W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jak przekonać dziewczynę do minety?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #16
    a ja polecam swoje posty
    pisalem dos sporo o tym jakimam patent na rozpalenie (w sztuczki ktore uwazacie za swoje) oraz o tym jak ja przeprowadzilem 1st raz (taki fajny opis, prawie opowiadanie ) - ktorys temat o minetce
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • Sexus
      Świętoszek
      • Jun 2005
      • 3

      #17
      Jak nie bedzie chciala dobrowolnie to gwalt,wcisnij jej ozor na sile,wyliz do bialej kosci i wydupcz niemilosiernie!

      Skomentuj

      • malutka
        Świętoszek
        • May 2005
        • 2

        #18
        musisz wiedziec ze ona ci ufa i ze nie ma jakichs oporow przed toba...

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #19
          Bosz, jak kobieta tego pragnie, to sama poprosi!
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #20
            nie sadze... wiele kobiet poprsotu sie wstydzi, obawia reakcji parnera albo jest zbyt cnotliwie i pruderyjnie wychowana i uwaza ze to jest be - puki nie sproboje Obawa moze tez byc ze np nie bedzie musmakowalo etc. (i masa inncy kompleksow)
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • Rojza Genendel

              Pani od biologii
              • May 2005
              • 7704

              #21
              Bender,
              ja miałam na myśli związki (oraz incydenty) oparte na namietności i pożądaniu z obu stron.
              Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

              Skomentuj

              • koKOro
                Świntuszek
                • Jun 2005
                • 46

                #22
                Mnie się wydaje, że jak to zazwyczaj sie dzieje, chodzi tu też o psychike kobiety. Może prócz słusznych rad przez Was danych, warto byłoby może nie tyle jej pytac co zapewniać, bo chcieć to na pewno chce, ale byc może ma blokade w głowie i musi się poczuć pewnie, bezpiecznie itp. nic co ludzkie nie jest nam obce
                ...NIE WALCZE W ŻADNYM OKREŚLONYM STYLU... MÓJ RUCH JEST REZULTATEM TWOJEGO RUCHU...

                Skomentuj

                • .............
                  Świętoszek
                  • Jun 2005
                  • 22

                  #23
                  kobiety zawsze mowia gadac, gadac jeszcze raz gadac a pozniej czlowiek sie nie ogladnie a powiedza mu za duzo gada a za malo robi i na razie.

                  Skomentuj

                  • cziłała
                    Świntuszek
                    • May 2005
                    • 55

                    #24
                    ja na szczęście nie miałam z tym żadnych oporów-przeciwnie, to ja musiałam skierować na odpowiednie tory mojego mężczyzne. on nie miał pojęcia że mogę mieć ochotę na coś takiego więc pewnego dnia podczas robienia loda ustawiłam się do 69. szybko załapał o co chodzi i spisał się na medal
                    Ja mam dynamit wypełniony miłością!!!!!!!! Ja mam dynamit 3,2,1 PAL!!

                    Skomentuj

                    • Marceli
                      Świętoszek
                      • Jun 2005
                      • 25

                      #25
                      Dzięki wszystkim za odpowiedzi, poczytałem sobie, pomyślałem i... udało się Nie rozmawialiśmy o tym ani przed ani po, ale sądząc po reakcjach, to się podobało (fajnego potem dostałem sms'a - coś o siódmym niebie... ). Nie spodziewałem się, że tak łatwo pójdzie. Moja Pani nawet nie protestowała gdzy zszedłem niżej niż zwykle. Coś mi się wydaje, że będziemy to robić częściej Tylko radio trzeba będzie podglośnić, co by rodziców nie drażnić...
                      Ładnie proszą to dostaną:
                      I tak nie dożyję starości, korzystam z życia za młodu. . .

                      Skomentuj

                      • mirakla
                        Perwers
                        • Feb 2005
                        • 805

                        #26
                        O!!!!To gratuluje Marceli!!!!!!!!!!!!
                        I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

                        Skomentuj

                        • ariel_man
                          Świętoszek
                          • Jun 2005
                          • 15

                          #27
                          ja tez bym chcial ale narazie jakos za malo ze soba jesteśmy (2 miesiące ponad) i jest wszystko ok tylko nie mamy gdzie to wszystko dzialac ... a szkoda mysle, że z czasem bedzie extra
                          ...:::Każda Gwiazdka Na Niebie Przypomina Mi Ciebie :::...

                          Skomentuj

                          • Rojza Genendel

                            Pani od biologii
                            • May 2005
                            • 7704

                            #28
                            Miesce to chyba najmniejszy problem ;-) Jak ktoś powiedział, jeśli kobieta tego pragnie, odda się nawet przez dziurę w płocie...
                            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                            Skomentuj

                            • iKubik
                              Świętoszek
                              • May 2011
                              • 22

                              #29
                              Jak przekonac dziewczynę do minetki?

                              Tak jak w temacie Próbowałem już kilka razy (2-3) zrobić minetkę swojej dziewczynie, ale ona wzbrania się przed tym twierdząc, że jest to dla niej niekomfortowe (dodam, że nigdy nikt jej tego nie robił). I tu jest właśnie mój problem, bo nie wiem jak ją do tego przekonać, moglibyście poradzić coś?

                              Skomentuj

                              • kamil1422
                                Ocieracz
                                • Feb 2009
                                • 139

                                #30
                                W moim przypadku metoda małych kroczków sprawdziła się najlepiej - z każdym kolejnym zbliżeniem robić coraz więcej - najpierw dokładnie wycałować brzuch, uda, a później zabrać się do niej delikatnie (na początek mogą być masowanie palcami, pocałunki), a z kolejnymi zbliżeniami robić kolejne kroki. Powolutku, powolutku, a myślę, że sama przekona się iż jest to przyjemne.

                                Skomentuj

                                Working...