W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Malejace piersi

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • LukassX
    Świętoszek
    • Mar 2006
    • 22

    Malejace piersi

    Moja dziewczyna zauwazyla ze w ostatnim miesiacu jej piersi poprostu sa mniejsze. zawsze to jej troche "wyplywaly" a teraz stanik isa wieksze i odstaja. czym to jest spowodowane prosze o bardzo szybka odpowiedz to wazne!
  • gucio5tys
    Perwers
    • Dec 2005
    • 1075

    #2
    np dietą albo intensywnymi ćwiczeniami

    piersi to tłuszcz, który się spala
    Alkohol - typowy rozluźniacz języka
    "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
    Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

    Skomentuj

    • blejb
      Świętoszek
      • Mar 2006
      • 22

      #3
      jest możliwość rownież gdy w pewnym okresie jest nasilony stres,po pewnym czasie,czasu relaksacji wszystko wróci do normy.

      Skomentuj

      • bruk tejlor
        Perwers
        • Feb 2006
        • 825

        #4
        moze po prostu schudla? a piersi (przynajmniej w moim przypadku niestety) to pierwsza czesc ciala z ktorej pozbywam sie tluszczyku chudnac wiec jest to przeze mnie zauwazalne

        Skomentuj

        • LukassX
          Świętoszek
          • Mar 2006
          • 22

          #5
          to raczej przez stres ostatnio duzo tego.. i mam pytanie odrazu jaka moze byc przyczyna gdy okres u 16-latk isie spoznia prawie tydzien? powinna dostac 7.11

          Skomentuj

          • mistique
            Seksualnie Niewyżyty
            • Dec 2005
            • 249

            #6
            Napisał LukassX
            to raczej przez stres ostatnio duzo tego.. i mam pytanie odrazu jaka moze byc przyczyna gdy okres u 16-latk isie spoznia prawie tydzien? powinna dostac 7.11
            Stres, zmęczenie, gorączka, katar, przeziębienie, w ogóle każda choroba, niedożywienie, awitaminoza, anemia, brzydka pogoda, ładna pogoda, zmiana miejsca zamieszkania, ciąża oraz złośliwość losu.

            Skomentuj

            • LukassX
              Świętoszek
              • Mar 2006
              • 22

              #7
              dzieki slyszalem ze malejace piersi to objaw ciazy ale to plota prawda?

              Skomentuj

              • kati
                Świętoszek
                • Nov 2006
                • 5

                #8
                z tego co wiem to malejące piersi raczej nie są objawem ciązy Wręcz przeciwnie wtedy piersi się powiekszają. Domyslam się że twoja dziewczyna po prostu schudła co da się zauwazyć tylko po piersiach...

                Skomentuj

                • LukassX
                  Świętoszek
                  • Mar 2006
                  • 22

                  #9
                  wlasnie przytyla 2 kg. to przez stres ostatnio zyla ciagle w stersie. tyle ze powinna dostac okres 7 a juz jest 14. ale to chyba prze zchorobe bo ma zapalenie oskrzeli

                  Skomentuj

                  Working...