W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Dziwne pytanie! (prykanie pochwa)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • loco
    Świętoszek
    • May 2005
    • 6

    Dziwne pytanie! (prykanie pochwa)

    Jest to trochę dziwne i proszę o wyrozumiałość!!
    Bo ostatnio jak robiłem mojej dziewczynie minetę i ona tak się prężyła i w pewnym momencie "pryknęła" pochwą

    Mam więc w związku z tym pytanko: czy takie "coś" jest normalne gdy kobieta jest bardzo podniecona (aha tutaj muszę wtrącić że wcześniej nie było takiego zdarzenia) i jak mam uspokoić moją dziewczynę?

    Bo ona bardzo to przeżywa, jest jej bardzo głupio-na mnie nie zrobiło to większego wrażenia ale ona jest załamana i powiedziała mi że zanim znów da mi zajrzeć do jej norki rozkoszy to minie trochę czasu A ja uwielbiam ją tak zaspakajać!!!

    Proszę o zrozumienie i szczere odpowiedzi!!!
  • Bender
    Administrator
    • Feb 2005
    • 3026

    #2
    Jest to coś normalnego. Nie kazda kobieta to ma ale niektore podczas pieszczot maja takie skurcze pochwy ze moga zasysac i wypuszczac powietrze. Dajac taki efekt
    Powiedz jej ze jest super, ze ma fajne orgazmu i ze Ci sie to podoba etc.
    Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
    Billy Crystal

    Skomentuj

    • loco
      Świętoszek
      • May 2005
      • 6

      #3
      No właśnie mówiłem jej dużo pocieszających słów Próbowałem podnieść ją na duchu !!
      Myśle że szybko zmieni zdanie i będę znów mógł jej robić takie fajne rzeczy

      Ale uspokoiłeś mnie tym że to normalne

      Prosiłbym jeszcze jakieś kobiety o wypowiedzi na ten temat
      Czy którejś z Was zdarzyło się takie coś w podobnej sytuacji i jak z tym walczyłyście? Czy raczej nie sprawiało Wam to problemu?

      Pozdrawiam i dzieki Bender

      Skomentuj

      • mirakla
        Perwers
        • Feb 2005
        • 805

        #4
        Podczas minetki nigdy nie zdarzyło mi się takie coś ale podczas sexu tak.I jest to najnormalniejsza rzecz w świecie. To nie są żadne skurcze pochwy tak jak piszesz Bender, po prostu powietrze zostaje wpompowane do pochwy na skutek pchnieć penisem a potem gdy już to powietrze ulatuje to słychac takie "prrrrrr"Jest to naturalne i każda kobietka tak ma,więc Twoja laseczka nie powinna się tego wstydzić bo zdarzy sie to jej jeszcze nie raz.niech podejdzie do tego na luzie.
        I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

        Skomentuj

        • Bender
          Administrator
          • Feb 2005
          • 3026

          #5
          No wlasnie mirakla. To byl seks oralny. Nie rozmawiamy tutaj o udziale penisa ale to chyba oczywsite ze wtedy sie tak dzieje - penis przeciez jest jak taki tlok, nie?
          Dlatego podczas seksu oralnego byly to miesnie. Widzialas moze cos takiego ze niektore panny umieja picza palic papierosa a potem go wypuscic? Wlasnie skurczajc miesnie. A jesli to podczas orgazmu bylo to juz wogole - oksytocyna sie wtedy wydziela i jej zadaniem jest wlasnie doprowadzanie do skurczy. Czyli skoro taki dzwiek wydaje to znaczy ze miala super doznania i do tego jest dobrze umiesniona
          Pokaz lasce temat i niech to przeczyta.
          "Wyluzuj - mozesz byc dumna z siebie i ze swojego mena. A ty zamiast sie odwdzieczac to mu celibat uzadzasz - ladnie to tak? "
          pozdro
          Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
          Billy Crystal

          Skomentuj

          • rm-sg9av
            Świętoszek
            • Mar 2005
            • 15

            #6
            A nie dmuchałeś przypadkiem?

            Skomentuj

            • mirakla
              Perwers
              • Feb 2005
              • 805

              #7
              Ale tu nie chodzi o jakies tam skurcze tylko o to że może jakos napięla miesnie i powietrze jej tam wleciało.My tak czasem mamy.Np. jak podniesie sie nogi mocno do góry (takie ćwiczenie które nazywa się "świeca")to powietrze zostaje zasysane do srodka a jak sie opusci spowrotem nogi to cipka wydaje taki dzwięk.i nie jest to zwiazane z zadnym skurczem.Zreszta nieważne. Loco powiedz swojej dziewczynie zeby sie nie martwila bo to jest normalne!my z moim partnerem często nawet śmialismy sie z takich sytuacji
              I hope I'll understand some day, what's the meaning of this crazy game...

              Skomentuj

              • loco
                Świętoszek
                • May 2005
                • 6

                #8
                Dziękuję Wam wszystkim bardzo!

                *Mirakla* dobrze mówisz o tej świecy Bo to chyba jakoś tak było że moja partnerka najpierw unosiła nogi a później je opuściła i to chyba wtedy nastąpiło

                Uspokoiłaś mnie ! Teraz już wiem że jest to normalne zjawisko
                A nawet sam jej powiedziałem że to pierwszy i nie ostatni raz takie coś wyszło

                Chyba pokaże jej ten topic i zobaczymy co ona na to

                Jeszcze raz serdeczne dzięki i pozdrawiam

                Skomentuj

                • Mage
                  Świętoszek
                  • Dec 2005
                  • 8

                  #9
                  nietety też tak mam za pierwszym razem myslałam,ze się spalę ze wstydu i chociaż Moje Kochanie przyjęło to jako coś normalnego, to i tak jakoś na jakiś czas odechciało mi się wszystkiego. teraz już jest ok a takie wpadki komentujemy śmiechem

                  Skomentuj

                  • BlackPussy
                    Erotoman
                    • Jul 2005
                    • 640

                    #10
                    normalne jak wszystko....logiczne ze jak wtlaczasz gdzies powietrze to otrzymasz taki dzwiek...prawa fizyki a tak poza tym to da sie do tego przyzwyczaic. Ja osobiscie bardzo czesto obracam to w zart

                    Kobieta jest jak lilia
                    subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

                    ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

                    Skomentuj

                    • MyszkaZ
                      Erotoman
                      • Dec 2005
                      • 535

                      #11
                      Jak mi sie to pierwszy raz przydarzylo, to myslalam ze zapadne sie pod ziemie. Nie dosc ze od razu zmienilam pozycje, to jeszcze do samego konca nie moglam sie wyluzowac. Na szczescie moj facet byl super, i potem mi przeszlo. Fakt faktem, gdy tylko unosi moje nogi do gory, np. kladac na swoich ramionach, przewaznie zaczynam koncert Choc przyznam ze jeszcze do dzis mam czasem dziwna mysl w glowie i mysle sobie, ze trzeba bylo jednak puscic jakas muzyke..Ale tylko czasem.
                      Even though she seems so high
                      He knows that she can't fly
                      and when she falls out of the sky
                      He'll be standing by

                      Skomentuj

                      • BlackPussy
                        Erotoman
                        • Jul 2005
                        • 640

                        #12
                        a my sie smialismy z samej sytuacji i padlo pytanko:Kochanie, czy kazda cipka pierdzi???Ale bylo smiechu

                        Kobieta jest jak lilia
                        subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

                        ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

                        Skomentuj

                        • Raine
                          Administrator
                          • Feb 2005
                          • 5258

                          #13
                          Hy hy.

                          Aż mi się z tego wszystkiego dowcip przypomniał.

                          Na Starym Rynku od ladnych paru lat siedzi zagrzybialy żul, zbierajac drobne na wino. Pewnego dnia przejeżdża tamtędy piekna blondynka w niesamowitym kabriolecie. Staje na wysokosci żula i mowi mu, zeby wsiadal. Gdy przekonala go, ze nie zartuje, zul wsiada. Odjezdzaja z piskiem opon.

                          Dojezdzaja po 15 minutach do jej willi na przedmiesciach, dom, basen, zyc nieumierac. Po wejsciu oferuje mu kapiel. Po kapieli blondynka strzyze zula, podaje mu Malibu. Po dluzszej rozmowie przy kominku rzeczy dzieja sie same. Ona caluje go w policzek, on ja w czolo. Dochodzi do pozycji 69, obie strony sa zadowolone. W tej pozycji nagle ona puszcza baka.

                          Jaki z tego morał?











                          Biednemu zawsze wiatr w oczy.


                          Ponieważ nie chciało mi się pisać kawału od samego początku, posłużyłem się oryginałem - dostępnym tutaj.

                          To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                          Regulamin Forum.

                          Skomentuj

                          • BlackPussy
                            Erotoman
                            • Jul 2005
                            • 640

                            #14
                            a to slyszalam a w zasadzie czytalam w sierpniu na ale jaja(pamietam bo w pracy na recepcji siedzialam)

                            Kobieta jest jak lilia
                            subtelny nie ośmieli się jej dotknąć

                            ale przyjdzie osioł i ją zeżre.

                            Skomentuj

                            Working...