W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Wszystko mu sie podoba

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • spirit_of_orb
    Seksualnie Niewyżyty
    • Aug 2007
    • 397

    #16
    Napisał gucio5tys
    "Prawdziwy facet", "zdrowy, normalny człowiek"... lewackie hasła...
    lewackie???? chyba raczej prawicowo-konserwatywne. Skinową bracią mi wręcz zaśmierdziało. Skoro baba stwierdza, że zdrowy chłop ma postawić na swoim, no to raczej feministką/lewaczką nie jest. Teraz widać "lewackie" jest synonimem "głupie".
    przez pryzmat dialektyki sado maso

    Skomentuj

    • gucio5tys
      Perwers
      • Dec 2005
      • 1075

      #17
      spirit_of_orb, hasło "prawdziwy facet" jest już zakorzenione w narodowości mentalnej.
      Przejdź się po ulicy i zapytaj kobiet jaki ma być "prawdziwy" mężczyzna.

      Mi zawsze wydawało się, ze to lewactwo krzyczało "normalny człowiek tak nie robi", "na zachodzie/w ue nikt tak nie postępuje bo to..." i z politowaniem patrzyło w niebo co miało podkopać pewność oponentów w dyskusji a u ciemnego ludu (wyborców) miało wywołać efekt pognębienia rywali.
      0statnio edytowany przez gucio5tys; 29-08-07, 13:36.
      Alkohol - typowy rozluźniacz języka
      "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
      Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

      Skomentuj

      • laleczka23
        Ocieracz
        • Jun 2007
        • 130

        #18
        Mój też zawsze mówił,że kocha wszystko co mi sprawia przyjemność i na początku trochę się martwiłam,że nie ma swoich ulubionych rzeczy w seksie,ale potem pomyślałam że w zasadzie to ja też jestem taka "full opcja" i też bym nie umiała powiedzieć co najbardziej lubie.

        Skomentuj

        • spirit_of_orb
          Seksualnie Niewyżyty
          • Aug 2007
          • 397

          #19
          Napisał gucio5tys
          spirit_of_orb, hasło "prawdziwy facet" jest już zakorzenione w narodowości mentalnej.
          Przejdź się po ulicy i zapytaj kobiet jaki ma być "prawdziwy" mężczyzna.

          Mi zawsze wydawało się, ze to lewactwo krzyczało "normalny człowiek tak nie robi", "na zachodzie/w ue nikt tak nie postępuje bo to..." i z politowaniem patrzyło w niebo co miało podkopać pewność oponentów w dyskusji a u ciemnego ludu (wyborców) miało wywołać efekt pognębienia rywali.
          A mnie się zawsze wydawało (ba, jestem tego pewien), że "prawdziwy facet" i "normalny, zdrowy człowiek" to figury używane przez konserwatystów do kontrastowania tego co "zdrowe" i "normalne" ze zjawiskami , które jakoby nadchodzą ze "zgniłej, spedalonej unii europejskiej" czyli między innymi: ******twem, feminizmem, narkomanią, eutanazją, aborcją, metro-ciotami itd itp... no ale to nie miejsce na takie wywody
          przez pryzmat dialektyki sado maso

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #20
            Napisał pijana_miloscia
            Popieram.. poza tym prawdziwy facet powinien czasem postawić na swoim, a nie tylko ulegać kobiecie..
            Co kto lubi. Dla mnie nie ma nic przyjemniejszego, jak to kiedy mój facet mówi "Zrób ze mną co zechcesz".
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • Paweleek
              Świętoszek
              • Aug 2007
              • 5

              #21
              A może weź kajdanki z futerkiem, zaczep się do łóżka i powiedz facetowi żeby robił z Tobą co chce... Może wtedy mu się spodoba dominacja i wkońcu tupnie nogą

              PoZdRaWiAm

              Skomentuj

              Working...