W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Nieudany pocałunek

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rozgardiasz
    Świętoszek
    • Jun 2007
    • 2

    Nieudany pocałunek

    Witam!
    sprawa wyglada tak: mam koleżanke, świetnie sie z nia bawie, z powodu odleglosci widzimy sie rzadko ale jak jestem w jej okolicach to spedzamy ze soba wiekszosc czasu, ale nie o to chodzi.
    Mam 23 lata, ona młodsza, pełnoletnia.
    Siedzieliśmy ostatnio w aucie, gadaliśmy i spróbowałem ją pocalowac. Odsuneła sie i z uśmiechem ale raczej stanowczo powiedziała: "nie nie"
    Jak sie zachować w takiej sytuacji??

    Spróbować od razu kolejny raz bardziej stanowczo?
    Uznać że tego nie było?
    Strzelić focha?
    Pokazać, że mi smutno?
    Spróbować kolejny raz? do 3 razy sztuka? do 300 ??
    Powiedziec wprost, ze Ją chce?
    Może to Jej taka gra???

    Wczesniej juz kiedys calowalismy sie po jakiejs imprezie, do niczego wiecej nie doszlo, nawet o tym nie rozmawialismy.
    Jest świetna przyjaciółka, nie chce tego stracic aczkolwiek nie chce zeby patrzyla na mnie jak tylko na kumpla bo ona strasznie mi sie podoba, myśle, że o tym wie.

    Nie jestem niedoświadczony w tych sprawach ale jakos nie przypominam sobie sytuacji że moja próba pocałunku sie nie powiodła ( nie żebym sobie wlewał ).
    Jakoś tak strasznie głupio mi sie zrobiło wtedy i nie podjąłem już kolejnej próby.
    Jeśli kolejny raz do tego dojdzie, w sensie nieudanego pocalunku jak sie najlepiej zachować??
    Prosze o pomoc.
    Pozdrawiam
  • nieznajoma90
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 12

    #2
    Moim zdaniem powinieneś z nią porozmawiac, albo pocałowac z zaskoczenia jeżeli znowu cię odrzuci to daj sobie z nią spokój...
    Nie mów mi jak mam życ, bo nie będziesz za mnie umierał...

    Skomentuj

    • Anula
      Świętoszek
      • Jun 2007
      • 34

      #3
      moze powinienes powiedziec jej co do niej czujesz...bedziesz przynajmniej wiedzial na czym stoisz,no a powiedz czy ona daje Ci jakies znaki ze jej sie podobasz albo cos w tym stylu czy traktuje Cie tylko jako kumpla?moze ma kogos innego??a moze tylko sie Toba bawi??

      Skomentuj

      • arbder
        Ocieracz
        • Aug 2006
        • 108

        #4
        Na pewno nie powinieneś strzelać focha, ani się smucić. To tylko denerwuje. Być może to jest jej gra, a być może nie chce, lub chce, tylko jeszcze nie teraz. Próbuj do skutku albo dopóki nie stwierdzisz, że dalsze próbowanie nie ma sensu. Ale spróbować musisz, bo inaczej się nie dowiesz.

        Skomentuj

        • ktos-z-daleka
          Wspomógł BT
          • Nov 2005
          • 345

          #5
          zaatakuj z nienacka i z usmiechem na twarzy krzyknij "mamy cie!" gdybym byl dziewczyna uznalbym to za zabawny aczkolwiek jednoznaczny gest
          Uczciwą pracą ludzie się bogacą, a pierwszy milion zawsze trzeba ukraść

          Skomentuj

          • rozgardiasz
            Świętoszek
            • Jun 2007
            • 2

            #6
            możliwe, że tak jest jak piszecie i po prostu jej sie nie podobam.
            ale sprobuje kolejny raz, i jesli sie nie uda to co wtedy ?? jak sie zachowac jesli mnie odrzuci żeby to glupio nie wygladalo ??

            Skomentuj

            • wendy
              Ocieracz
              • Feb 2007
              • 171

              #7
              to może najpierw zacznij bardziej koleżeńskim buziakiem w policzek, gdy będziecie siedzieć obok siebie. Będziesz mógł wtedy zobaczyć jej reakcję. Jeśli będzie pozytywna wtedy będziesz mógł się posunąć dalej a za takiego przyjacielskiego cmoka na pewno nie dostaniesz po twarzy ;]
              Namiętność nie zna czasu przyszłego.

              Skomentuj

              • Sabotain
                Świntuszek
                • Feb 2007
                • 67

                #8
                Jednym słowem "Powiedz CO czujesz" Hmm ja miałem podobną sytuacje... jej odpowiedzią na moje słowa właśnie był ten mm pocałunek Ahh... najpięknieszy był jej wzrok jakim patrzyła namnie przed pocałunkiem... sorry rozmarzyłem się... hehe !! Powodzenia Powiedz jej ale nie załam się gdy usłyszysz odpowiedź w stylu "NIE" lecz z tego co piszesz to raczej tak nie będzie spróbuj !!
                Gdyby Bóg nie wymyślił orgazmu, ludzie zaj***li by się na śmierć...

                Skomentuj

                Working...