W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Ucisk na pęcherz.

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seth00
    Świętoszek
    • Dec 2006
    • 10

    Ucisk na pęcherz.

    Witam. Problem jak w tytule. Tylko ze nie tyczy sie mnie tylko mojej kobiety . Mianowicie mimo tego że przed stosunkiem była w toaleciei sie wysiusiała. To mówi mi ze kiedy w nia wchodze odczuwa nacisk na pecherzi chec oddania moczu. Nie wiem co robic. Mój czlonek nie jest duży w zwodzie. Ma jakiec 16-17cm. wiec nie powinien wyjatkowo ja gdziec uciskac.

    Help-pleH
    Ja chce troche fantazji w łuzku czy to tak wiele
  • DarkAngel
    Perwers
    • Nov 2006
    • 1020

    #2
    Moja czasem też skarży się na to...
    Tyle tylko, że u Niej nie zdarza się to podczas stosunku tylko palcówki, podczas której dotykam konkretnej ścianki [nie pamiętam czy to górna czy dolna ].
    Myślę, że podczas stosunku też to czuje, ale jest zbyt b. skoncentrowana na samych pieszczotach by się tym przejmować .
    >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

    Skomentuj

    • gordus
      Świntuszek
      • Jan 2007
      • 49

      #3
      czesto dzieje sie tak pod wplywem stresu, badz jakis emocji poza tym u niektorych kobiet taki "uscisk" wystepuje podczas draznienia punktu G. A wiec moim zdaniem musi postarac sie byc bardziej spokojna i moze wtedy nic oprocz rozkoszy nie bedzie Jej rozpraszac

      Skomentuj

      • dosia_5
        Świętoszek
        • Jan 2007
        • 1

        #4
        Sluchajcie , to jest calkiem naturalne .. jest toorgazm punktu G to znaczy ze dobrze sie staracie :-)
        moze popuscic to nie jest mocz.. powachajcie, ja np biegne do toalety zeby nie zmoczyc poscieli :-)
        powachcie pachnie slodko , i smakuje slodko pozdrawiam
        Dosia

        Skomentuj

        • Mad Bekon
          Świętoszek
          • Jan 2007
          • 10

          #5
          Czy to o czym mówisz, to nie przypadkiem kobieca ejakulacja?

          Skomentuj

          • Seth00
            Świętoszek
            • Dec 2006
            • 10

            #6
            wiem co to ejakulacja ale to nie to bo ona czuje ten nacisk juz przy pierwszym wejsciu a to troche malo
            Ja chce troche fantazji w łuzku czy to tak wiele

            Skomentuj

            Working...