W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Po osiągnięciu orgazmu po jakichś 5 mintuach strasznie boli ją brzuch

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jumper11
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 24

    Po osiągnięciu orgazmu po jakichś 5 mintuach strasznie boli ją brzuch

    moja dziewczyna chwile po orgazmie (jakies 5 min) ma straszne napady bólu brzucha, dosłownie nie moze stac na nogach jest gorzej niz podczas okresu.
    I jeszce jedno po kazdym wiekszym podnieceniu bardzo chce jej sie siusiu
    0statnio edytowany przez jumper11; 30-10-06, 22:38.
  • Lubartowiak
    Erotoman
    • Oct 2006
    • 487

    #2
    To róbcie tak żeby nie miała orgazmu i będzie po problemie
    "Są ludzie, którzy nigdy nie byliby zakochani, gdyby nie słyszeli o miłości" La Rochefoucauld

    Skomentuj

    • bruk tejlor
      Perwers
      • Feb 2006
      • 825

      #3
      podczas orgazmu ma sie skurcze miesni i to pewnie z ich powodu

      Skomentuj

      • Szlajfka
        Perwers
        • Oct 2005
        • 1057

        #4
        Kiedyś tak miałam przez jakiś czas. Nie mam pojęcia dlaczego. Ale potem z czasem samo mineło.
        Nadzieja umiera ostatnia....

        Skomentuj

        • sweetheart
          Świętoszek
          • Oct 2006
          • 9

          #5
          hej.Ja szczerze nigdy o takim czyms nie slyszalam,zeby po orgazmie bolal brzuch.Moze to nic powaznego ,ale na wszelki wypadek powinna ona isc do lekarza ginekologa i powiedziec mu o tym.wiesz nigdy nic nie wiadomo,moze cos u niej nie tak.Nie rozumie tez co powoduje,ze po uczuciu podniecenia Twoja dziewczyna chce siusiu,powinniscie to sprawdzic.pozdrawiam pa
          nella

          Skomentuj

          • Nicol
            Świętoszek
            • Oct 2006
            • 31

            #6
            mnie tez podczas stosunku troche bolalo w dole brzuch ale nie tak bardzo jak podczas okresu to byly lekkie skurcze zdziwilo mnie to troche zastanawialam sie czy to normalne, ale pote przeczytalam w jakiejs ksiazce ze podczes orgazmu wystepuja skurcze macicy (ale ja przeciez nie mialam orgazmu) a co do tego sikania ez tak mam i tez mnie to dziwi

            a co to wlasciwie jest ta nadzerka ina czym polega? bo ginekolog mi powiedzial ze mam nadzerke i czy moze mnie od tego bolec brzuch podczas stosunku lub orgazmu?
            0statnio edytowany przez sister_lu; 08-05-09, 21:17.

            Skomentuj

            • jumper11
              Świętoszek
              • Aug 2006
              • 24

              #7
              nawet po francuzie bez zadnej penetracji gdy dojdzie to po chwili boli

              Skomentuj

              • Tilia
                Erotoman
                • Feb 2005
                • 560

                #8
                Obstawiam, że ma bolesne skurcze mięśniówki macicy. Spora niedogodność, ale nic jej nie będzie.
                Napisałeś "jest gorzej niz podczas okresu" - czyli miewa takie bóle. I też by przemwaiało za taką przyczyną.
                Gdyby to były jakieś dolegliwości chrobowe któregoś z organów wewnętrznych, to powinno ją boleć po pewnym czasie trawnia stosunku, bez względu na to czy miała orgazm.
                0statnio edytowany przez Tilia; 02-11-06, 21:11.
                To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

                Kto ma cycki, ten rządzi!

                Skomentuj

                • Xinerek
                  Świętoszek
                  • Oct 2006
                  • 2

                  #9
                  Moja dziewczyna ma niestety tak samo... nie wiem o co chodzi. Zwykłe pieszczoty...(języczek) i ją boli bez/z orgazmem bez różnicy.

                  Skomentuj

                  • goorusia
                    Ocieracz
                    • Nov 2006
                    • 173

                    #10
                    Podczas ostrego seksu również mam wrażenie jakby chciało mi się siusiu.. A co do tych bóli to zawsze boli mnie bardzo podbrzusze gdy orgazmu nie osiągne ale gdy go mam to wszystko oki.
                    Pozdrawiam.
                    Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek....

                    Skomentuj

                    Working...