W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Żylak jądra

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • paul111
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2005
    • 234

    Żylak jądra

    Mam żylaka jądra, który jest połączony z jądrem takim "kanalikiem" (wiązadełkiem) z tego co czytałem o żylakach powrózka nasiennego to mój żylak się do niego nie zalicza. Tak więc czy to jest napewno żylak, Jamal jesteś lekarzem jakie są szczegóły i koszty usunięcia takiego żylaka???? Z góry dziękuje za pomoc.
    I just wanna live ...
  • mirakla
    Perwers
    • Feb 2005
    • 805

    #2
    Musisz sie zgłościć do lekarza bo nikt inny nie bedzie potrafił udzielić Ci fachowej porady
    I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

    Skomentuj

    • Jakub
      Perwers
      • Jun 2005
      • 702

      #3
      Popieram przedmówczynię
      nie wiem czy nawet lekarz przez internet da rade postawić diagnoze

      Skomentuj

      • paul111
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2005
        • 234

        #4
        A znacie jakiego

        przepraszam za urwany post, czy znacie jakąś publiczną przychodnie urologiczną albo jakiegoś publicznego urologa u którego nie musiałbym płacić w okolicy Gliwic??????
        0statnio edytowany przez sister_lu; 28-04-09, 23:47.
        I just wanna live ...

        Skomentuj

        • Jamal
          Świntuszek
          • Jul 2005
          • 43

          #5
          Popuieram to co napisali moim przedmówcy. Nawet ja ci stary nie pomoge. Chyba ze przyjedziesz do przychodni to sie zobaczy i utnie to co zbędne. eheheh (zartuje)
          Żeby życie miało smaczek raz dziewczynka raz chłopaczek !!! lol

          Skomentuj

          • paul111
            Seksualnie Niewyżyty
            • Feb 2005
            • 234

            #6
            To teraz tylko już czekam na odpowiedź na pytanie które napisałem w moim ostatnim poście.
            I just wanna live ...

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              #7
              Czy nie masz książki telefonicznej???
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • paul111
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2005
                • 234

                #8
                Niestety ale po remoncie mi się gdzieś zapodziała.

                Chciałem jeszcze zapytać (znalazłem Internetową Książkę Telefoniczna ) czy w Poradni Urologicznej też się leczy czy tylko doradza i jak poznać czy jest prywatna czy publiczna??????
                0statnio edytowany przez sister_lu; 28-04-09, 23:47.
                I just wanna live ...

                Skomentuj

                • Jakub
                  Perwers
                  • Jun 2005
                  • 702

                  #9
                  Poradnia to tak ogólnie sie nazywa ale tam są lekarze danej sepaialności czyli normlanie leczą (udzielają porady lekarskiej - dlatego poradnia). A czy wykonują zabiegi to zależy od wielkości. Najlepiej zadzwonić a lbo poszukać w internecie może jest jakaś informacja o nich w jakimś rejestrze lub mają swoje strony

                  Skomentuj

                  • paul111
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Feb 2005
                    • 234

                    #10
                    Są tam do nich telefony, czyli zadzwonić do nich i spytać czy wykonują takie albo inne zabiegi (określone w ich specjalizacji) ????? A jak spytać się czy są prywatnymi urologami czy z NFZ ????
                    I just wanna live ...

                    Skomentuj

                    • Jakub
                      Perwers
                      • Jun 2005
                      • 702

                      #11
                      o jeny spadłem z obrotwego kszesełka aż. (bez obrazy poprostu przedtawiłęś czysty komizm slowny - polonistka leprzego przykłądu by nawet nie wymyśliła. Właśnie zapytałeś tak jak masz zapytać )

                      No jak normlanie.
                      Poprostu zapytaj czy mają podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, możesz odrazu też zapytać ile dany zabiek kosztował by bez skierowania (bo tylko takie refunduje NFZ - czyli jak byś chciał prywatnie) będziesz miał już w tedy jakiś obraz co do cen

                      P.S.
                      Gdzie żesz był jak ja napisałem topicStrach przed lekarzem

                      Skomentuj

                      • paul111
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Feb 2005
                        • 234

                        #12
                        A czy za skierowanie trzeba płacić??
                        I just wanna live ...

                        Skomentuj

                        • master7
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Jul 2005
                          • 273

                          #13
                          paul - posty mają opcję edytuj - korzystaj z niej częściej

                          Jeżeli masz ubezpieczenie zdrowotne (książeczkę RUM) to skierowanie będzie bezpłatne. Idziesz do lekarza pierwszego kontaktu i prosisz o skierowanie do urologa. Tylko niech Ci nie przyjdzie do głowy portek ściągać

                          Idziesz do urologa i opowiadasz o swoich zmartwieniach. Zapewne pokazujesz co i jak (jeśli miałby wykonać zabieg to i tak zobaczy) i dowiesz się czy Twoje obawy mają jakieś podstawy czy są bezpodstawne.

                          O wszystko możesz się zapytać telefonicznie (odpłatności itp). Ponadto jeśli przychodnia ma kontrakt z NFZ to zazwyczaj na samym budynku jest napis/logo NFZ.
                          ...sen łagodzi na chwilę myśli schemat...

                          Skomentuj

                          Working...