W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Dziwne opory przed seksem analnym

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rezor
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 7

    Dziwne opory przed seksem analnym

    w sumie nie wiedzialem jak nazwac ten temat bo problem jest dziwny

    moja dziewczyna kiedys probowala analu z innym facetem , robili to z 3 razy i ona wtedy robila to bez specjalnego nawilzenia i nie byla zbytnio podniecona. wiec jej sie to srednio podobalo.

    teraz chciala sprobowac ze mna , po pewnym czasie bycia . kupilem zel poslizgowowy , kondony oczywiscie. po grze wstepnej , wtedy kiedy mam juz jej wlozyc to ona nagle odskakuje jakby byla poparzona i mowi ze ją to zabolalo .... chociaz nawet nie zdazylem 1-2 cm wlozyc. dziwne to jest bo jakos wtedy ja nie bolalo i w sumie to ona chce bardzo sexu analnego . i sama Ona nie wie czemu tak robi (odskakuje)

    help?
  • Maoam
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 714

    #2
    Ma uraz po poprzednich nieudanych razach z byłym, po prostu.
    Może mówić, że chce, bo nalegasz, albo chce spróbować, ale trudno jej przezwyciężyć strach i odruchowo, jak napisałeś, odskakuje.
    W każdym razie nie są to dziwne opory.
    Weź pod uwagę jej odczucia, jeśli ją boli, to ją boli, przestań wtedy i odsuń się, chyba, że chcesz, żeby seks był dla niej męczarnią.

    Nawet, jeśli częściej uprawia się seks analny, może czasem boleć.
    Już w ostatni por skóry tak dawno mi wniknąłeś
    Że nie wierzę, iż kiedyś jeszcze nie być tam mogłeś
    I choć nie wierzę by mógł być ktoś bardziej otwarty
    Dla Ciebie niż ja jestem, zrób coś, otwórz mnie, rozbierz...

    Skomentuj

    • Rezor
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 7

      #3
      "Może mówić, że chce, bo nalegasz" < wlasnie nie nalegam , ani razu jej nawet o tym nie wspomnialem , sama wyszla z inicjatywą . tak naprawde to ona nalega na ten rodzaj sexu

      strach u niej to zadkosc bo ma taki a nie inny charakter

      z tym bólem , to ja sie odsuwam i nic na sile nie robie , i nie chce ona probowac kolejny raz tego samego dnia. tylko przy kolejnych zabawach znow chce sprobowac i znow jest ta sama scena i finito.

      tak naprawde to ona jakby oczekiwala ze w tej sprawie jej jakos pomoge , cos zrobie . tylko nie wiem jak

      i wes to rozkmin ... zalamka. dlatego tu pisze

      Skomentuj

      • brzoskwineczka
        Perwers
        • Sep 2009
        • 824

        #4
        Boi się, napina mięśnie i ciaśniej wchodzi, a to już ból.
        ...:::tylko spokój może nas uratować:::...

        "Postępujemy tak, bo uważamy, że nasze błędy lepiej jest ukryć pośród masy innych. Tak jak grzech lepiej ukryć wśród wielu innych grzechów." prof. J. Bralczyk

        Skomentuj

        • kropla
          Ocieracz
          • Apr 2007
          • 117

          #5
          Jak zabierasz sie za sprawe od d... strony (aczkolwiek okreslenie to w przypadku anala moze byc nieco mylace), znaczy usilujesz od razu za wszelka cene swego przyjaciela umiescic w wiadomych okolicach to nie dziwne, ze potem panny twierdza, ze 'to boli, jest obrzydliwe i boli' Przeczytaj sobie jakis manual, zacznij od paluszkow, delikatnie etc to pewnie opory znikna.

          Skomentuj

          • DrPaul
            Świntuszek
            • May 2009
            • 57

            #6
            Stres powiązany z poprzednimi stosunkami analnymi wygenerował u Twojej partnerki taką jakby blokadę, która powoduje, że zanim jeszcze do czego dojdzie, to ona bardziej się tym wszystkim przejmuje. Delikatnie i powoli, a dojdziecie do kompromisu, a z dodatkowym żelem poślizgowym może się jej w końcu to spodobać, tylko ważne aby nie myśleć o samym sobie

            Napisał Rezor
            kupilem zel poslizgowowy , kondony oczywiscie.
            Żel poślizgowy to wiem co to jest, ale tego drugiego to za cholerę, nigdy nie widziałem na oczy Może masz na myśli kondomy, a nie "kondony"? To taka mała rada na przyszłość, aby nie strzelić gafy w najmniej oczekiwanym momencie, żadna złośliwość
            "Seks jest jednym z dziewięciu powodów reinkarnacji. Pozostałych osiem jest bez znaczenia."
            Henry Miller

            Skomentuj

            • Frodo Baggins
              Perwers

              Wspomógł BT
              • Feb 2009
              • 1174

              #7
              gdyby miała uraz to nie próbowałaby teraz z Tobą (z tego co piszesz - to była i jest jej inicjatywa).
              a może akurat ten żel, który kupiliście działa zbyt mocno na śluzówkę odbytu i tu jest przyczyna bólu i pieczenia ?

              Skomentuj

              • DrPaul
                Świntuszek
                • May 2009
                • 57

                #8
                Blokada psychiczna, a popęd do seksu to są dwie zupełnie inne sprawy. To działa na podobnej zasadzie jak z pieniędzmi: Nie masz ich, to chciało by się kupić wiele rzeczy- Masz je, to boisz się je wydać.
                "Seks jest jednym z dziewięciu powodów reinkarnacji. Pozostałych osiem jest bez znaczenia."
                Henry Miller

                Skomentuj

                • Junona
                  Erotoman
                  • Aug 2007
                  • 468

                  #9
                  Pomimo,ze bardzo chce to zrobic, odczuwa fizyczny ból. Nie ma co tu się silic na gornolotne teorie o urazach z przeszlosci. Po prostu - moze za szybko pchasz, moze masz duzego, moze za krotka gra wstepna. Moze brak odpowiedniego przygotowania do seksu analnego? Chyba wiesz,o czym mowie...
                  Moze 'kondony' badziewne?
                  Pain is an unavoidable side-effect of life.

                  Skomentuj

                  • DrPaul
                    Świntuszek
                    • May 2009
                    • 57

                    #10
                    Napisał przecież, że zanim wejdzie, to partnerka już "spina poślady", więc co tu pisać o za szybkich pchaniu lub o rozmiarze członka autora postu. Tak więc ta teoria odpada Czytajcie bardziej ze zrozumieniem
                    "Seks jest jednym z dziewięciu powodów reinkarnacji. Pozostałych osiem jest bez znaczenia."
                    Henry Miller

                    Skomentuj

                    Working...