W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Tyłozgięcie w rzeczywistości? Pytania

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lolita_88
    Świntuszek
    • Jan 2007
    • 73

    Tyłozgięcie w rzeczywistości? Pytania

    Witam
    Czytałam trochę o tyłozgięciu szyjki macicy.
    Ale chciałabym się dowiedzieć czy na forum są kobiety z tym problemem i czy to rzeczywiście jest problem?
    Jak to wygląda na prawdę ?
    Przeszkadza ? Pomaga? Jeśli tak to w czym...
    ..."...Jeśli czegoś nie można znaleźć w google, to znaczy, że to po prostu nie istnieje...."... [Bill Gates]

    ...''..Kochająca kobieta wybacza wszystko, lecz nie zapomina niczego...".. [ Khalil Gibran ]

    ..."...Możesz mnie nienawidzić, byle byś mnie kochał..."... [ Cyceron ]
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #2
    Tak, ja jestem.
    Owszem, jest to problem, ale na pewno nie jakiś wielki.
    Przeszkadza? Tak. U mnie powoduje koszmarne bóle brzucha, krzyża, dziwaczne parcie na pęcherz i ogólnie marne samopoczucie fizyczne w czasie miesiączki.
    Inną kwestią jest bolesność niektórych pozycji. Po prostu musimy bardzo uważać.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • goorusia
      Ocieracz
      • Nov 2006
      • 173

      #3
      Tak, ja też mam tą przypadłość, ostatnio się o ty dowiedziałam. I mi np. nie przeszkadza w niczym, no może czasem jak za głęboko wejdzie...
      Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek....

      Skomentuj

      • YoungStallion
        Perwers
        • Jul 2005
        • 1184

        #4
        Napisał rojze
        Tak, ja jestem.
        Owszem, jest to problem, ale na pewno nie jakiś wielki.
        Przeszkadza? Tak. U mnie powoduje koszmarne bóle brzucha, krzyża, dziwaczne parcie na pęcherz i ogólnie marne samopoczucie fizyczne w czasie miesiączki.
        Inną kwestią jest bolesność niektórych pozycji. Po prostu musimy bardzo uważać.
        Moja mała ma rowniez tylozgiecie i bardzo podobne objawy. Na bóle menstruacyjne pomogła znacznie hormonalna antykoncepcja.
        problemy są z pozycjami kiedy moja dziewczyna leży na plecach a ja unosze jej nogi, zginam itp, chociaz pod pewnym kątem wychodzi ale pozycji jest dużo więc nie czuje sie zbytnio ograniczony. Blokowane są jednak pozycje o najlepszych widokach.
        "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
        Stanisław Lem

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #5
          Napisał YoungStallion
          Moja mała ma rowniez tylozgiecie i bardzo podobne objawy. Na bóle menstruacyjne pomogła znacznie hormonalna antykoncepcja.
          problemy są z pozycjami kiedy moja dziewczyna leży na plecach a ja unosze jej nogi, zginam itp, chociaz pod pewnym kątem wychodzi ale pozycji jest dużo więc nie czuje sie zbytnio ograniczony. Blokowane są jednak pozycje o najlepszych widokach.
          Mi też pomaga branie pigułki, picie ziółek, kompresy... no i porządny seks. Ostatecznie vegantalgin.
          Najgorzej mi jest teraz z pozycją na pagony i z pieskiem, jakkolwiek z poprzednim partnerem mogłam się wygodnie kochać (bez uważania żeby nie dobić) tylko tyłem na boku. Był trochę większego kalibru.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • ...aneta...
            Ocieracz
            • Aug 2006
            • 107

            #6
            a ja nawet nie mam pojecia co to jest a tym bardziej czy ja to mam. po tym jak czytam wasze odpowiedzi i objawy tego to sie powaznie nad tym zastanawiam

            Skomentuj

            Working...