W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ból członka podczas wejścia bez prezerwatywy..

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • SkyWalker1
    Świętoszek
    • Jun 2009
    • 34

    Ból członka podczas wejścia bez prezerwatywy..

    witam

    Mam następujący problem, gdy kocham się ze swoją dziewczyna w prezerwatywie to bez problemu członek wchodzi do pochwy, lecz gdy chcemy sie kochac bez gumki, to nie moge wejsc w nią.. tzn penis wchodzi jakby do połowy.. i mnie boli napletek(zsuniety prawidłowo) chciałbym zaznaczyc ze kobieta jest wystarczająco podniecona i mokra.

    pomocy
  • Karookarolina
    Perwers
    • May 2009
    • 1050

    #2
    myślę, że trzeba dodatkowego nawilżenia. Spróbujcie użyc jeszcze lubrykantu i Ty się nim wysmaruj.
    Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

    Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

    Skomentuj

    • SkyWalker1
      Świętoszek
      • Jun 2009
      • 34

      #3
      trzeba posmarować całego członka? durex play rozgrzewający spełni swoje zadanie?

      Skomentuj

      • Marsjan
        Świntuszek
        • Feb 2009
        • 69

        #4
        Może masz za kródkie wędzidełko skoro boli cie napletek

        Skomentuj

        • SkyWalker1
          Świętoszek
          • Jun 2009
          • 34

          #5
          czuje ból, nie w okolicy wedzidełka, lecz z przodu członka, w faldzie skóry ktory chowa sie do rowka ;]

          Skomentuj

          • przemo90
            Seksualnie Niewyżyty
            • Apr 2006
            • 223

            #6
            czyli wędzidełko masz za krótkie, bo to co opisałeś właśnie jest wędzidełkiem. Musisz iść do lekarza po skierowanie do chirurga, albo czekać aż Ci się zerwie(bolesne) i będzie za późno .

            Skomentuj

            • Karookarolina
              Perwers
              • May 2009
              • 1050

              #7
              a mi się wydaje ze to nie jest wina wędzidełka. Spróbuj jeszcze z tym durexem, mozesz sprobowac z rozgrzewającym, my uzywamy nawilzajacego. Jak nadal bedzie bolec to idz do lekarza
              Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.

              Może nie najładniejsza, ale w łóżku nadrabiam.

              Skomentuj

              • Niechciany__
                Seksualnie Niewyżyty
                • May 2009
                • 282

                #8
                To pewnie klasyczna stulejka.. do lekarza, w większosci leczy się operacyjnie.. Możesz się tez obrzezać ...
                * * * * * * * *
                Korzyścią bycia inteligentnym jest to, że można zawsze udawać głupca, podczas gdy sytuacja odwrotna jest niemożliwa - nie zmienia to jednak faktu, że inteligencja idzie często w parze z chamstwem i nietolerancją.

                Skomentuj

                Working...