znaczy ?
          wydaje mi się że później bez tych leków już nic się nie uda , że organizm się do nich przyzwyczai i aby osiągnąć erekcje będę musiał stosować te leki.

          Skomentuj

          • Bobi25
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jul 2009
            • 395

            #6
            wydaje mi się że później bez tych leków już nic się nie uda , że organizm się do nich przyzwyczai i aby osiągnąć erekcje będę musiał stosować te leki.
            No i właśnie zle Ci się wydaje. Leki te nie powodują przyzwyczajenia organizmu. Nie są to tylko środki dorazne mają też właściwości lecznicze. To nie jest tak, że będziesz do końca życia skazany na tabletkę. To się bierze przez jakiś czas tylko. Potem będziesz już śmigał bez tabletki. Wybierz sie do lekarza i rozwiejesz wszystkie swoje wątpliwości.

            Skomentuj

            • kraken
              Świntuszek
              • Sep 2006
              • 58

              #7
              Nie napisałeś czy używasz prezerwatyw?

              Skomentuj

              • przemo90
                Seksualnie Niewyżyty
                • Apr 2006
                • 223

                #8
                używam.
                wcześniej jak używałem prezerwatyw, to mi miękł.
                A teraz to przed założeniem nie jest twardy

                Skomentuj

                • kraken
                  Świntuszek
                  • Sep 2006
                  • 58

                  #9
                  Napisał przemo90
                  używam.
                  wcześniej jak używałem prezerwatyw, to mi miękł.
                  (...)
                  Jest to dość częsta dolegliwość. Inna sprawa, że kochanie się "z workiem na głowie" () to raczej wątpliwa przyjemność. Dlatego też, razem z partnerką, przerzuciliśmy się na antykoncepcję hormonalną.

                  Skomentuj

                  • przemo90
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Apr 2006
                    • 223

                    #10
                    a jakie mógłbym zrobić badania kontrolne żeby wykryć przyczynę, coś na prostatę itp. ?

                    Skomentuj

                    • atrakcyjny
                      Świętoszek
                      • Jul 2009
                      • 3

                      #11
                      tu ci nikt przyczyny nie znajdzie...idz do lekarza, pierwszego kontaktu, albo do seksuologa - znajdziesz na pewno w necie jakis gabinet blisko miejsca zamiesznaknia. pozdro

                      Skomentuj

                      • Muttsu
                        Ocieracz
                        • Oct 2009
                        • 136

                        #12
                        Masz ewidentne problemy z krążeniem krwi. Dostaniesz coś od czego się nie uzależni Twoje ciało więc nie obawiaj się , nie wydziwiaj i idź do lekarza (:
                        Im więcej penisów tym większa władza

                        Skomentuj

                        Working...