W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Nie potrafię nawiązać kontaktu z kobietami... Kawaler?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kamilek889
    Świętoszek
    • Nov 2006
    • 1

    Nie potrafię nawiązać kontaktu z kobietami... Kawaler?

    Witam serdecznie wszystkich uzytkownikow. Moim problemem jest to ze sie wstydze dziewczyn. Wogolenie potrafie nawiazac z nimi kontaktu. Chodze do meskiej szkoły w Sanoku i w szkole nie ma dziewczyn. a ja sam nigdy nie mialem zadnej partnerki a mam juz 19 lat. Nie potrafie sie otworzyc i jak juz gadam z dziewczyna to nie wiem o czym z nia rozmawiac. Co robic, nie chce byc kawalerem do konca zycia
  • bruk tejlor
    Perwers
    • Feb 2006
    • 825

    #2
    my ci wiele nie pomozemy, wszystko zalezy od ciebie. musisz nabrac pewnosci siebie, wyjsc do ludzi i zaczac z nimi rozmawiac.. dziewczyny to tez ludzie - pamietaj zacznij od imprez, bo tam najlatwiej kogos poznac. Ale nie mozesz sie chowac w kacie tylko dzialaj.. a co do sztuki uwodzenia gdybysmy ja opanowali to nikt nie mialby problemow, a to temat do tej pory nieokielznany

    troszke pewnosci siebie..

    Skomentuj

    • Schiller
      Erotoman
      • Oct 2005
      • 426

      #3
      Szkoła męska. Z facetami sztukę rozmowy masz pewnie opanowaną świetnie. Może staraj się rozmawiać z kobietami ze swej rodziny? Tak na dobry początek
      Leben...I Feel You

      Skomentuj

      • Bender
        Administrator
        • Feb 2005
        • 3026

        #4
        Nie traktuj kazdej laski jak partnerki zyciowej lub "dziurki do zapchania"
        Traktuj jak kumpla, prawie jak faceta Gadaj o *******ach, o tym o tamtym, dyskutuj. Przeciez to umiesz. Jedyne co ci poradze zebys sie nie zrazil to zebys unikal typowo meskich zartow (szowinistycznych). Dopiero jak nabierzesz pewnosci.

        I pamietaj - kazde niepowodzenie jest darem, bo doswiadczasz czegos nowego i stajesz sie lepszy. Wiec nie uzalaj sie nad soba w razie niepowodzenia, tylko dziekuj losowi ze mogles pogadac z ta konkretna i nauczyc sie czegos
        Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
        Billy Crystal

        Skomentuj

        • piegusek
          Seksualnie Niewyżyty
          • May 2006
          • 265

          #5
          kamil czlowieku jaki z ciebie kawaler przeciez ty jestes jeszcze smarkacz .zajmij se glowe xczym innnym mysl teraz o studiach tam na pewno sie otworzysz na innych ludzi i kiedys poznasz swoja polowke

          Skomentuj

          • czarnykot
            Świętoszek
            • Nov 2006
            • 30

            #6
            Napisał piegusek
            kamil czlowieku jaki z ciebie kawaler przeciez ty jestes jeszcze smarkacz .zajmij se glowe xczym innnym mysl teraz o studiach tam na pewno sie otworzysz na innych ludzi i kiedys poznasz swoja polowke
            Przestrzegam przed takim traktowaniem sprawy. Za wiele, oj za wiele znam ludzi, którym powtarzano, że nauka (szkolna) jest najważniejsza, a na wszystko inne (w tym seks, związki) przyjdzie czas. I większość z nich skończyła jako starzy kawalerowie.

            Skomentuj

            • DarkAngel
              Perwers
              • Nov 2006
              • 1020

              #7
              Cóż mogę napisać od siebie.
              Przede wszystkim popieram Czarnego kota - nie ma na co czekać, musisz się wziąć do roboty. Chodź ze znajomymi do jakiś pubów [jeśli kumple chodzą z dziewczynami], przejdź się może do jakiegoś klubu, ogólnie - kręć się w towarzystwie stosując się do rad Bendera - świetnie to ujął.

              Po pewnym czasie powinieneś nabrać pewności siebie i zobaczyć, że tak naprawdę to nic strasznego i że świat stoi przed Tobą... Ekhm... Otworem

              Powodzenia!
              >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

              Skomentuj

              Working...