W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Zaciskanie ud - masturbacja - jedyny sposób na orgazm

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ona-forum
    Świętoszek
    • Mar 2007
    • 3

    Zaciskanie ud - masturbacja - jedyny sposób na orgazm

    Witam. Wiem, że są kobiety, które tak jak ja odkryły ile satysfakcji daje zaciskanie ud. Pobudzamy łęchtaczkę dużym naciskiem siły ud i po kilku minutach osiągamy orgazm. mniejszy lub większy ale jednak w 100 % niezawodny. Mój problem to taki, że tylko taką metodą osiągam orgazm, nie poprzez stymulację łechatczki palcami, językiem partnera, wibratorem, nie wspominając już o orgazmie pochwowym. miałam paru, gorących kochanków i żaden nie odkrył jak dać mi szczyt rozkoszy. w sprawach ginekologicznych jestem zdrowa. psychicznie tez całkiem ufna. czy są kobiety, które też zaciskają uda? czy oprócz tej metody potraficie dojść z partnerem? pomóżcie, chcę orgazmu tylko z ukochanym!
  • Czarodziejka
    Perwers
    • Sep 2005
    • 963

    #2
    ja zaciskam uda. to mój sposób na masturbację. w ogóle nie pobudzam łechtaczki, bo nie sprawia mi to przyjemności.

    a orgam osiągam bez problemów przy seksie.

    zresztą temat już tak był. to pewnie któryś z moderatorów go zaraz zamknie.

    korzystaj z szukajki

    Skomentuj

    • ona-forum
      Świętoszek
      • Mar 2007
      • 3

      #3
      ale moim problemem jest to, ze to jedyny sposob na osiagniecie orgazmu, gdy kocham sie z partnerem nie dochodze, pomimo ze jest cudownie. tylko sama potrafie doprowadzic sie do orgazmu, i laczenie zaciskania ud podczas stosunku - nie wychodzi.

      Skomentuj

      • evika
        Perwers
        • Nov 2006
        • 1083

        #4
        Dlaczego nie wychodzi?A w pozycji tylnej?Ja mam podobnie, ale udaje mi sie w innych pozycjach też. Trzeba próbować, no i wyluzować, tzn nie czekać uparcie na ten orgazm, tylko cieszyć się seksem, a przyjdzie samo..

        Skomentuj

        • Motywatore
          Erotoman
          • Jun 2006
          • 639

          #5
          Może przetestuj prysznic. Aby zwiększyć doznania odkręć z niego końcówkę (tzw. słuchawkę)

          Skomentuj

          • Kasia21
            Świętoszek
            • Dec 2005
            • 34

            #6
            Napisał Motywatore
            Może przetestuj prysznic. Aby zwiększyć doznania odkręć z niego końcówkę (tzw. słuchawkę)
            Sprawdzony sposób i może narobić tylko "szkody" zamist pomóc. Stymulacja łechtaczki palcem daje o wiele mniejsze doznania niż prysznic daje. Palcem muszę się napracować jakieś 10 minut tak od zera, a prysznicem to raptem pół minuty i po wzzystkim. I problem polega na tym, że jak sie przyzwyczaisz do silnych bodźców jak prysznic to może być potem ciężko z palcem czy czymś innym, więc tak na stałe odradzam.

            Skomentuj

            Working...