W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co to za kulka we wnetrzu pochwy ktora po pieszczeniu palcem krwawi?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Tomkos_6
    Ocieracz
    • Jul 2006
    • 150

    Co to za kulka we wnetrzu pochwy ktora po pieszczeniu palcem krwawi?

    jak wejde palcami w badz czlonkiem w moja partnerke to na odleglosci ok 5 palcow wyczuwam kulke.. jest ona taka sobie ok srednica 0,5cm i jak sie nia bawie to ja to podnieca ale pozniej ja wszystko boli i czasem krwawi.. co to jest? wie ktos? i nie chce odpowiedzi typu "idzcie do ginekologa" czy nie wiem za co sie biore bo nie o to pytalem a wiek mamy oboje wystarczajacy.. prosze o sensowne wypowiedzi
  • lollka
    Świntuszek
    • May 2007
    • 70

    #2
    nie chcesz wypowiedzi pt."idzcie do ginekologa" tylko, ze to jest jedyna sensowna odpowiedz!!!Jak ludzie na forum maja ci pomoc?ja osobiscie wrożka nie jestem .....a tak w ogole ile to jest odleglosc 5 palcy ???w pionie czy w poziomie ?

    Skomentuj

    • kit
      Świntuszek
      • Jul 2006
      • 55

      #3
      Gdzie dokładnie ją wyczuwasz, z przodu, z tyłu, z boku, ... ? I czy czujesz, że pod wpływem pieszczot się np. powiększa ?

      Skomentuj

      • karaoke
        Świntuszek
        • Aug 2007
        • 73

        #4
        hmmm...jako kobieta wiem co tam mam
        kiedyś spytałam o to ginekologa
        jest to raczej zwężenie szyjki macicy: inaczej mówiąc ta część łącząca macicę z pochwą...
        jest tam charakterystyczne zgrubuienie, jak tzw gul na szyi mężczyzny
        krwawienie po penetracji palcami może mieć różne podłoże, podczas takich pieszczot często dochodzi do wszelkiego kalibru uszkodzeń
        interesuję się jednak tym tematem i z opini lekarzy jasno wynika,że nie są to szkodliwe uszkodzenia albowiem ścianki pochwy i szyjki macicy mają rewelacyjny system regeneracji i samoleczenia
        Nie ma więc powodu do paniki
        Aczkolwiek muszę napisać,że wizyta u lekarza nie zaszkodzi wręcz przeciwnie-choćby pod tym względem,że nie będziecie musięli żyć w lęku...
        Po dobre nowiny zawsze dobrze się wybrać
        pozdro
        Domy z betonu...
        nie ma wolnej miłości
        są stosunki małżeńskie oraz akty nierządu...
        Casanova tu u nas nie gości...

        Skomentuj

        • zbigi
          Ocieracz
          • Nov 2006
          • 127

          #5
          Napisał karaoke
          hmmm...jako kobieta wiem co tam mam
          kiedyś spytałam o to ginekologa
          jest to raczej zwężenie szyjki macicy: inaczej mówiąc ta część łącząca macicę z pochwą...
          jest tam charakterystyczne zgrubuienie, jak tzw gul na szyi mężczyzny
          krwawienie po penetracji palcami może mieć różne podłoże, podczas takich pieszczot często dochodzi do wszelkiego kalibru uszkodzeń
          interesuję się jednak tym tematem i z opini lekarzy jasno wynika,że nie są to szkodliwe uszkodzenia albowiem ścianki pochwy i szyjki macicy mają rewelacyjny system regeneracji i samoleczenia
          Nie ma więc powodu do paniki
          Aczkolwiek muszę napisać,że wizyta u lekarza nie zaszkodzi wręcz przeciwnie-choćby pod tym względem,że nie będziecie musięli żyć w lęku...
          Po dobre nowiny zawsze dobrze się wybrać
          pozdro
          i to jest konkretna odpowiedz do tego tematu

          Skomentuj

          • Poli
            Ocieracz
            • Jan 2007
            • 167

            #6
            Jest to szyjka macicy i tam nie pcha sie palcow . Dlatego twoja dziewczyna krwawi, poniewaz doprowadzws prawdopodobnie do lekkiego rozwarcia tej szyjki.

            Skomentuj

            Working...