W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Ból brzucha (u faceta)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dasiek
    Świętoszek
    • Oct 2006
    • 25

    Ból brzucha (u faceta)

    Więc po seksualnych igraszkach jeśli sie gimnastykowałem troche jak np dziś przy 1 minetce tak mnie brzuch zaczął napieprzać że masakra, i to nie pierwszy raz tak mam, że po seksualnych wygibasach mnie brzuch boli, mam uczucie jakbym miał piłke w żołądku i cały czas mam takie uczucie jakbym chciał sobie za przeproszeniem beknąc albo pierdnac a nie idzie, czyli tzw. wzdecia, musze zaznaczyć że to nie jest tak że od razu "po" mnie boli tylko po jakimś czasie od zakonczenia pieszczot (20 - 30 minut) ... może ktoś mi coś doradzić bo myślałem że dzisiaj w autobusie wyzionę ducha ...
    0statnio edytowany przez Dasiek; 31-01-07, 22:45.
  • Skrzypol
    Świętoszek
    • Jul 2006
    • 36

    #2
    Zmęczone mięśnie brzucha? Zakwasy? Troche mi to nie pasuje ale nie mam pojęcia o co może chodzić. Możliwe, że po prostu przemęczasz się albo nadwyreżasz mięśnie. Nie mam pojęcia..

    Skomentuj

    • Dasiek
      Świętoszek
      • Oct 2006
      • 25

      #3
      to nie chodzi o mięśnie ale o żołądek
      no ale spoko ... dla mnie to jest dziwne, moze po prostu źle zjadłem
      dzieki za odpowiedź
      widze że mało kto ma takie problemy

      Skomentuj

      • DarkAngel
        Perwers
        • Nov 2006
        • 1020

        #4
        Faktycznie, raczej mało kto ma takie problemy..
        Ja bym jednak stawiał albo na nadwyrężenie jakichś mięśni/ścięgien, albo... Seks w niewygodnej dla Ciebie [każdy człowiek jest przecież inaczej zbudowany] pozycji, co skutkuje właśnie tymi bólami...

        Poza tym.. może jesteś w ciąży?
        W stanach 1 facetowi, który zajdzie w ciążę wypłacą 1000000$, więc..

        Jeśli chodzi o temat.. Gdy zobaczyłem "Ból brzucha (u faceta)" - nie mogłem tego powyższego stwierdzenia nie napisać Sorry .
        >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

        Skomentuj

        • gordus
          Świntuszek
          • Jan 2007
          • 49

          #5
          albo moze towarzysza temu silne emocje? zoladek u wielu osob jest "wrazliwy" na zmiany nastrojow itp ale to tylko moja sugestia,poniewaz nigdy sie z czyms takim nie spotkalam

          Skomentuj

          Working...