W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Niedopasowanie osobowości?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • stingeros
    Świętoszek
    • Jun 2009
    • 13

    #31
    Napisał evika
    Proponowałabym najpierw madrego ginekologa, aby pozbyc się problemów z infekcjami. Potem szczere rozmowy, i jesli nie pomoga, to seksuolog.
    Taa... znajdź takiego :/ Była już chyba u 5 różnych (u każdego po pare razy)... miała jakieś przesiewy czy jakieś inne badania w szpitalu, jakieś USG pochwy i ciul wie co jeszcze... i dalej się to nawraca... prędzej czy później... A leków to już tyle zjadła i nawcierała sobie, że jej wątroba musiała wyglądać jak po powstaniu listopadowym... Higieniczny tryb życia prowadzi i to bardzo... jakieś specjalne płyny do higieny intymnej... i dalej coś jest nie tak... Teraz zaczynamy medycynę niekonwencjonalną... ziółka, wcieranie jogurtu itp. Jak nie pomoże to ciul go wie co jest


    A co do orgazmów to ja mam swoje zdanie rozważane juz wielokrotnie... Mówcie sobie co chcecie - to nie są udawane orgazmy... a te kompleksy są powodem nieco innych problemów (całkiem odrębny temat).

    Zaczynam troche żałować ze tutaj napisałem bo wszyscy patrzą tylko przez pryzmat swoich własnych doswiadczeń... A niestety każdy czymś się różni i udzielając porad na forum (czy chociaż próbując) powinniście być tego swiadomi - jeden musi się uczyć orgazmów innemu jakoś to przychodzi niemalże od razu. A i jedyne co mogę jeszcze powiedzieć to to że macie szczęście, że nie trafiliscie na partnera, który przełamał by wasze dotychczasowe wyobrażenia w tych kwestiach.

    TEMAT UWAŻAM ZA ZAMKNIĘTY.

    Skomentuj

    • evika
      Perwers
      • Nov 2006
      • 1083

      #32
      kolego, to oczywiste,ze gdzy pytasz, kazdy odpowiada Ci kierujac się własnym doświadczeniem
      Jesi faktycznie jest tak, jak piszesz ( wco szczerze wszyscy watpią), to i tak nie umniejsza to szczerosci ani jakosci naszych wypowiedzi.

      Masz jeszcze jedna opcję do wykorzystania: Sam pogadaj z jakims mądrym seksuologiem. Może to cos Ci da.

      Skomentuj

      • Nadia
        Ocieracz
        • May 2009
        • 96

        #33
        zbyt intensywna higiena ułatwia drogę grzybicy do nawrotu. tona leków - a brała coś na odbudowanie flory bakteryjnej? bez niej również ma duże szanse na szybki nawrót choroby. poza tym grzybica ma to do siebie, że lubi często wracać i nie ma z nią tak łatwo. i o matko polko, jogurtu się tam nie wciera, tylko trzeba go pić :o poczytaj, a dopiero potem narzekaj. i jeszcze jedno - ta Twoja medycyna niekonwencjonalna może doprowadzić do zaostrzenia się choroby i może mieć dużo poważniejsze skutki - im częściej grzybek wraca, tym większe ryzyko, że zachoruje na coś poważniejszego. to słowa mojego lekarza.
        i wybacz, że patrzę przez pryzmat własnych doświadczeń - nie będę patrzeć przez pryzmat domysłów i zaprzeczać czemuś, czego sama doświadczyłam i wiem jak jest.

        Wszystko, co dobre, jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie

        Skomentuj

        • kicia!
          Erotoman
          • Feb 2009
          • 629

          #34
          Napisał stingeros
          Zaczynam troche żałować ze tutaj napisałem bo wszyscy patrzą tylko przez pryzmat swoich własnych doswiadczeń...
          no a mamy patrzeć przez pryzmat cudzych doświadczeń? To chyba oczywiste, że każdy opiera się na własnej wiedzy i doświadczeniu.
          Najlepsze jest to, że niektórzy tutaj mają go znacznie więcej niż Ty, a Ty i tak się upierasz przy swoim patencie na wiedzę, nie wyciągasz żadnych wniosków i za żadne skarby nie chcesz odpuścić własnego zdania, mimo że z 10 osób już Ci napisało najbardziej prawdopodobny scenariusz.
          No ale wierz w co chcesz.

          Skomentuj

          • Nadia
            Ocieracz
            • May 2009
            • 96

            #35
            a jeszcze jedno - PIESZCZOTY PRZY INFEKCJI GRZYBICZEJ SPRAWIAJĄ BÓL!!
            dotarło, dlaczego nie chce, byś ją tam zbyt długo dotykał i zamiast odmówić, woli udać, że przeżyła orgazm?
            i przepraszam, że kolejny raz oparłam się na własnym doświadczeniu, ale z nawrotami grzybicy walczę od lutego i wiem, że dotyk nie jest wtedy przyjemny, a już na pewno nie doprowadza do orgazmu.
            0statnio edytowany przez Nadia; 12-06-09, 21:18.

            Wszystko, co dobre, jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie

            Skomentuj

            Working...