W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Poważnie!!!(żona+seks+wibrator)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • 90polk
    Świętoszek
    • Aug 2007
    • 5

    Poważnie!!!(żona+seks+wibrator)

    Mam 38 lat, 3 dzieci i cały czas ochotę na sex z żoną (ona zresztą też). Wymyslam co mi do głowy wpadnie. Sex analny ostatnio mi "smakuje". wpadłem na pomysł aby kupić wibrator i razem z żoną to przeżyc. Ona o tym nic nie wie, więc mam pytanie do kolezanek w tym wieku czy dobrze robię bo się obawiam o swoje EGO aby na tym nie ucierpiało. Ale chcę urozmaicić sex, czy nie przesadzam w tym wieku????. Jeszcze raz powiem że razem nam jest wspaniale bez tego. Czy robię dobrze, czy pod sobą dołki kopię proszę o szczere odpowiedzi doświadczonych koleżanek i kolegów. Mam jeszcze tydzień zanim tego użyję.
  • 90polk
    Świętoszek
    • Aug 2007
    • 5

    #2
    Chciałem to zrobić jako niespodziańkę. ćzy lepiej wcześniej porozmawiać?
    Czy mają znaczenie jego wymiary??

    Skomentuj

    • LazyWriter
      Seksualnie Niewyżyty
      • Oct 2006
      • 259

      #3
      Ja tez zaopatrzylem swoja partnerke w wibrator i nie zaluje tego kroku. Co wiecej - gadzet umozliwia dodanie pikanterii pozyciu, co nigdy, nikomu jeszcze nie zaszkodzilo.
      Carpe dentum...
      Szukalem filmu "Waleria i tydzien cudow" - thx SunKwo!

      Skomentuj

      • sweet_candy
        Świętoszek
        • Aug 2007
        • 27

        #4
        sex jest dla ludzi;D jeśli Twoja zona jest tak samo napalona jak Ty, nie powinna chyba mieć nic przeciwko

        Skomentuj

        • karaoke
          Świntuszek
          • Aug 2007
          • 73

          #5
          Napisał 90polk
          Mam 38 lat, 3 dzieci i cały czas ochotę na sex z żoną (ona zresztą też). Wymyslam co mi do głowy wpadnie. Sex analny ostatnio mi "smakuje". wpadłem na pomysł aby kupić wibrator i razem z żoną to przeżyc. Ona o tym nic nie wie, więc mam pytanie do kolezanek w tym wieku czy dobrze robię bo się obawiam o swoje EGO aby na tym nie ucierpiało. Ale chcę urozmaicić sex, czy nie przesadzam w tym wieku????. Jeszcze raz powiem że razem nam jest wspaniale bez tego. Czy robię dobrze, czy pod sobą dołki kopię proszę o szczere odpowiedzi doświadczonych koleżanek i kolegów. Mam jeszcze tydzień zanim tego użyję.


          hmmmm....wibrator...
          być może nie będzie miała nic przeciwko raczej nie zbulwersuje się i nie pożre cię zywcem
          ja osobiście nie cierpię wibratorów i przeróżne takie gadżety, choć kupione wspólnie z mężem leżą dawno zapomniane w jakiejś szufladzie nawet silikonowy pogrubiacz na penisa
          są to moje osobiste refleksje, więc luzik
          ale z całą pewnością nie pożre cię żywcem za ten pomysł-o ile nie jest nawidzoną katoliczką wiecznie z różańcem w dłoni
          pozdro
          Domy z betonu...
          nie ma wolnej miłości
          są stosunki małżeńskie oraz akty nierządu...
          Casanova tu u nas nie gości...

          Skomentuj

          • zoya
            Świętoszek
            • Aug 2007
            • 18

            #6
            Napisał 90polk
            Ale chcę urozmaicić sex, czy nie przesadzam w tym wieku????. Jeszcze raz powiem że razem nam jest wspaniale bez tego.
            to cudowne że masz ochote na sex z żoną i to tyle lat po ślubie!

            jeśli obydowoje macie ochote na siebie, jesteście otwarci na nowe pomysły to próbuj!!!!

            Skomentuj

            • zi3c
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jan 2007
              • 181

              #7
              Również uważam, że niespodzianka była by bardzo na miejscu

              Skomentuj

              • AlinaK
                Seksualnie Niewyżyty
                • Apr 2007
                • 229

                #8
                Jestem za niespodzianką a o własne ego nie musisz się martwić. W najgorszym wypadku (który równocześnie jest najlepszym) żona będzie się zabawiała sama a nie od dzisiaj wiadomo że w seksie jak w jedzeniu apetyt rośnie w miarę jedzenia.

                Skomentuj

                • zi3c
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jan 2007
                  • 181

                  #9
                  Myślę, że w sprawach sexu liczy sie właśnie troszkę odwagi i nowości więc takie rzeczy nie powinny dziwić. Zresztą jak we wszystkim ważna jest rozmowa i znajomość tego co oboje partnerów toleruje i akceptuje. Tak czy siak to racja, że nawet jakby się jej nie z podobało to sama mogłaby się bawić

                  Skomentuj

                  • 90polk
                    Świętoszek
                    • Aug 2007
                    • 5

                    #10
                    Dla mnie ten zakup miałby uatrakcyjnić zabawy w łóżku i na pewno nie będę używał go co dzien.


                    Żona też lubi różnego rodzju sex i nie jest zagożałą fanką znanego radzia Rydzyka.

                    Skomentuj

                    • __karola__
                      Świętoszek
                      • Jun 2007
                      • 37

                      #11
                      nam uatrakcyjnił ...
                      czego Tobie jak i Twojej żonie życzę
                      Czuję, że mam w sobie anioła, którego bezustannie szokuje...

                      Skomentuj

                      • 90polk
                        Świętoszek
                        • Aug 2007
                        • 5

                        #12
                        Czekam z niecierpliwosci na ten moment i już to sobie wyobrażam jak to będzie. Myślę że ta "zabawka" ma służyć raczej dla mnie aby żonie było przyjemniej. Zresztą przyjemniej jest chyba dawać niż brać.

                        Skomentuj

                        • Kochaniutka
                          Świętoszek
                          • Aug 2007
                          • 8

                          #13
                          Mysle ze jezeli wibrator ma wam uatrakcyjnic sex to dlaczego nie.Sex jest dla ludzi zycze powodzeniaI moim skromnym zdaniem powinno spodobac sie twojej zonie

                          Skomentuj

                          • evika
                            Perwers
                            • Nov 2006
                            • 1083

                            #14
                            Jestem "koleżanką w tym wieku", i popieram pomysł..

                            Skomentuj

                            • dahrehor
                              Banned
                              • Jul 2007
                              • 218

                              #15
                              Jeżeli jest Wam wspaniale i bez tego, to właściwie po co?

                              Skomentuj

                              Working...