W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Penis/polstolejka/bol/wrazliwosc

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ktooos1
    Świętoszek
    • Dec 2006
    • 1

    Penis/polstolejka/bol/wrazliwosc

    do momentu kiedy rozpoczalem aktywne zycie seksualne mialem stulejke, nie twierdze ze teraz niemam ale jest znacznie lepiej. Niejednokrotnie po zakonczeniu atu milosnego z moja kochana stwierdzam ze napletek jest odciagniety poza glowke penisa, a ja nie zauwazylem momentu ssuwania sie - czyli ze ssunal sie bez bolu, potem probowalem sciagnac sam ale nie robilem nic na sile, przy najmniejszym oporze zostawialem i nie rozbilem nic w tym kierunku. Moj problem polega jednak na tym ze dotykowi odslonietej glowki mojego penisa towazyszy specyficzne bol/podraznienie...nigdy wczsniej tego nie "odnotowalem" gdyz nie mialem odciagnietego napletka. Kiedy moja kochana trzyma "go" w ustach i dotyka jezykiem czuje drazniacy bol, wiem ze to miejsce jest wrazliwe ale czy az tak zeby nieml kazdy dodyk sprawial bol. podam autetyczna sytuacje: moja dziwczyna robi mi dobrze, robi co trzeba i w pewnym momecie szybko ruszajac jezykiem dochodzi do szczytu (nie w pelni) odslonietej glowki i czuje bol jakby hmmm dotkniecie galki ocznej pacem polaczone z minimalna nutka przyjemnosci, bo w sumie prawie kazdy dotyk "tych" miejsc niesie choc minimalna przyjemnosc. Moje pytanie brzmi nastepujaco, czy powinienem sie tego obawiac? czy to normalne, a jezeli nie to czy minie, zastosowc jakies srodki farmakologiczne, czy zwyczajnie udac sie do pana doktora? pozdrawiam i dizkuje.
  • TRS Broskow
    Perwers
    • Dec 2005
    • 961

    #2
    Moim zdaniem normalka, długo mialeś zakrytą żołądź i skóra jest wrażliwa w tym miejscu. Gdybyś się np obrzezał, to po pewnym czasie twoja skóra przestała być tak bardzo wrażliwa. Moim zdaniem powinieneś po prostu pozbyć się stulejki operacyjnie.

    Skomentuj

    • Topek
      Banned
      • Oct 2006
      • 148

      #3
      Normalka, ja też mam wrażliwą żołądź, ale przyzwyczajam ją dotykaniem i jest już lepiej ;] Spróbuj sam, a jeśli nie pomoże to musisz iść do lekarza.

      Skomentuj

      • Lubartowiak
        Erotoman
        • Oct 2006
        • 487

        #4
        Jak byłem dzieciakiem to też tak miałem, wydaje mi się że jest to kwestia treningu. Musisz wziąć sprawy w swoje ręce (dosłownie) i przyzwyczaić żołądź do pieszczot, z czasem powinno się "wyrobić"
        "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld

        Skomentuj

        • DarkAngel
          Perwers
          • Nov 2006
          • 1020

          #5
          Pisałem o tym kilkakrotnie w innych wątkach, wystarczyło poszukać tematów dot. stulejki.

          Albo podczas kąpieli, albo na "sucho" używając lubrykantów, bądź maści nagietkowej, dotykaj skórę spod napletka. Głaszcz, masuj, naciskaj itp. itd.
          Po jakimś czasie wrażliwość będzie coraz mniejsza. Zobaczysz .

          Powodzenia i pozdrawiam.
          >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

          Skomentuj

          Working...