W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Krostki na głowce problem !! Pomocy

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Centurion
    Ocieracz
    • Feb 2009
    • 132

    Krostki na głowce problem !! Pomocy

    Dzisiaj zauwazyłem czerwone krosty na głowce penisa,lekko mnie swędzą,sa widoczne.Jaka moze byc tego przyczyna??Dbam o higiene,mam stała partnerke itd itd..Moze jakies podraznienia ale od czego ??Isc z tym do urologa jak najszybciej ?? W zalozczeniu zdjecia moze jakos troche nie ten bo z telefonu,postaram sie jak najszybciej załaczyc zdjecia aparatem.Czy ktos miał podobny problem ?
  • wirus
    Świntuszek
    • Feb 2009
    • 70

    #2
    Podejrzewam że lekarz się kłania
    Uti bele ist Turpis

    Skomentuj

    • Centurion
      Ocieracz
      • Feb 2009
      • 132

      #3
      Probuje maczenia w rumianku :p,moze pomoże oby..A jak nie to jutro znajde jakiegos urologa i sie umówie

      Skomentuj

      • glizdziarz
        Banned
        • Sep 2005
        • 1981

        #4
        A masz partnerkę? A może kilka dni temu się kochaliście? I pewnie ona jakiś czas temu brała antybiotyki? Bardzo prawdopodobne, że masz grzybicę. Trafia się. Czeka was wędrówka do medyka ogólnego po antybiotyk.

        Skomentuj

        • Centurion
          Ocieracz
          • Feb 2009
          • 132

          #5
          Tak mam,kochalismy sie w ndz a wczoraj tylko petting.Oboje dbamy o higiene :p.

          Skomentuj

          • glizdziarz
            Banned
            • Sep 2005
            • 1981

            #6
            Możecie dbać. Jak chorowała wcześniej to mogło się przyplątać. Jak na krostkach pojawią się pęcherzyki z białą wydzieliną i po ich rozlaniu pojawi się przykry zapach (padlinka) to znaczy grzybica. Nie kombinuj tylko do lekarza.

            Skomentuj

            Working...