W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Grzybek u kobiety w dziurce? xD

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mind's_elation
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 485

    #16
    Napisał Nadia
    co do grzybicy, ja leczę to cholerstwo już 3 raz, więc co nieco wiem... ludzie, lekarz jest OBOWIĄZKOWY i nie można liczyć na to, że to niedługo przejdzie!!!! jeśli coś swędzi, piecze, boli, to wizyta u lekarza jest niezbędna, nawet jak objawy ustąpią. clotrimazolum jest bez recepty, stosuje się go jedynie do złagodzenia objawów i do czasu wizyty u lekarza.
    Zgadzam się. Miałam 2 razy grzybicę i po 1szym razie zostało mi b.dużo Clotrimazolum, więc kiedy zaczęło mnie kiedyś znowu piec to przez 2tyg. smarowałam i objawy ustąpiły, w międzyczasie uprawiałam normalnie seks. Po miesiącu niestety wróciły, poszłam do lekarza i okazało się, że mam zahamowany rozwój grzybicy, ale podrażnioną śluzówkę, dostałam globulki mimo wszystko, a sprawę mogłam załatwić od razu idąc do lekarza, partner na szczęście się nie zaraził.

    Lepiej zapobiegać niż leczyć. Szkoda waszego zdrowia i pieniędzy dla chwili przyjemności. Dbajcie o higienę miejsc intymnych, zabawy analne zostawcie sobie na po zabawach z myszką (albo skoczcie do łazienki na moment).
    "Większość granic przekracza się przecież z powodu prowokacji"
    Janusz Leon Wiśniewski

    Skomentuj

    Working...