W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Wstyd przed nagością

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • yzi
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 2

    Wstyd przed nagością

    jestem tu nowa, mam nadzieję że nie olejecie mnie ze względu na ilość postów [ i nie zrozumcie mnie źle ].

    co do mojego problemu. nie mam zbyt duzego doswiadczenia jesli chodzi o sex, dla niektorych z Was to doswiadczenie moze byc nawet zadne.. ale nie o tym chcialam pisac. otoz.. nie wiem jak pokonac wstyd podczas uprawiania sexu. oczywiscie nie chodzi mi o strzelenie 4 piwek czy wypalenie polowki podczas zblizenia nie jestem dretwa jak kloda, wrecz przeciwnie, staram sie jak moge ale nie wyobrazam sobie kochania sie przy zapalonym swietle ! tak samo jak próbowanie najróżniejszych pozycji w przyszłosci.. ja zastanawiam się, jakby to było gdybyśmy kochali się na jezdzca, czego jeszcze nie robilismy bo czułabym sie strasznie skrepowana a w głowie ciagle miałabym to, ze głupio wyglądam. zameczylabym sie chyba psychicznie a co do tego swiatła - wiem że facet lubi patrzec. a jaa? ciagle w mysli byloby mi to ze na moim brzuchu sa teraz fałdyy, ze on zobaczy te okropne wlosy w miejscach, gdzie nie powinno ich byc (teoretycznie), zamiast cieszyc sie zblizeniem.. wiem ze wiele kobiet ma ten sam problem i o tym sie mówi, faceci chyba tez doskonale zdaja sobie sprawe ze kompleksy kobiet przeszkadzaja w łóżku.. powiedzcie mi, panowie, czy jesli facet kocha swoja dziewczyne do szalenstwa i chce byc z nia do konca zycia i nagle okaze sie ze jej wyglad w ubraniu i nago to dwie rózne bajki - co pomysli? czy to cos zmieni? czy jest sie czym przejmowac? boje sie, ze w przyszłosci przez moje chore ograniczenia nasze pozycie bedzie koszmarem..
    w18 4 U.. <33
  • toxicgirl
    Banned
    • May 2006
    • 783

    #2
    yzi - a ile Ty masz lat? bo teamt Twojego postu (sex) swiadczyc (albo swidczyc powinien) ze nie jestes goraca 14 ktora szuka przygod po 2 piwach zalana w 4 dupy ale sposob w jaki o tym piszesz i jaki charakter nadalas temu postowi swiadczy o tym ze blosko Ci do takiej wlasnie nastolatki bo : jesli chcesz uprawic sex to MUSISZ byc tego w 100% pewna i nie mozesz krepowac sie przed facetem , a jak sprawic zebys nie czula tego wstydu? musisz ufac facetowi i czuc ze mi sie podobasz! a co do wlosó to jak Ci(jemu) nie pasuja to je ogol!!!

    Skomentuj

    • yzi
      Świętoszek
      • Jul 2007
      • 2

      #3
      nie jestem zadna goraca 14 i mysle ze do takiej duzo mi brakuje. a co do tego czy w 100% tego chcialam - skad mozesz miec pewnosc ze tak nie bylo? przeciez nie wspomnialam o tym ze zblizenia sa wymuszone, ze jestem jakas ubezwlasnowolniona czy cholera wie co jeszcze. bylo mi swietnie z nim ale po prostu sie krepowalam nie wiem czy to jest jakies chore czy co? skoro tak zareagowalas. zreszta gdybym nie chciala tego robic i gdyby nie zalezalo mi na obustronnej satysfakcji to nie wlazilabym na takie forum w celu dowiedzenia sie czegokolwiek a tym bardziej nie zakladala podobnego tematu ;> zaufanie do partnera - zgadza sie, ale chyba moze byc tak ze czlowiek ufa a jednak ma jakies blokady ktore leza gdzies w psychice, prawda? kazdy z nas jest inny, ktos moze wskoczyc do lozka i miec na wszystko wygrzane a ktos inny meczy sie ze swoimi myslami i szuka ucieczki, pomocy. i na pewno nie pomagaja mu takie posty jak powyzej

      co do owlosienia - proste, napisac ogol wlosy. jednak i tu roznie bywa, musialam zrobic badania czy przypadkiem nie mam hirsutyzmu poniewaz wloskow jest duzo tu i tam, sa strasznie grube, podczas odrastania nie chca przebic sie przez skore i to wszystko wyglada paskudnie.. z depilacja mam problemy. i to moje kolejne zmartwienie, no ale nie o tym chcialam.

      na przyszlosc prosilabym o delikatniejsze podejscie do kogos, kto ma problem bo nie przylazlam tu po to zeby ktos mnie opieprzal "po co dziewczyno szlas do lozka jak tego nie chcialas".

      peace.
      w18 4 U.. <33

      Skomentuj

      • SexMan
        Świętoszek
        • Jul 2007
        • 22

        #4
        musisz miec faceta któremu ufasz.. to jest najwazniejsze... nie musisz byc gooca 14 jesli on cie kocha... i pamietaj ze on tez ma niedoskonałosci... pogadaj z nim otwarcie. przełam sie... popyaj czy mu twoje niedoskonałosci przeszkadzaja
        "Na seksapil kobiety wpływa to jak wygląda i to co ma na sobie"

        Skomentuj

        • toxicgirl
          Banned
          • May 2006
          • 783

          #5
          jak masz blokady to mu nie ufasz!

          a jak masz kompleksy (czego chyba kazda kobieta doswiadcza) to mu powiedz o tym , moze nie doslownie ale poprostu z nim o tym wszystkim pogadaj!

          a po za tym jesli facet sie z Toba kocha to Cie akceptuje i podobasz mu sie taka jaka jestes i uwerz w to i sie nie krepuj! mysle ze troche czasu, rozmow i Ci przjedzie powdzenia!

          Skomentuj

          • SexMan
            Świętoszek
            • Jul 2007
            • 22

            #6
            moja dziewczyna tez ma kompleksy (całkiem nie slusznie) ale nawet jesli ma jakiekolwie niedoskonałosci to i je kocham... twoj chłopak na pewno tez.. nie przeszkadza mu ze tam czy tu masz fałdek...
            "Na seksapil kobiety wpływa to jak wygląda i to co ma na sobie"

            Skomentuj

            • Bob Woodward
              Świętoszek
              • Jul 2007
              • 1

              #7
              Troszkę dziwne...
              Rozumiem kompleksy, ale jak się dobrze znacie, ufacie Sobie to tego nie powinno być.
              Zacznijmy od tego, czy masz już partnera, czy tylko martwisz się na przyszłość?

              Skomentuj

              • cael
                Świętoszek
                • Jun 2007
                • 1

                #8
                Mam dziewczynę, która myślała w identyczny sposób, po rozebraniu się też nie była doskonała, ale mi to w ogóle nie przeszkadzało, a nawet bardzo mnie pociągała, nawet jak miała jakieś niedoskonałości tu i tam, więc jeżeli Cię kocha Twój chłopak to nawet nie będzie się tym przejmował, że masz jakieś fałdy czy co tam jeszcze, tylko będzie w Tobie widział super piękność i nic po za tym

                Skomentuj

                • Lilia
                  Świntuszek
                  • May 2007
                  • 55

                  #9
                  yzi mam to samo jak depiluje sie nie wiedzialam ze to jakas choroba...:/ co do wstydu bardzo dobrze cie rozumiem dlatego nie moge sie przelamac na ten puierwszy raz chociaz bardzo kocham mojego chlopaka i wiem ze on mnie kocha i akceptuje taka jaka jestem i nie znam sposobu zeby sie tego pozbyc

                  Skomentuj

                  • LazyWriter
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Oct 2006
                    • 259

                    #10
                    Yzi, zrob to metoda malych krokow. Stopniowo postepuj coraz dalej, a reakcje partnera potraktuj jako swego rodzaju wyznacznik. Zapalenie swiatla z sypialni przyjdzie Ci z czasem. Po co tu sie spieszyc? Ciemnosc tez jest podniecajaca..
                    Carpe dentum...
                    Szukalem filmu "Waleria i tydzien cudow" - thx SunKwo!

                    Skomentuj

                    • YoungStallion
                      Perwers
                      • Jul 2005
                      • 1184

                      #11
                      Napisał yzi
                      co do owlosienia - proste, napisac ogol wlosy. jednak i tu roznie bywa, musialam zrobic badania czy przypadkiem nie mam hirsutyzmu poniewaz wloskow jest duzo tu i tam, sa strasznie grube, podczas odrastania nie chca przebic sie przez skore i to wszystko wyglada paskudnie.. z depilacja mam problemy. i to moje kolejne zmartwienie, no ale nie o tym chcialam.
                      ...

                      peace.
                      Oj gdybyś miała hirsutyzm, tj owłosienie męskie na twarzy, klatce piersiowej czy brzuchu to kompletnie nie dziwiłbym sie Twoim obawom.

                      Wydaje mi sie, ze daleko Ci do tego i po prostu szukasz w sobie samych wad olewając zalety. Maksymalnie zakompleksione kobiety to bardzo ciężkie przypadki.

                      Musisz zdawac sobie sprawe, ze jestes właścicielką pary cycków, pupy oraz cipki. Traktuj te czesci ciała podczas seksu jako atuty.

                      Jeśli cały czas robisz to w ciemnościach a potem nagle zaoferujesz swojemu facetowi pokaz swoich atutów to zajmie sie nimi a nie resztą. Spróbuj i tyle.

                      Powiedz mi coś jeszcze- skoro boisz sie probowac roznych pozycji, robisz to przy zgaszonym swietle- to na czym polega Twoje nie bycie kłodą?

                      Zapamietaj sobie, ze seksem trzeba sie cieszyc a stały partner dla takich osób jak Ty, tzn z wielkimi kompleksami jest idealny, bo to jest jedyna osoba przed którą absolutnie nie powinnaś sie wstydzić. Jeśli będziesz w tym brnąć to oboje będziecie cirepieć i seks zawsze będzie kiepski, albo niesatysfakcjonujący.
                      Lepszą inwestycją będzie zapalenie swiatła niż możliwe rozstanie bo ja np w takich warunkach nie moglbym funkcjonowac a Ty nigdy do konca nie wiesz co mysle Twoj facet.

                      Przełam sie, nie masz nic do stracenia- wez to do siebie.


                      peace
                      "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                      Stanisław Lem

                      Skomentuj

                      • bruk tejlor
                        Perwers
                        • Feb 2006
                        • 825

                        #12
                        powiem ci tak (nie czytajac nawet wszystkich postow) - ja sama kiedys tez tak mialam, jak zaczynalam wspolzyc balam sie nawet otworzyc oczy i kiedy to zrobilam widzialam jak mojemu facetowi sie to podoba. Nie chcialam na jezdzca bo wydawalo mi sie ze bede idiotycznie wygladac ale kiedy mi sie juz to zdazylo jakos nie zauwazylam zeby sie przygladal moim faldkom - byl zachwycony. Facet podczas seksu mysli o zupelnie innych rzeczach niz twoje faldki. Musisz uwierzyc w siebie i w swoje cialo. Nie chodzi do konca o to jak wygladasz ale nawet najladniejsza dziewczyna kiedy jest skrepowana nie bedzie tak dobra jak moze i nie najszczuplejsza i najladniejsza ale pewna swojego ciala

                        Skomentuj

                        • AlinaK
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Apr 2007
                          • 229

                          #13
                          Powinnaś zaakceptować siebie. Wtedy będzie OK. A nawet jeżeli nie zaakceptujesz, to inni już Ci napisali. Facet w takich momentacj nie patrzy na takie rzeczy. Dbaj o siebie i polub własne ciało.

                          Skomentuj

                          • C.O.Para
                            Ocieracz
                            • Nov 2006
                            • 154

                            #14
                            No to i prawdziwa kobieta!
                            yzi, nie znam zadnej dziewczyny, ktora nie ma kompleksow na swoim punkcie(w przeciwienstwie do panow, znam cala mase takich, ktorym do idealu wiele, ale nie przejmuja sie tym),
                            Bo albo czujemy sie grube(przy wadze 60kg), albo za chude, no i piersi nie te, kolor oczu i wlosow i wogole czarownice.
                            smieszne, ze nasi panowie wogole tych "wad" nie widza!
                            Oni nas kochaja i pozadaja takimi jakimi jestesmy!
                            Wybral Ciebie, wiec to ty jestes ta jedyna , tym idealem.
                            To ciebie chce, a nie Kate MOss.
                            Kup seksowna bielizne, idz do fryzjera, kosmetyczki, wydepiluj to i owoa zobaczysz w jego oczach zachwyt. nie chcesz swiatla?Nikt nie kaze ci wlanczac jupiterow, sa male lampki z bardzo milym swialtlem.

                            Nie radze upijac sie i popalac jointy, aby sie odstresowac, bo nie ma to sensu.
                            Poczuj sie jedyna kobieta na ziemi i nie mysl o swoich wadach-nie w lozku, tam ty jestes najlepsza.
                            I powoli, rob male kroczki, na drodze seksu, chociazby na poczatek odwaz sie na pozycje"na jezdzca"-hehee, gwarantuje, ze chlopak bedzie wniebowziety.
                            Wiecej wiary w siebie.-PZDR.

                            Skomentuj

                            • Rojza Genendel

                              Pani od biologii
                              • May 2005
                              • 7704

                              #15
                              Yzi,
                              a spójrz na to z drugiej strony. Czy sama nie chcesz oglądać swojego faceta nago? Nie lubisz na niego patrzeć gdy się miziacie? Nie sprawia ci to przyjemności?
                              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                              Skomentuj

                              Working...