W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ciągle dziewica??

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • HrabiaXYZ
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 4

    Ciągle dziewica??

    Czeho mam problem masakrycznie sexualny...otóz...jestem z dziewczyna juz 7 miesiecy...jestesmy w tym samym wieku,mamy po 18 lat ( no dobra ona jest o 3 misiące starsze) kochalismy juz sie wiele razy i za kazdym prawie razem nie moge w nią normalnie wejsc...tzn ja rozumiem ze pierwszy raz jest taki ze ją boli i krew jest,ale dlaczego tak jest za kazdym razem?? czy ja nie przebijam blony dziewiczej i dlatego jest krew i wielki bol przy wejsciu?? czy moze gdzies u mnie tkwi problem??
  • Szlajfka
    Perwers
    • Oct 2005
    • 1057

    #2
    Za każdym razem krew? Może niech ona się do lekarza przejdzie? Zresztą po rozpoczęciu współżycia powinna go tak czy siak odwiedzić. A jesli ma taki problem to tym bardziej, bo to raczej nie jest normalne.... Zresztą zależy ile razy tak było. Raz, trzy, dziesięć? Pierwsze kilka razy to normalne, ale jeśli tak jest od dłuższego czasu to już nie.
    Nadzieja umiera ostatnia....

    Skomentuj

    • HrabiaXYZ
      Świętoszek
      • Jul 2007
      • 4

      #3
      wiesz...kochalismy sie juz wiele razy...i nie jest az tak zle ze krew wydobywa sie zawsze, ale ZAWSZE jest tak ze nie moge w nią wejsc bo ją bardzo boli...denerwuje sie potem na siebie ze jest zła i wogóle...nie chce tak...i to jest taka dziewczyna ze do lekarza nie pójdzie chocby nie wiem co...co ja mam robic??

      i powiem tak...pierwszy nasz raz odbył sie jakies 6 miesiecy temu a ostatni z krwią był ...nie wiem...2 miesiące temu ...no moze troszke pózniej czyli z jakies 1,5 miesiaca oo...
      0statnio edytowany przez sister_lu; 09-05-09, 17:30.

      Skomentuj

      • Szlajfka
        Perwers
        • Oct 2005
        • 1057

        #4
        To niedobrze... Wiem po sobie, że na początku boli i trzeba się przyzwyczaić, ale żeby aż tyle?... Weź ją może przekonaj jednak do lekarza, w końcu kiedyś do niego będize musiała iść, jeśli chce mieć w przyszłości dizeci to ciąża nie obędzie sie bez lekarza, a wtedy powiedzieć że sie jest 1 raz to troche kicha
        Wiec lepiej iść wcześniej. W końcu to jej zdrowie, niech zadba o nie, zrobi badania. Cytologię powinna robić każda kobieta, no chyba że chce umrzeć na raka szyjki macicy....... Oczywiście nie mówię, że ona musi być chora, ale to dobry argument żeby ją przekonać
        Nadzieja umiera ostatnia....

        Skomentuj

        • Yoshua
          Perwers
          • Mar 2007
          • 1374

          #5
          to jest taka dziewczyna ze do lekarza nie pójdzie chocby nie wiem co...co ja mam robic??
          palnać ją pałką w głowę i zanieść/zawieść nieprzytomną.
          mówię serio.
          może mieć jakieś bardzo poważne schorzenie, może mieć nadżerkę (przy tym chyba są krwotoki), ale co by to nie było do lekarza iść MUSI. Inaczej sama sobie szkodzi.
          " - Fajny masz korek od wanny.
          - Taki tam...
          - ...Ale gra empetrójki"

          Skomentuj

          • man_in_black
            Świntuszek
            • Feb 2007
            • 88

            #6
            kilka pierwszych stosunków to może się zdażyć ale więcej to raczej nie - gnaj razem z nią do lekarza, razem żeby wiedziała że martwisz się o nią.

            Skomentuj

            • malinkaa7
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jun 2006
              • 242

              #7
              Nie przejmuj się! Ja mam bardzo podobnie mimo, iż uprawiam sex niecałe 1,5 roku. Na początku jak mój mężczyzna wchodzi we mnie zawsze sprawia mi to trochę ból(krwi nie ma jakw przypadku twojej dziewczyny)mimo, ze jestem bardzo podniecona i mokra Pani ginekolog mimówiła ze taka moja uroda, mam bardzo wąską pochwe i błona dziwcza nie została cała przerwana..trochę to dziwne,że po takim czasie, ale mam nadzieje,że z czasem wkońcu tego bólu nie będzie. A może wasz problem tkwi gdzie indziej, może jest za mało podniecona i rozluźniona albo się stresuje samym zbliżeniem.. dlatego tak trudno w nią wejść.

              Skomentuj

              • HrabiaXYZ
                Świętoszek
                • Jul 2007
                • 4

                #8
                widzicie to jest jeszcze taka trudna sprawa ze dziewczyna sie krepuje jeszcze przy mnie...nie rozumiem...kochalismy sie ale i tak sie krepuje...trudno jej rozmawiac o czyms takim...ale wezme ją w obroty no nie bedzie chyba tak tragicznie zeby pałką, ale w łeb dostanie jak do lekarza nie pójdzie jak to wogóle zrobic?? do ginekologa trzeba?? przeciez do ginekologa to ona w zyciu nie pójdzie...jak mnie sie wstydzi to co dopiero ginekolog...i jeszcze malinkaa7 powiem Ci ze mozesz miec racje...tylko co zrobic zeby byc penym ze to jednak nie tu jest problem?? przeciez mówi i wydaje mi sie ze jest podniecona...

                Skomentuj

                • Yoshua
                  Perwers
                  • Mar 2007
                  • 1374

                  #9
                  Pani ginekolog mimówiła ze taka moja uroda, mam bardzo wąską pochwe i błona dziwcza nie została cała przerwana
                  i co pani ginekolog nie usunela Ci jej resztek? (pytam sie bo wiem, ze tak sie zwykle robi jesli blona sprawia bol albo inne problemy)
                  " - Fajny masz korek od wanny.
                  - Taki tam...
                  - ...Ale gra empetrójki"

                  Skomentuj

                  • wendy
                    Ocieracz
                    • Feb 2007
                    • 171

                    #10
                    mi też zawsze towarzyszy ból, przy wejściu członka... ale kilka ruchów i ból ustępuje, trzeba się rozluźnić
                    Namiętność nie zna czasu przyszłego.

                    Skomentuj

                    • ktos-z-daleka
                      Wspomógł BT
                      • Nov 2005
                      • 345

                      #11
                      HrabiaXYZ, powiem ci ze z moja dziewczyna bylo podobnie jezeli chodzi o cipologa. nie chciala isc chocby nie wiem co. ja namawialem, ona ze nie. tez sie wstydzila. tylko ze przyszedl taki czas ze pekla gumka i wtedy sama sie zmusila. pani doktor byla bardzo mila (i "nie bylo tak zle jak sobie wyobrazala") ale dostalo jej sie za to ze wspolzyla juz dosc dlugi czas a u ginekologa nie byla.

                      niestety Aneczkofil ma racje, takie zachowanie jest karygodne i wogole smieszne. ma 18 lat, uwaza sie na tyle dorosla zeby uprawiac sex a wstydzi sie isc do lekarza?
                      Uczciwą pracą ludzie się bogacą, a pierwszy milion zawsze trzeba ukraść

                      Skomentuj

                      • logimen

                        #12
                        ja znam lepsze dwie pacjentki. jedna to moja eks, w wieku 22 lat nie byla u ginekologa bo mowila: "po co jak wszystko jest ok ?", a druga to jej kolezanka, ktora od 5 lat juz sie bzyka i tez nie byla u lekarza - masakra.

                        Skomentuj

                        • Szlajfka
                          Perwers
                          • Oct 2005
                          • 1057

                          #13
                          Napisał logimen
                          ja znam lepsze dwie pacjentki. jedna to moja eks, w wieku 22 lat nie byla u ginekologa bo mowila: "po co jak wszystko jest ok ?", a druga to jej kolezanka, ktora od 5 lat juz sie bzyka i tez nie byla u lekarza - masakra.
                          A niech robia co chcą. Ich zdrowie, jak podłapią jakiegoś syfa i nie będą leczyć albo nawet o nim wiedizeć to potem się skomplikuje, rzuci na jajniki czy coś i będą bezpłodne albo baardzo chore.Nie żebym im tego życzyła, ale same są sobie winne. a potem jest płacz rozpaczanie...
                          Nadzieja umiera ostatnia....

                          Skomentuj

                          • Tilia
                            Erotoman
                            • Feb 2005
                            • 560

                            #14
                            "czy ja nie przebijam blony dziewiczej"

                            Za tępy penis. Trzeba zatemperować.
                            To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

                            Kto ma cycki, ten rządzi!

                            Skomentuj

                            Working...