W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Guz na penisie

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Hools
    Świętoszek
    • Apr 2007
    • 24

    Guz na penisie

    Witam

    Dziś rano na moim penisie pojawił się jakiś guzek. Znajduje się on po lewej stronie niedaleko żołądżia pod skórą. W sumie miałem go od zawsze tylko że był dużo mniejszy wręcz niezauważalny teraz dopiero urósł i ma jakiś pol cm srednicy. Próbowałem go wycisnąc to wydobył się z niego biały sluz i nic po za tym. Nie sprawia on bólu ale pierwszy raz się zetknąłem z taką sytuacją i jestem przerażony. Dodam że na penisie od dawna mam białe krostki które z tego co wiem ma wiele osób i nie są grożne. Wiem że powinienem pójśc do lekarza jednak napewno tego nie zrobie.

    Może miał ktoś podobny problem lub wie czy to zniknie samo bądz jak sobie z tym radzić ?
    Wszelkie informacje mile widziane, z góry dziękuje.
    SEX ALKOHOL MORDOBICIE, MIEDŹ LEGNICA PONAD ŻYCIE
  • laleczka12
    Świntuszek
    • Jul 2007
    • 71

    #2
    [QUOTE=Hools. Wiem że powinienem pójśc do lekarza jednak napewno tego nie zrobie.

    .[/QUOTE]


    Gratuluje podejscia do sytuacji i dojrzałości. Jeśli masz to od dłuższego czasu i się powiększa to nie jest dobry znak.. Radziłabym Ci jednak wybrać się do urologa, wtedy się upewnisz i będziesz wiedział czy to coś groźnego. Forum Cie nie wyleczy, a tu nie widziałam żeby ktoś miał podobny problem.

    Zastanów sie co jest ważniejsze. Wstyd przed lekarzem czy własne zdrowie. (?!)

    Skomentuj

    • anduk
      Koci administrator
      • Jan 2007
      • 3902

      #3
      Dlaczego nie pójdziesz do lekarza, jak sam piszesz że "jesteś przerażony"?

      oni są od tego żeby pomagać ludziom, a nie zdzierać z nich skóry (w 99% przypadków).

      wszystkie "domowe sposoby" to są półśrodki tak na prawdę.

      ps: wiem, że nie oczekiwałeś takiej odpowiedzi ale trzeba zrozumieć, że internet nie zastąpi lekarza.
      If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

      Skomentuj

      • Hools
        Świętoszek
        • Apr 2007
        • 24

        #4
        Napisał laleczka12
        Jeśli masz to od dłuższego czasu (?!)
        Własnie to się zrobiło bardzo nagle(wczesniej była tylko mala kropeczka ktora mam od bardzo dawna), ide zrobić siku a tu nagle taki szok. W każdym razie przez najbliższe dni będe uważnie sledził rozwój tego nieproszonego guza i zapewne panikował...

        Aniduk w tym co piszesz jest 100% prawdy ale taki z charakteru już jestem... nie jestem strachliwy, ale jesli chodzi o Mr.Wacka to wymiękam
        I tak to już jest ze mną, wole przesiedziec cały dzień na necie szukając odpowiedzi niż iśc do lekarza...
        brawa dla mnie

        Dzięki za odp.
        SEX ALKOHOL MORDOBICIE, MIEDŹ LEGNICA PONAD ŻYCIE

        Skomentuj

        • Yoshua
          Perwers
          • Mar 2007
          • 1374

          #5
          a nie idz.
          po co.
          najlepiej to niech Ci sam uschnie i odpadnie :]

          p.s. watpie bys znalazl w internecie cos konkretnego.
          " - Fajny masz korek od wanny.
          - Taki tam...
          - ...Ale gra empetrójki"

          Skomentuj

          • lolek222
            Świntuszek
            • Jun 2007
            • 87

            #6
            Chopie nie marudz tylko wal do lekarza, co ty myslisz, że cię wyśmieje? W końcu od tego są i na pewno udzieli ci fachowej porady. Wstyd zostaw w domu, skoro tak bardzo cię paraliżuje i spierdzielaj czym prędzej!

            Skomentuj

            • Abegan
              Erotoman
              • Sep 2006
              • 591

              #7
              Tak, tak, pochodź jeszcze po necie, poczytaj o wszystkich możliwych chorobach - napewno spanikujesz jeszcze bardziej. W pewnym momencie już każda choroba będzie Ci się wydawała tą Twoją.

              Weź się nie wygłupiaj - biegiem do lekarza.
              Abegan

              Skomentuj

              • Hools
                Świętoszek
                • Apr 2007
                • 24

                #8
                sorry za podwojny post

                Troche poszperałem na necie i tak wygląda mój przypadek... Torbiele powstają w wyniku zatrzymania wydzieliny gruczołów łojowych i potowych. Powodem ich powstania jest zahamowanie wydzielania łoju w wyniku nadmiernego rogowacenia ujścia mieszka włosowego. Taki "zakorkowany" gruczoł w dalszym ciągu produkuje wydzielinę, która nie może się wydostać na zewnątrz i zbiera się pod naskórkiem. A "na skórze" pojawia się nieco wypukła, często biaława lub żółtobiała grudka, z której, jeśli się ją "pomęczy", wychodzi biała, gęsta masa.

                Tą białą mase już wycisnołem ale pryszcz dalej wygląda tak jak wyglądał. Teraz spróbuje zaufać higienie i być może to pomoże

                Jak ktoś miał bądz ma takie pryszcze niech tu pisze i może razem coś wywnioskujemy !!!!!

                sorry za podwojny post
                0statnio edytowany przez sister_lu; 09-05-09, 17:41.
                SEX ALKOHOL MORDOBICIE, MIEDŹ LEGNICA PONAD ŻYCIE

                Skomentuj

                Working...