W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dziwne plamy na mosznie POMOCY

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anakondon
    Świętoszek
    • Nov 2006
    • 4

    Dziwne plamy na mosznie POMOCY

    Witam wszystkich!! mam pytanie dla Was na mosznie zrobiła mi sie plama taka jasna i schodzi on ateraz na pachwine znaczy sie na mosznie dalej jest ale powiększa sie na pachwine a z drugiej strony moszny robi mi sie z koleji ciemna plama i mam pytanie czy ktoś wie co to może być i do kogo mam sie z tym zgłosić do dermatologa czy urologa??? proszę o odpowiedz
  • Yoshua
    Perwers
    • Mar 2007
    • 1374

    #2
    dermatolog.
    " - Fajny masz korek od wanny.
    - Taki tam...
    - ...Ale gra empetrójki"

    Skomentuj

    • Abegan
      Erotoman
      • Sep 2006
      • 591

      #3
      Lekarz pierwszego kontaktu doradzi Ci gdzie masz iść.
      Abegan

      Skomentuj

      • rmps
        Ocieracz
        • Mar 2005
        • 111

        #4
        a ile wazysz?moze sobie odparzyles jaja

        Skomentuj

        • anakondon
          Świętoszek
          • Nov 2006
          • 4

          #5
          no waże koło 78 kg przy wzroście 184 to chyba nie odparzyłem sobie wogóle ta plama przesuwa mi sie w strone odbytu jest taka jasne na tle skóry normalnej czasami mnie swędzi ale rzadko i wyrastają mi z niej siwe włosy a normalnie mam czarne

          Skomentuj

          • Abegan
            Erotoman
            • Sep 2006
            • 591

            #6
            Napisał anakondon
            no waże koło 78 kg przy wzroście 184 to chyba nie odparzyłem sobie wogóle ta plama przesuwa mi sie w strone odbytu jest taka jasne na tle skóry normalnej czasami mnie swędzi ale rzadko i wyrastają mi z niej siwe włosy a normalnie mam czarne
            Skocz do lekarza - dobrze radzę. Trudno mi doradzić którego... zapytaj lekarza pierwszego kontaktu. To nie są żadne odparzenia - one byłyby czerwone i pieczące... już nie wspominając o tych siwych włosach, które przy odparzeniach nie występują.

            Dziwny przypadek - my Ci raczej innej rady nie damy, poza "lekarzem".
            Abegan

            Skomentuj

            • marek_dr
              Świętoszek
              • Jun 2007
              • 3

              #7
              Napisał anakondon
              Witam wszystkich!! mam pytanie dla Was na mosznie zrobiła mi sie plama taka jasna i schodzi on ateraz na pachwine znaczy sie na mosznie dalej jest ale powiększa sie na pachwine a z drugiej strony moszny robi mi sie z koleji ciemna plama i mam pytanie czy ktoś wie co to może być i do kogo mam sie z tym zgłosić do dermatologa czy urologa??? proszę o odpowiedz
              Z objawów, które opisałeś przypuszczam, że to może być grzybica pachwin, przynajmniej ta ciemna plama na to wskazuje. Możesz kupic w aptece bez recepty maść Clotrimazolum i zobacz czy plamy znikaja. Pamiętaj, że nawet jeśli znikną to musisz smarować dalej, bo grzyb tak szybko nie odpuszcza. W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą.
              Pozdrawiam

              Skomentuj

              • Tost
                Świętoszek
                • Jul 2006
                • 11

                #8
                ja mam na jajakach pare siwych włosów i nic mi nie jest, zadnych plamek, swedzenia, swiecenia itp. na głowie tez mi sie juz pojawiaja pojedyncze a mam dopiero 23 lata

                a tak do topicu to w pierwszej kolejnosci powinien obejrzec to lekarz ktory przepisze odpowiednie leki. To co załatwisz na włąsną ręke moze ale nie musi pomóc

                Skomentuj

                • Digiz
                  Świętoszek
                  • Dec 2011
                  • 8

                  #9
                  Białe plamy

                  WITAM. OD JAKIEGOŚ CZASU POJAWIŁY SIĘ NA MOIM PRZYRODZENIU białe PLAMY. takie jak tu na zdjęciu.





                  Jaka maść na to pomoże ? Nigdzie indziej takich plam nie mam.
                  Pozdrawiam

                  Skomentuj

                  • KP
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Nov 2010
                    • 301

                    #10
                    Maść pod nazwą specjalista urolog. Bez obaw, człowieku, nic co ludzkie!
                    Nothing's wrong today.

                    'my, przeciętni, ale chętni' - Greedo

                    Skomentuj

                    • nieuchwytna
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Aug 2011
                      • 251

                      #11
                      Mi to wygląda na plamy bielacze. Jeśli to one, pomocny będzie raczej dermatolog, niż urolog.
                      Tak, czy siak, musisz skorzystać z porady specjalisty.
                      Trzy czwarte z miłości.

                      Skomentuj

                      • lulibel
                        Świntuszek
                        • Dec 2011
                        • 73

                        #12
                        Po jakimś czasie przejdzie, mój facet miał podobne objawy dawniej..

                        Skomentuj

                        Working...