W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Impotencja w wieku 17 lat?? ;/

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Spooky
    Świętoszek
    • Dec 2006
    • 25

    #31
    No ale jak mi sterczal to zalozylem, i dalej byli wszystko ok tylko jak sie zblizylem i juz wpychalem, to mi opadl probowala jeszcze raz postawic go do boju ale juz tylko skonczylo sie na wytrysku w postaci gabczastej mojego pracia btw przeczytalem na forum ze to moze byc cos nie tak z gumkami - moze mam jakies uczulenie?? (trzeba sobie jakos to tlumaczyc ) a co do dziewczyny to ciesze sie ze mam taka wyrozumiala tylko ciekawe kiedy jej sie cierpliwosc skonczy?

    jesli chodzi o pozycje to mesjasz nie jest chyba taki skomplikowany :> bo to chyba jej podstawowa pozycja

    Skomentuj

    • DarkAngel
      Perwers
      • Nov 2006
      • 1020

      #32
      Napisał Spooky
      No ale jak mi sterczal to zalozylem, i dalej byli wszystko ok tylko jak sie zblizylem i juz wpychalem, to mi opadl probowala jeszcze raz postawic go do boju ale juz tylko skonczylo sie na wytrysku
      Właśnie o tym mówię. Jeśli po próbie wepchnięcia niech spróbuje go postawić na nogi. Ale ekhm.. Nie wiem jak to wytłumaczyć . Moja, gdyby zaczęła mi robić typowego "orala" - doszedłbym szybko. Nie o to chodzi! Ona ma się z Tobą podroczyć, by Twój członek stanął. Nie wiem, niech popieści samym języczkiem go? Potem na chwilę włoży do ust... A potem znów próba... . Coś wymyślisz .

      to moze byc cos nie tak z gumkami - moze mam jakies uczulenie??
      Raczej niemożliwe. Sam stwierdziłeś, że po samym założeniu stoi . Więc to kwestia Twej psychiki .

      a co do dziewczyny to ciesze sie ze mam taka wyrozumiala tylko ciekawe kiedy jej sie cierpliwosc skonczy?
      Jeśli kocha - nie powinna się skończyć .

      jesli chodzi o pozycje to mesjasz nie jest chyba taki skomplikowany :> bo to chyba jej podstawowa pozycja
      Nie jest, ale wymaga praktycznie 100% twardości członka.
      Jeśli chodzi o początki - różnie to bywa .
      A przy "na jeźdźca" to Ona się nabija.. i czasem gdy nie jest max. twardy to powiększy się gdy poczuje, że jest wewnątrz...

      Zresztą - tak, jak napisałem - coś wymyślisz.
      Wszystkie metody dobre, które skutkują .
      Jak opatentujesz jakąś nową - napisz, z pewnością komuś się przyda .
      >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

      Skomentuj

      • Spooky
        Świętoszek
        • Dec 2006
        • 25

        #33
        W akcie desperacji wezme wiagre tylko nie wiem czy potrzebana jest na to recepta bo raczej z allegro nie chce kupowac tymczasem jeszcze sprobuje pare razy, chociaz za kazdym razem mam corasz gorsza zalamke ale tylko chwilowa - po godzinie juz jest normalnie, zwlaszcza jak moge jakos to z siebie wyrzucic (w tym wypadku to forum )

        Skomentuj

        • Canadol
          Świętoszek
          • Jan 2007
          • 11

          #34
          Jesli bedziesz mial 60 lat co bedzie z twoja erkcja?

          co powiesz jak bedziesz duzo starszy?

          Edytuj posty ! A.
          0statnio edytowany przez Astraja; 15-02-07, 20:16.

          Skomentuj

          • Spooky
            Świętoszek
            • Dec 2006
            • 25

            #35
            po pierwsze to edytuj poprzednie posty a nie dodawaj nowe :> a jak bede mial 60 lat to bede walil kapucyna przez godzine i bede mial wytrysk gdy pracie podobne bedzie do gabki skad mam wiedziec co bedzie za 43 lata?? :> ja mam problem teraz, a chyba zycie seksulane wazniejsze jest w mlodosci niz na starosc

            Heh xD dobra ludziska - najpierw pochwale sie, ze mi sie udalo i jestem very happy w sumie to za piatym podejsciem wreszcie wszedlem.

            Teraz powiem wam jaka mialem zgache za czwartym razem (bo wtedy chyba sie przelamalem). No to byl 26.02. Ja razem z moja dziewczyna nie poszlismy do szkoly. Dzien wczesniej mialem urodziny, wiec postanowilismy to wlasnie oblac w poniedzialek. Kupilismy wodke. Po paru drinkach zaczelismy sie "migdalic". Najpierw ja zrobilem minetke, a potem dwa razy probowalem wejsc - raz na misjonarza (tak na brzego lozka) i raz na jezdca. Po nie udanych probach, zachcialo mi sie siku (drinki sa moczopedne) wiec sciagnalem gumke, a z racji tego, ze niestety nie mialem wiecej moja lady stwierdzila ze to ona sie teraz pobawi xD Najlepsze ze byla pijana i stwierdzila ze chce 69 xD nie ma co - bylo cudownie. Tylko koniec byl smutny... moj tatus wczesniej wrocil z pracy... no i niestety zobaczyl nas (pol biedy) i wodke (od pol roku nic nie pije - byl na odwyku. Nie toleruje teraz alkoholu w najblizszym otoczeniu.) No i mielismy zgache xP

            Nastepnego dnia ojciec chcial mnie z*****- glownie za alkohol (boi sie zebym ja kiedys tez nie byl alkoholikiem xP), no ale ja sprytnie mu powiedzialem jaki mam problem etc starszy sie uspokoil i powiedzial ze umowi mnie z psychologiem (jak sie okazalo pozniej, seksuolog nie dla mnie, a bardziej odpowiedni jest dla ludzi w malzenstwie etc. Mi wystarczy porada psychologa)

            No i pani psycholog mi ladnie powiedziala wszystko, ze jestem za mlody etc etc w sumie madrze mowila no ale nie wazne.

            No i przedwczoraj ostatecznie zostalem rozdziewiczony ;P

            Co mi pomoglo??

            Wydaje mi sie ze wczesniej alkohol bardzo odstresowal - zamiast sie zalamywac ponownie z porazki (przynajmniej jesli chodzi o mnie xP), smialismy sie razem, wyglupialismy. Czlowiek pijany mowi co mysli (bez zahamowan) wiec to mi bardzo pomoglo. Widzialem "prawdziwa" reakcje mojej dziewczyny (w sumie taka sama jak na trzezwo) i pomoglo mi to zrozumiec ze ona zaczeka tak dlugo az bede mogl - czyli ze nie musze sie spieszyc, nie musze niczego robic na akord.

            Pomocne bylo dla mnie jeszcze w czwartek (wtedy nie bylo juz alkoholu - wszystko na trzezwo) to ze lezelismy pod koldra - calkowicie przykryci, w ciemnosciach. Sprawilo to, iz wiedzialem, ze moja dziewczyna mnie nie widzi, ze moge robic np miny jakie tylko chce xP etc to bylo jakbym zalozyl maske na scenie i wiedzac ze ludzie nie widza mojej twarzy czuje mniejsza treme.

            No i oczywiscie pani psycholog tez madrze mowila. Wytlumaczyla mi ze nie ma sie co spieszyc i zebym nie traktowal tego jako porazke.

            To by bylo na tyle ;] dodam tylko ze w czwartek nie doszedlem do konca bo moja dziewczyna byla juz strasznie zmeczona i zblizala sie godzina przyjscia taty z pracy xP no ale teraz to juz z gorki bedzie xP dzieki za przeczytanie i jesli kiedykolwiek komus moj sposob (moja historia) pomoze to bede sie cieszyl xD
            0statnio edytowany przez sister_lu; 09-05-09, 15:24.

            Skomentuj

            • ddt30
              Świętoszek
              • Feb 2007
              • 38

              #36
              Napisał Spooky
              guarana - ciekawe co to moze byc i gdzie to mozna dostac?? btw obejrzalem wlasnie american pie 5 i sie zdolowalem



              zapewne jakby mi chwile possala to pewnie by sie naprezyl bo zapewne jest to bardzo mile ale niestety moja dziewczyna nie za bardzo jest przekonana do seksu oralnego bynajmniej w jej wykonaniu (ma uraz po stosunku odbytym kiedys "na sile" z bylym chlopakiem. btw straszne jest tez to ze ona jest juz doswiadczona, a ja nie i ze jej nie powiedzialem ze bylem (jestem?) prawiczkiem )
              nie jest to żadna impotencja tylko po prostu stress. Nie jesteś doświadczony, dopiero zaczynasz, więc zbliżenie z kobietą, dziewczyną wywołuje u Ciebie stress. I tyle. Współżycie to nie jest mechaniczna czynność tylko ma jednak odzwierciedlenie w emocjach, psychice i uczuciu. Nie jest straszne, że jest doświadczona a Ty nie. Zastanów się może po co chcesz z nią współżyć i jeśli to jest ta, którą kochasz to wszystko się ułoży a jeśli nie żywisz do niej uczuć to może po prostu się nie udać

              Skomentuj

              • Spooky
                Świętoszek
                • Dec 2006
                • 25

                #37
                Dzieki za wypowiedz ale jakby nie patrzec - juz jest po klopocie ;p

                btw
                ja to mam strasznego PECHA!!
                dopiero co sie rozdziewiczylem (), dopiero co pierwsza paczke gum uzylem, a juz za trzecim razem pekla guma po******!! jeszcze owulacje ma za pare dni dzisiaj do ginekologa idzie... no i niezaplanowany wydatek - wizyta plus tabsy. Zawsze mam tez druga opcje wydatku - bebasa ;p ale bedzie duza kuuupa jak sie okaze poznej ze jest w ciazy i tak na marginesie, po ilu dniach mozna robic test ciazowy? kiedy jest on juz w miare wiarygodny?

                btw2
                Wszystko wskazuje na to ze jestesmy (ja i moja dziewczyna) jeszcze za mlodzi na seks...

                edit: juz po wizycie u ginekologa dziewczyna juz na tabsach "po" jedzie ;] poza tym temat do zamkniecia ;]
                0statnio edytowany przez Spooky; 29-03-07, 21:01.

                Skomentuj

                Working...