W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Brak spermy...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • blizz
    Świętoszek
    • Sep 2006
    • 19

    Brak spermy...

    co jest gdy przy orgazmie nie ma spermy? tzn. nic nie leci...moze kropla bezbarwnego płynu. znajomy mnie pytał ale nie wiem , więc i ja pytam was.
  • herragunas
    Świętoszek
    • Oct 2006
    • 1

    #2
    TO ZALEżY czasami jest tak ze na poczatku tkz orgazmu z penisa wydobywa sie przezroczysty płyn UWAGA w nim mogą znajdować się plemniki..a NIE MASZ SIę CO MARTWIć... Z CZASEM POWINIEN WYLECIEC BIAłA MAź ALE JESLI BEDZIE TEN PROBLEM się wydłużal polecał bym skontaktowanie się z lekarzem rodzinnym a w ostateczności z urologiem

    Skomentuj

    • kit
      Świntuszek
      • Jul 2006
      • 55

      #3
      Ile ma lat ? Czy wcześniej miał normalne wytryski, jeśli tak to czy obecnie za często się masturbuje ?

      Skomentuj

      • blizz
        Świętoszek
        • Sep 2006
        • 19

        #4
        ma 16 lat...wcześniej normalne wytryski, masturbacja była dosc częsta...już drugi raz pod rząd ma orgazm bez spermy w tym tygodniu. czy powinien zaprzestac masturbacji na jakis czas?

        Skomentuj

        • DarkAngel
          Perwers
          • Nov 2006
          • 1020

          #5
          Napisał blizz
          ma 16 lat...wcześniej normalne wytryski, masturbacja była dosc częsta...już drugi raz pod rząd ma orgazm bez spermy w tym tygodniu. czy powinien zaprzestac masturbacji na jakis czas?
          Białe zabarwienie spermy, z tego co mi wiadomo, to właśnie plemniki.
          Jeśli sperma jest przezroczysta tzn., że strzelasz pustymi nabojami .

          Być może Twoje ciało, narządy, etc. nie są jeszcze w pełni rozwinięte stąd zdarzają się takie 'wpadki'.

          Pozdrawiam.
          >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

          Skomentuj

          • Bender
            Administrator
            • Feb 2005
            • 3026

            #6
            Moze jest zbyt namietnym marszczycielem freda?
            Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
            Billy Crystal

            Skomentuj

            • DarkAngel
              Perwers
              • Nov 2006
              • 1020

              #7
              Napisał Bender
              Moze jest zbyt namietnym marszczycielem freda?
              Kurcze. Tak oczywista odpowiedź, a nie przyszła mi na myśl .
              Fakt, że jest wysoce prawdopodobna, choć ja ile razy dziennie bym się nie masturbował - zawsze mam białą spermę. Mało, bo mało, ale jest.. ;>
              >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

              Skomentuj

              • lewy_87
                Seksualnie Niewyżyty
                • Sep 2005
                • 242

                #8
                hyhy ja nic nie mowie ale raczje ciezko by bylo tak zmarszyc freda by zupelnie nic nie lecialo jesli wczesniej mial.....

                ma 16 lat wiec dojrzewanie i sa znane przypadki ze (bardzo nieoliczne ) ze "przewod" ktorym plytnie sperma jest skierowany w druga strone i przy orgzazmie trafia do pecherza i pozniej jest wydalana z moczem....

                pierwszy powazny problem pojawia sie wtedy przy "produkcji" dzieci.... wtedy idzie sie do lekarza, wydobywaja sperme z moczu i jest zaplodnienie kobiety invitro czy jak to sie tam zwie twoja sperma

                Skomentuj

                • Bouncy Dee
                  Ocieracz
                  • Dec 2006
                  • 143

                  #9
                  Hehe no wlasnie ja robie to 10 razy dziennie, bo niewytrzymuje, ale jakos leci mi ta "biala maz" . Zadko sie zdarza ze przy wytrysku mam przezroczysty plyn. Slyszalem, ze jedzenie jajek pomaga w produkcji spermy, ale niezbyt w to wierze.
                  Kocham OLDCHOOL...
                  Kocham STARE CZASY...

                  Skomentuj

                  • black_rider
                    Ocieracz
                    • Nov 2005
                    • 129

                    #10
                    kolejny dowod na to ze marszczenie pingwina szkodzi

                    Skomentuj

                    • Extazka
                      Banned
                      • Jul 2006
                      • 24

                      #11
                      Moj facet tak ostatnio mial, szczerze mowiac przejelam sie tym ...

                      Skomentuj

                      • gr4czyk
                        Świętoszek
                        • Jan 2007
                        • 2

                        #12
                        Osoby ktore wspolzyja czesciej niz 3 x w tyg powinni jesc wiecej czekolady, zwiekszaja potecje i pic albo jesc jajka w wiekszych ilosciach, zobaczycie sami rezultaty

                        Skomentuj

                        Working...