W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Nie moge skonczyc... co jest??

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • laska
    Świętoszek
    • Jul 2006
    • 35

    Nie moge skonczyc... co jest??

    Mam problem...
    Nie umiem osiągnąć orgazmu kiedy moje złotko robi mi dobrze ustami za pierwszym razem pomogłem jej trochę (swoja) ręka i po dłuższym czasie w końcu wytrysnąłem ale teraz kiedy jej nie pomagam nie umiem szczytować odczuwam swego rodzaju wewnętrzna blokadę czuje ze to co robi nie daje mi pełnej przyjemności ale mam tez wrażenie jakbym nie umiał odbierać przyjemności którą powinienem czerpać z tego co robi natomiast kiedy się masturbuje jest ok. i dochodzę szynko. Nie rozumiem tego bo jestesmy szczesliwi ze soba i ona mnie podnieca i to bardzo ale jak przychodzi co do czego to kapa Wina pewnie leży po obu stronach ale kto może powiedzieć czemu tak jest i jak to zmienić. W przyszły czwartek jedziemy razem na 5 dni w góry i nie wyobrażamy sobie żeby było tak tez tam.

    Może ktoś też miał taki problem i jakoś sobie z nim poradził? Jeśli tak to będę wdzięczny jeśli podzieli się ze mną tym być może złotym sposobem...

    Z góry dziękuję za wypowiedzi

    pozdrawiam
    0statnio edytowany przez laska; 22-12-06, 22:08.
  • malinka1300
    Świętoszek
    • Jun 2006
    • 35

    #2
    Nie jestem facetem, ale jako dziaewczyna też miałam taki problem gdy on robił mi minetkę, poważnie...
    MOZE to wynika z tego , że nie jesteś odpowiednio rozluźniony... to abrdzo możliwe,, ona robi ci dobrze a ty ttylko myślisz : kurcze co tu zrobić żeby wytrysnąć, dlaczego nadal nie wytrysnąłem itd.. dezorientujesz się nie umiesz się skupić...

    Skomentuj

    • DarkAngel
      Perwers
      • Nov 2006
      • 1020

      #3
      Ja też tak mam. Znaczy może inaczej .
      Spróbuj usiąść na krześle, pozwolić by Twoja dziewczyna robiła Ci ustami, a Ty jednocześnie rób to, co Cię jeszcze bardziej nakręca, np. pieść Jej szparkę.. Ja w ten sposób dochodzę i to jeszcze jak... .

      "Normalnie" pewnie też bym doszedł, ale moja dziewczyna by się namęczyła strasznie.. Tak więc nie chcę Jej torturować .

      Cóż, u mnie to jest chyba skutek zbyt częstej masturbacji - przyzwyczajenie organizmu do ręki.. .
      >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

      Skomentuj

      • Lubartowiak
        Erotoman
        • Oct 2006
        • 487

        #4
        Trening czyni mistrza
        "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld

        Skomentuj

        • Traucer18
          Świętoszek
          • Dec 2006
          • 24

          #5
          Napisał DarkAngel
          Cóż, u mnie to jest chyba skutek zbyt częstej masturbacji - przyzwyczajenie organizmu do ręki.. .
          Jaki z tego wniosek! by zbyt często się nie masturbować
          bo potem są problemy.
          Dla mnie wolnością jest to co wy omijacie każdego dnia ! ! !

          Skomentuj

          • DarkAngel
            Perwers
            • Nov 2006
            • 1020

            #6
            Napisał Traucer18
            Jaki z tego wniosek! by zbyt często się nie masturbować
            bo potem są problemy.
            Ano są, są.
            Tyle tylko, że mnie w wieku 'dziecięcym' nikt w takich tematach nie uświadamiał, więc "korzystałem" ile wlezie...
            Jaki z tego wniosek?
            Dzieciom od wczesnych lat trzeba tłumaczyć, żeby zbyt często nie bawili się swymi narządami płciowymi .
            >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

            Skomentuj

            • laska
              Świętoszek
              • Jul 2006
              • 35

              #7
              no właśnie i u mnie chyba jest problem z koncentracja i rozluźnieniem jak zauważyła malinka1300 oraz z tym ze przyzwyczaiłem się da ręki :/ fakt faktem robiłem to często (nawet bardzo )i teraz nie odczuwam takiej przyjemności jak powinienem.... ale już sobie obiecałem ze minimalizuje onanizm a zwiększam na max kontakt z moja dziewczyna mam nadzieje ze długo nie będę się przestawiał z ręki na usta/szparkę
              0statnio edytowany przez laska; 27-12-06, 08:46.

              Skomentuj

              • black_rider
                Ocieracz
                • Nov 2005
                • 129

                #8
                to nie porblem ręki a psychiki... Miałem to samo do czasu kiedy pierwszy razie udaloteraz juz jest ok... co prawda dlugo to trwa ale orgazmy są

                Najlepiej zróbcie to w pozycji kiedy ty stoisz...jeśli podczas stosunku jest normalnie to zamknij oczy i wyobraź sobie ze jej usta to myszka i zaraz tam tryśniesz - sprawdzone
                Jak raz pojdzie to później sie odblokujesz

                Skomentuj

                • laska
                  Świętoszek
                  • Jul 2006
                  • 35

                  #9
                  hmmm.... a pomoże jeśli ona będzie robić mi ustami i co jakiś czas będzie zmieniała na rękę? i później ponownie usta i znowu ręka i tak aż skończę? wydaje mi się ze chyba to nie jest dobra metoda skoro zgubiło mnie to ze się masturbowałem no ale chciał bym być pewny(bo właśnie tak próbowała robić)

                  i drugie pytanie: chciał bym wiedzieć czy może być to też jej wina trochę się tym laska przejmuje i powtarzam jej że to przeze mnie ale chciał bym wiedzieć jak jest naprawdę

                  Skomentuj

                  • DarkAngel
                    Perwers
                    • Nov 2006
                    • 1020

                    #10
                    Napisał laska
                    hmmm.... a pomoże jeśli ona będzie robić mi ustami i co jakiś czas będzie zmieniała na rękę? i później ponownie usta i znowu ręka i tak aż skończę? wydaje mi się ze chyba to nie jest dobra metoda skoro zgubiło mnie to ze się masturbowałem no ale chciał bym być pewny(bo właśnie tak próbowała robić)
                    Eeee...
                    Ale robienie loda nie polega jedynie na pracy ustami...
                    Dziewczyna jak najbardziej może [powinna?] posiłkować się rękoma...
                    I pamiętaj, że przyjemność jaką sprawia Ci dziewczyna - nawet ręcznie - jest inna od tej, którą Ty sobie sprawiasz masturbując się...
                    Więc myślę, że to szkodzić nie powinno .

                    i drugie pytanie: chciał bym wiedzieć czy może być to też jej wina trochę się tym laska przejmuje i powtarzam jej że to przeze mnie ale chciał bym wiedzieć jak jest naprawdę
                    Ehh... .
                    Chyba to Ty powinieneś wiedzieć najlepiej czy dziewczyna robi Ci dobrze ustami... Jeśli podniecasz się tym widok i jest Ci przyjemnie - znaczy, że robi dobrze . Spróbuj tylko zastosować jakieś dodatkowe bodźce, np. głębsze wsunięcie penisa do ust co jakiś czas, przytrzymanie go tam.. Dodatkowo pieść Ją podczas gdy Ona Cię pieści...
                    Stawiam na to, że dziewczyna jest Bogu ducha winna...
                    >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                    Skomentuj

                    • Raine
                      Administrator
                      • Feb 2005
                      • 5270

                      #11
                      Napisał laska
                      hmmm.... a pomoże jeśli ona będzie robić mi ustami i co jakiś czas będzie zmieniała na rękę? i później ponownie usta i znowu ręka i tak aż skończę? wydaje mi się ze chyba to nie jest dobra metoda skoro zgubiło mnie to ze się masturbowałem no ale chciał bym być pewny(bo właśnie tak próbowała robić)
                      Moim zdaniem to jednak całkiem dobry pomysł.
                      Jesteś wzrokowcem (każdy z nas, facetów, jest) - więc proponuję namówić ją do malowania paznokci, kupcie sobie jakiś żel nawilżający... jeśli szukasz inspiracji, proponuję wpisać w dowolny program p2p (Slsk, BearShare etc.) "houston handjob" - i podejrzeć mistrzynię w akcji

                      To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                      Regulamin Forum.

                      Skomentuj

                      • black_rider
                        Ocieracz
                        • Nov 2005
                        • 129

                        #12
                        najlepiej gdy usta i rączka pracuja jednoczesnie ... lizanie muskanie i inne bajery sa dobre ale jako dodatek na poczatku zabawy

                        PRoblem jest w twojej glowiei bedzie trwal do czasu kiedy sie uda

                        a jak nic nie zadziała to stań przed nią ..niech otworzy usta i sam to zrób ...jak będziesz konczyl to wloz go do jej buzi i gotowe

                        Skomentuj

                        • laska
                          Świętoszek
                          • Jul 2006
                          • 35

                          #13
                          ehhh no coz bede probowal od jutra mamy przed soba 5 dni i 4 noce wiec bedzie na to czas kurde chcial bym zeby sie udalo dzieki wielkie z wypowiedzi po powrocie napisze czy wyszlo i co nam w tym pomoglo


                          pozdrawiam)

                          Skomentuj

                          • DarkAngel
                            Perwers
                            • Nov 2006
                            • 1020

                            #14
                            Napisał Xena
                            A jest jakas inna metoda na loda?
                            Taaa.. Samymi ustami .
                            W każdym razie IMO to nie jest pełen francuz...

                            Może jest Jej pierwszym chłopakiem, a nie oglądała nigdy żadnych filmów i nie wie, że synchronizacja ust z ręką daje olśniewające [dosłownie ] rezultaty? .
                            >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                            Skomentuj

                            Working...