W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Problem stulejka

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • esemes
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 5

    Problem stulejka

    STULEJKA
    polega na tym, że nieprawidłowy napletek zsuwa się z żołędzi członka - trudno lub wcale a nie powinno być z tym problemu
    Napletek powinien zsuwać się swobodnie odsłaniając całą żołądź i nigdzie nie ściskać lub naciągać żołędzi
    i wędzidełka czy powodować jakiekolwiek przykre odczucie.
    bylem tydzien temu u lekarza i nie stwierdzono abym mial z tym jakies problemy. Wszystko jest dobrze, ale tylko wtedy gdy penis jest mniejszy, a jesli "stanie mi" ze sie tak wyraze wtedy odsłonięcie jest praktycznie niemozliwe, poprostu bardzo boli.

    czy jest to powazny problem? jak juz pisalem u lekarza normalnie naciagalem, ale wtedy gdy penis nie byl wielkosci takiej gdyby "mi stanal" ze tak powiem.

    czy jesli ktos mial podobne problemy, to oprocz pojscia do lekarza robil cos jeszcze? od paru tygodni 'naciagam' sobie podczas kąpieli ale robie to coraz rzadziej brak wiekszych efektow.

    mam 16 lat i przepraszam jesli nie rozumiecie ale od dawna mam problemy z pisaniem.
    0statnio edytowany przez esemes; 03-08-07, 01:29.
  • anduk
    Koci administrator
    • Jan 2007
    • 3902

    #2
    a czemu nie powiedziałeś lekarzowi jaka jest sytuacja? oni są od tego by pomagać.
    If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

    Skomentuj

    • PatryczekxD
      Świętoszek
      • Aug 2007
      • 12

      #3
      lekarz nie lew nie zje Cie wystarczy opowiedziec sytuacje a on bedzie wiedzial co zoribc

      Skomentuj

      • zakompleksiony
        Ocieracz
        • Aug 2007
        • 139

        #4
        Właśnie powiedz że we wzwodzie masz problem bo sam to się nie domyśli raczej.

        Skomentuj

        • esemes
          Świętoszek
          • Jul 2007
          • 5

          #5
          ok bylem, ale zamiast tej operacji (nie wiem jak to mowi sie, ale wtedy chyba coś ucinają?) zaproponowal abym "pocwiczyl", tzn przed kąpielą naciagal sobie ta skorke i zglosil sie w nastepnym tygodniu.

          ja tak robilem, narazie przez 3 dni i efekt byl nawet zadziwiajacy. Narazie jest wszystko dobrze, tylko mam jednak pytania (troche glupie, ale naprawde nie znam odpowiedzi).

          1. jak juz naciagam to na samym koncu jakby mi sie "otwieralo cos", no nie wiem jak powiedziec ale jest jakby taka skorka falująca(?) i boje sie ze jak naciagne dalej to to wyleci jak bedzie naprawde?

          2. lekarz mowil ze mam jakies biale plamki i abym sobie je zmyl podczas kąpieli i tu wlasnie mam pytanie. Czy wy jak myjecie sie, to naciagacie ta skorke? czy nie i przez cale zycie moze byc brudne? jak ja sie mylem to mialem ciagle problem z naciaganiem a woda raczej sama do srodka nie wleciala i mydlo teraz czasem piecze jak dotkne czymkolwiek

          3. troche wstydliwe pytanie, ale czy jak chodzicie sobie do szkoly, po domu, po prostu caly dzien - to czy macie ciagle naciagniętą tą skórke?


          sorry za bledy ale problemy z pisownią

          Skomentuj

          • negus
            Świętoszek
            • Feb 2007
            • 3

            #6
            Z chęcią bym Ci pomógł, ale za cholerę nie wiem, o co Ci chodzi. W każdym razie trenuj, trenuj i jeszcze raz trenuj, nic raczej nie wypadnie ;D. Co najwyżej się spodoba i ciężko będzie przestać

            Skomentuj

            • Adriano
              Ocieracz
              • Aug 2006
              • 91

              #7
              Trzeba się myć. No jak może być brudne. To tak jakbyś przez całe życie rąk nie umył. Cieszyłbyś się? No chyba, ze tobie to nie przeszkadza.
              Bonificato...

              Skomentuj

              • +Zin+
                Świętoszek
                • Jul 2007
                • 13

                #8
                Witam!
                Przeczytałem 2 razy i chyba udało mi sie zrozumieć więc:

                Ad.1 Spokojnie możesz ściągać do momentu ile sie da, bo skóra jest rozciągliwa, a podczas seksu to rozciąga sie jeszcze bardziej.

                Ad.2 Te białe jak to nazwałeś to tzw. "ser podnapletaństki" trzeba ściągać skórę i myć woda z mydłem, ewentualnie jak wystąpi jakieś podrażnienie lub uczulenie, kup sobie jakiś żel w aptece do mycia takowych miejsc, moja kobita ma coś takiego, wiec dla facetów też pewnie jest.

                Ad.3 A co do tego czy schowany czy nie to zależy, normalnie to schowany chyba ze sam sie chłopak wysunie
                0statnio edytowany przez +Zin+; 10-08-07, 15:53.
                [you]

                Skomentuj

                • esemes
                  Świętoszek
                  • Jul 2007
                  • 5

                  #9
                  dzięki temat można zamknac

                  Skomentuj

                  Working...