W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Odleglosc blonki

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • qwerty20
    Ocieracz
    • Jun 2005
    • 175

    Odleglosc blonki

    jak za pierwszym razem pobudzałem moja Ukochana paluszkami , to moglem wsadzic okolo 3 cm palca (wiem ze nie za wiele), przy czym niezbyt mozna bylo zauwazyc, ze jest podniecona (mowila, ze jest dobrze, ale niebylo sluchac przyspieszonego oddechu, ani drobnych pojękiwań)-to bylo okolo 3-4 tyg temu
    wczoraj jak znowu to powtarzalismy po raz kolejny, to chcialem głebiej wsadzic palec, i za n-tym razem sie udalo (Ją minimalnie bolalo, ale mowila, ze tak chyba musi byc), po kilku minutach jak juz sie dalej "przebilem" palcem to "wchodzil i wychodzil" jak ulał. Po prostu nie bylo przeszkod! A Ją to bardzo rajcowalo (czasami mowila, czy nie mozna glebiej )wkoncu bylo sluchac, ze ma przyspieszony oddech, lekkie jęki, bylo Jej gorąco a na koncu (po okolo 30 minutach) mowila, ze Jej kolana ciagle drgają jeszcze I wogule byla bardzo rozpromieniona. Ale nachodzi mnie pytanie, czy jak na poczatku nie moglem sie przebic dalej niz na 3 cm, a teraz caly palec moge wlozyc, to czy nie uszkodzilem (czy moze nie przebilem) niechcacy błonki? Od wczoraj moja Ukochana sie nie uskarza, ze Ja cos boli, ani wogule.., tak tylko pytam z ciekawosci, w jakies odleglosci jest umiejscowiona błona dziewczyny?
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #2
    Hymen jest fałdem błony śluzowej umieszczonym u ujścia pochwy. Może mieć różny kształt.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • qwerty20
      Ocieracz
      • Jun 2005
      • 175

      #3
      inni nie mają nic do powiedzenia:>?

      Skomentuj

      • mirakla
        Perwers
        • Feb 2005
        • 805

        #4
        raczej nie uszkodziłeś błonki,bo gdyby coś takiego nastapiło to dziewczyna pewnie by krawawiła i mogłoby ją boleć.Palce są zbyt cienkie żeby przebić. Zazwyczaj tak jest że jeśli dziewczyna jest spięta to automatycznie zaciskają sie mięśnie okalające wejście do pochwy,stąd więc pewnie wynika ten początkowy opór o którym piszesz.ale jesli zrobiłeś dziewczynie dobrze i była zadowolona to chyba powinieneś się cieszyć nie??
        Aha i jeszcze jedna sprawa,nie zawsze jest tak że gdy dziewczyna jest podniecona to jęczy i wzdycha.Czasem zdarza sie tak że nie wydajemy z siebie żadnych dzwiekow ale i tak jest nam cudownie
        I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

        Skomentuj

        • DajMiTęNoc
          Perwers
          • May 2005
          • 1153

          #5
          wsumnie kiedyśznalem taka napalanona małolatkie i chyba myslała że rozm o sex dodaje jej wieku i mówiła ża sie onanizuje i stego co wiem to w błonie dziewiczej jest jakas dziurka że mozna swobodnie wkładac nawet tampona wiec zgadzam że palcem raczej nie przebiłes. I wiecej z tym sie nie wypowiadam nigdy nie miałem dziewicy bywa ale nie cierpie jakos z tego powodu po co sie meczyc z dziewica?? ja wole kobiety które już nie sa dziewicami
          Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

          Skomentuj

          • qwerty20
            Ocieracz
            • Jun 2005
            • 175

            #6
            thx mirakla, bo sie juz przestraszylem (nie krwawila, ale wolalem byc pewien)

            Skomentuj

            • Jamal
              Świntuszek
              • Jul 2005
              • 43

              #7
              Znów was rozczaruje. Jezu czy wy naprawde nuie czytacie artykułów z innych Forum?? Polecam bardzo strone www.durex.pl jes tam wszystko. Rózne dziewczyny różnie przezywaja strate dziewictwa. Nawet czasem sie zdaza ze dziewczyna o tym nie wie a jej błona dziewicza zostaje przerwana. U młodych i aktywnie prowadzących zyćie dziewczyn podczas intensywnych cwiczen fizycznych ( szpagaty itp) moze dojśc do przerwania tej fałdy. Stary jesli ty mówisz o takei roznicy głębokości penetracji swojej partnerki to ja stawiam 100 PLN ze ja rozdziewiczyles.
              p.s. zgłębiajcie wiedze o inne informacje niz tylko Fora dyskusyjne. Jest wiele serwisów proponujacych naprawde konkretne i fachowe z danej dziedziny porady. Forum to dobra rzezc ale na wymiane doświadczen itp.
              Żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek !!! lol

              Skomentuj

              • Jakub
                Perwers
                • Jun 2005
                • 702

                #8
                Jamal, sam dobrze wiesz że internet to wiedza, z małym zastrezżeniem nie zawsze żetelna.

                (niezła propozycja na twojej stronie, ale ja ją wkładam w połeczke z bajeczkami z dzieciństwa )

                Skomentuj

                • DajMiTęNoc
                  Perwers
                  • May 2005
                  • 1153

                  #9
                  Napisał Jamal
                  Znów was rozczaruje. Jezu czy wy naprawde nuie czytacie artykułów z innych Forum?? Polecam bardzo strone www.durex.pl jes tam wszystko. Rózne dziewczyny różnie przezywaja strate dziewictwa. Nawet czasem sie zdaza ze dziewczyna o tym nie wie a jej błona dziewicza zostaje przerwana. U młodych i aktywnie prowadzących zyćie dziewczyn podczas intensywnych cwiczen fizycznych ( szpagaty itp) moze dojśc do przerwania tej fałdy. Stary jesli ty mówisz o takei roznicy głębokości penetracji swojej partnerki to ja stawiam 100 PLN ze ja rozdziewiczyles.
                  p.s. zgłębiajcie wiedze o inne informacje niz tylko Fora dyskusyjne. Jest wiele serwisów proponujacych naprawde konkretne i fachowe z danej dziedziny porady. Forum to dobra rzezc ale na wymiane doświadczen itp.
                  masz racje kobiety tracva dziewictwo w rozny sposob moż ebyc podczas mycia moze byc podczas jazdy konna lub na wf podczas cwiczen nie zawsze krwawia nie zawsze bolesne jest rozdziewiczenie i nie zawze trzeba czuc bo blon anie musi byc taka gruba ale od placówki nie trzeba tracic dziewcitwa a myslisz ze kobieta ktora ma pierwszy raz okres nie wiem wieakim wieku maja załuzmy 14lat jest dziewica a chce atmpona włożyc mysliszze straci dziewictwo tak ?? Z tego co zmoja dziewczyna rozm jak sie smiałem ztej malolaty co mowiła ze sie onanizuje i widzi w lustrze jak wklada palauszka ze jest mały otwor w blonie moja dziewczyna potwierdzila to mowiac o tych tamponach w błonie jest dziurka przez ktora mozna swobodniw kłąda palec tampona a tamopn nie wiem ale chyba nie jest mały a kobieta wkłada pozatym jak by w błonie ni ebyło dziurki to myślisz ze jak kobiety by robiły siq?? musi jakos mocz sie wydostawac z pochwy wkoncu tam kobiety maja cewkkie moczowo na biologi napewno uczyles sie ze kobiety maja połończone to i pochwa to organ moczowo -rozrodzczy. Jesli cchesz to ci moge przepisac ze studiów z ksiązki od anatomi o tym rozdział jesli bede miał czas a jesli chodzi o strone durexa tam wszystko jest pobierznie nie zagłebiaja sie w tematy wiecejsie dowiesz z takiego forum i zlinków zamieszczonych tutaj niz z durexa bo na durex nic sie nie dowiesz. Oni zamieszczaja artykuły z innych stron czesto skrucone pewnie dlatego ze maja mało miejsca na strone na tym serwerze
                  Świat jest komedią dla tych, którzy myślą i tragedią dla tych, którzy czują

                  Skomentuj

                  • Rojza Genendel

                    Pani od biologii
                    • May 2005
                    • 7704

                    #10
                    DajMiTęNoc,
                    podziwiam twoją wiedzę na temat kobiecej anatomii. Właśnie zebrałam się z podłogi, na której się wiłam ze śmiechu. Ile ty masz lat???
                    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                    Skomentuj

                    • Jakub
                      Perwers
                      • Jun 2005
                      • 702

                      #11
                      ja nie czytam jego tak długich postów doszłem do liczby 14 i dałem sobie spokuj, ale jak piszesz że śmieszne to doczytam do końca

                      Skomentuj

                      • Rojza Genendel

                        Pani od biologii
                        • May 2005
                        • 7704

                        #12
                        Tak Kubuś,
                        poczytaj sobie o siusianiu przez pochwę...
                        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                        Skomentuj

                        • Jakub
                          Perwers
                          • Jun 2005
                          • 702

                          #13
                          nio prezcytałem całe (kurcze ja jeszcze zostane czytelnikiem roku przez te forum ) no .... no .... no nie będe tego komętował w każdym razie ciekawe gdzie jest cewka moczowa zabrakło w tym modelu czy jak ty tam masz dostęp do profesorów to daj im cynk że przez tyle lat taki błąd robią w podręcznikach i w literatuże fachowej bo przecież "pochwa to organ moczowo -rozrodzczy" to było niezłe. dobra dalej nie komętuje. Napisał jak napisał było zabawne i tyle
                          0statnio edytowany przez Jakub; 16-07-05, 11:55.

                          Skomentuj

                          • qwerty20
                            Ocieracz
                            • Jun 2005
                            • 175

                            #14
                            dobra żarty żartami, a na serio, czy to bylo mozliwe??

                            Skomentuj

                            • Rojza Genendel

                              Pani od biologii
                              • May 2005
                              • 7704

                              #15
                              Przerwanie hymenu? Owszem, możliwe. Jeśli był.
                              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                              Skomentuj

                              Working...