W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Spodziectwo - jak sobie poradzić z tym problemem?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bambi77
    Ocieracz
    • Dec 2006
    • 135

    #46
    No pięknie. Według Ciebie Boro osiągnięcie szczęścia zależy od rozmiarów penisa
    To równie dobrze ja mogę powiedzieć, że mam krzywe i grube nogi - nie mogę mieć faceta, bo ucieknie jak je zobaczy. Tak... Gdybym miała nogi jak czołowe modelki moje życie byłoby piękne, zero problemów, mężczyżni staliby w kolejce
    G.... prawda! Jak można takie bzdety wypisywać. Ludziom się wydaje tylko, że gdyby mieli mniejszy nos albo większego ptaka to wszystko byłoby super. A póżniej się okazuje, że problem tkwi w głowie, a nie w ciele.
    " JEŚLI JESTEŚ DOBRĄ PIŁKĄ TO IM SILNIEJ CIĘ UDERZA, TYM WYŻEJ SIĘ WZNIESIESZ"

    Skomentuj

    • antek
      Świętoszek
      • Dec 2006
      • 7

      #47
      Boro, mialem podobną sytuacje, nie dokladnie to samo ale cos podobnego.
      Mialem kiedys w dziecinstwie operacje przepukliny i przy okazji lekarze mi sfiksowali penisa bo cos z nim bylo nie tak. A okladniej dziurke dali na miejsce i cos tam zrobili z napletkiem. Najgorsze było to że go rozcieli w jakichs tam operacyjnych celach i została mi szramka wzdłuż członka ale juz niewidoczna.
      Oólnie rozmiar tez mi nie odpowiada bo tez nie jest jakis super. ok 15 cm w wzwodzie.
      Teraz sprawa komplexów ... mam do dziś, no niestety, jakos mi to pozostało w psychice. Ale poznałem świetną wyrozumiała dziewczyne która nie robiła zadnych problemow z tego i najnormalniej w świecie to zaakceptowała co mnie podniosło na duchu i dodało więcej pewności siebie. Teraz po dłuższym czasie bycia z nią przestałem sie tego wstydzic i jest okej.
      Takze moim zdaniem musisz trafic na wyrozumiała dziewczyne.


      btw.
      napisalem to bo moze Ci sie zrobi lepiej ze nie jestes sam

      pzdr
      i nie łam sie
      siała baba mak, i dostała 10 lat

      Skomentuj

      • aniołek21
        Świntuszek
        • Dec 2006
        • 87

        #48
        Przecież najpierw jest faza poznawania, przytulania, nie musisz na drugi dzień ściągać majtek. Potem przychodzi czas na seks. Każda dziewczyna która jest zakochana, nie odstępowała by cię na krok pomimo małego penisa. Rozmiar nie jest najważniejszy. Miałam chlopaka który miał tak małego penisa że w stanie spoczynku, potrafiłam go schować zaciskając pięść. A mimo wszystko z żadnymi dziewczynami nie plotkowałam że ma małego. Potrafił mi dać taki orgazm że kręciło mi się w głowie, ale też potrafił zadać bół. Najważniejsza jest czułość, ciepło które daje drugia osoba. Pamiętaj że pochwa potrafi się rozciągnąć na długość, nie na szerokość. Masz odpowiednio grubego, natomiast przeciętna pochwa mierzy 10 cm, tylko w razie potrzeby się rozciąga. Gdybym spotkała takiego chłopaka jak ty w życiu bym go nie wyśmiała, nie poniżyła. Wręcz przeciwnie, pokochałabym cię za tą ułomność , bo masz w sobie coś niepowtarzalnego.
        Mówisz że gdy stoi wygląda względnie, więc w czym problem? Pozwól ściągnąć majtki dopiero gdy bedzie już gotowy. Do tego czasu możesz się wykręcić tym że najpierw chcesz popieścić dziewczyne. Zaimij się nią subtelnie, skup na jej przyjemności a nawet nie zauważysz i sama go sobie włoży
        Pamiętaj też o tym że bardzo dużo dziewczyn ma takie samo doświadczenie jak ty! Skąd mają wiedzieć że masz małego, skoro prawie żadnego nie widziały na oczy? Osobiście mam 2koleżanki które są całkowitymi dziewicami choć mają 20pare lat. Po prostu nie spotkały właściwej osoby.
        Życze ci żebyś przełamał swoje kompleksy i poznał dziewczyne która sie w tobie zakocha. Gwarantuje że pokocha również twojego penisa
        P.s. ja tam nie śmiałam się nigdy z maciusia i nigdy się nie kryłam z tym że tego nie pochwalam. Każdy postrzega świat inaczej, mi było przykro jak oglądałam ten filmik

        Skomentuj

        • BORO
          Świntuszek
          • Nov 2006
          • 92

          #49
          Dzięki za dobre słowa szczególnie do pań które bardzo mnie pocieszają , zrobie sobie operacje może jeszcze da się coś zmienić jeszcze na +, i wtedy zarezykuje, może znajde sobie odpowiednia dziewczyne - przecierz tak dłużej żyć się nie da w przyszłości niedalekiej wkleje może tutaj zdjęcia aktualne mojego prącia - chyba nikt się nieobrazi(ale się jeszcze zastanowie) pozdro

          Skomentuj

          • Ronaldo
            Świntuszek
            • Jul 2006
            • 70

            #50
            Wspolczuje Ci. Ale naprawde najwieksza walka rozgrywa sie w Twojej glowie. Nie ograniczaj sam siebie..nie musisz isc odrazu z dziewczyna do lozka..poznajcie sie..niech sie zakocha w Tobie...i niech to bedzie madra - umylowo dojrzala kobieta..wtedy zobaczysz jak silna jest milosc miną Ci te kompleksy przy kobiecie ktora pokochasz i ktora Ciebie pokocha za to jaki jestes...ale unikaj blachar, patrz za jaka dziewczyne sie zabierasz.

            Bedzie dobrze. Trzym sie stary i powodzenia

            Skomentuj

            • bambi77
              Ocieracz
              • Dec 2006
              • 135

              #51
              W sumie to przecież każdy penis wygląda inaczej. I gdyby tylko o tą część ciała chodziło kobietom to cała reszta byłaby niepotrzebna A tak nie jest. Zresztą, przekonasz się sam
              " JEŚLI JESTEŚ DOBRĄ PIŁKĄ TO IM SILNIEJ CIĘ UDERZA, TYM WYŻEJ SIĘ WZNIESIESZ"

              Skomentuj

              • BORO
                Świntuszek
                • Nov 2006
                • 92

                #52
                widze że byłą awaria bo zniknęło kilka postów szkoda

                Skomentuj

                • holly
                  Perwers
                  • Feb 2009
                  • 1090

                  #53
                  Boro i jak... minely w sumie 2 lata, cos sie zmienilo?

                  powiem ci ze dokladam sie do pozytywnych opinii, do dobrego seksu nie jest potrzebne wielkie przyrodzenie tylko czulosc, pieszczoty, dbalosc o partnerke... i dobra gra wstepna zadna z moich kolezanek NIGDY nie opowiadala o intymnych detalach, nie wyobrazam sobie zeby ktos zrobil z tego publiczna afere.

                  sciskam!
                  C'est la vie.

                  Skomentuj

                  • BORO
                    Świntuszek
                    • Nov 2006
                    • 92

                    #54
                    Niestety nic nie zrobiłem w tej sprawie myśle że w tym roku może zrobie sobie operacje choć to nie jest łątwa sprawa. Dziękuje za miłe słowa. Pozdrawiam

                    Skomentuj

                    • Frodo Baggins
                      Perwers

                      Wspomógł BT
                      • Feb 2009
                      • 1174

                      #55
                      jeśli chodzi o sam rozmiar to moim zdaniem nic nie musisz robić.
                      mój jest 1 cm dłuższy, różnica nieistotna. za to Twój grubszy, a to wg wielu dziewczyn jest ważniejsze dla uczucia wypełnienia i przyjemności.

                      cały problem w tym byś się przełamał i stworzył wreszcie okazję do użycia go

                      Skomentuj

                      • 14mtk
                        Świętoszek
                        • Feb 2009
                        • 13

                        #56
                        Napisał BORO
                        Niestety nic nie zrobiłem w tej sprawie myśle że w tym roku może zrobie sobie operacje choć to nie jest łątwa sprawa. Dziękuje za miłe słowa. Pozdrawiam
                        Problem doskwiera i mi (szkoda że ktoś nie robił kopii zapasowych serwera, nie będę ponownie się produkować). Dziś wizyta u psychologa. Niestety cienki był, pozostaje szukać dalej. Skalpela staram się uniknąć, zbyt wiele szans im (chirurgom) dawałem. Szukam innej metody.

                        Skomentuj

                        • BORO
                          Świntuszek
                          • Nov 2006
                          • 92

                          #57
                          Znalazłem coś takiego dla osób które interesują się tą problematyką. powiem tylko tyle że pachnie mi to komercją i ździerstwem kasy, ale o tej klinice w Kaliningradzie słyszałem już wcześniej.

                          Wogóle ta cała strona jest komercyjna ale pozwole sobie umieścić moze któryś z urzytkowników zweryfikuje http://www.penis.com.pl/klinika__personel/

                          Ja nie zdecydue się na coś takiego ale moze ktoś miał kontakt albo korzystał z tej kliniki lub miał kontakt z ludzmi z tej strony czy wogóle są to osoby wiarygodne.
                          0statnio edytowany przez BORO; 15-04-09, 02:59.

                          Skomentuj

                          • Andrzej71
                            Świętoszek
                            • Feb 2009
                            • 2

                            #58
                            Nie polecam - najprawdopodobniej wykonują zabieg wydłużania poprzez przecięcie więzadeł prącia co daje wydłużenie w zwodzie około 1cm lub niewielkie. A tak na marginesie - mam ten sam problem co Ty (nawet "mniejszy" około 9,5cm) i nigdy nie byłem z kobietą. Teraz z pozycji wieku (prawie 40-tka) zastanawiam się czy gdybym inaczej do tego podszedł to może udało by się. Zastanów się ?

                            Skomentuj

                            • itikka
                              Ocieracz
                              • Jun 2009
                              • 162

                              #59
                              prędzej pomoże wam psycholog niż chirurg. mialam w zyciu różne rozmiary od XXXL do XS. Pierwszy orgazm w zyciu miałam z tym XS (po pięciu latach bez orgazmu z panem L). Kazdy potrafi sie pieprzyć, niewielu potrafi sie kochać. Z aktualnym partnerem większość orgazmów mam dzięki jego palcom i ustom, choc ma ok 18cm. Kiedy jestem z nim, wcale nie czekam na penetracje, a na to jak mnie zawsze pieści przed. Wielkość ma znaczenie, ale takie, ze dodaje pewnosci siebie. Kobiety lubia pewnosc siebie.

                              Jestem pielegniarka i widywałam facetów bez członków. Widywałam takie nieszczescia, że wasze wielkie problemy wydają się śmieszne. Popatrzcie z tej strony. Jak zdrowymi i fajnymi facetami jestescie. Ile mozecie kobiecie dać ze swoją wrażliwościa.

                              No i szukaj uczucia, nie pustaków po dyskotekach. Komentowanie czyjegos członka do osób trzecich jest niegodne. Trzymaj sie po prostu z dala od takich kobiet.

                              Skomentuj

                              • otwarty
                                Świętoszek
                                • Jun 2009
                                • 6

                                #60
                                Po pierwsze nie liczy się wielkość pędzelka tylko jak kto umie nim malować lub jak to mówił pewien profesor (od informatyki) nie wielkośc ale figlarność ma znaczenie.Przecież w całej "zabawie" penetracja jest tylko częścią i niekiedy panowie świetnie wyposażenie niewiedzą jak pogłaskać ....jak pocałować żeby było miło. Moja partnerka lubi penetracje ale jak ssę jej pierożka i mówie RRRRRRRR to mówi że to najcudowniejsze uczucie jakie dotychczas poznała.....a ja ją zapewniam że napewno nie ostatnie. Wiec nie wielkość a wyobrażnia.
                                0statnio edytowany przez otwarty; 17-06-09, 05:14.

                                Skomentuj

                                Working...