W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Ból przy wkładaniu tampona

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Adriano
    Ocieracz
    • Aug 2006
    • 91

    Ból przy wkładaniu tampona

    Słuchajcie niewiem czy to odpowiedzni dział no ale,jak coś to przenieście...Jeśli już takowy temat był poruszany dajcie linka

    Moja dziewczyna przy wkładaniu tampona odczuwa ból. Co może to powodowac? Po jakimś czasie ten ból zanika no ale. Kiedyś jak wkładała tampon to nie było problemu...Sex uprawiała już.
    Odpowiedzcie, bo ona się martwi co może to powodowac. Jakaś choroba czy może to jest normalne?
    Bonificato...
  • mistique
    Seksualnie Niewyżyty
    • Dec 2005
    • 249

    #2
    Poczytajcie ulotkę do tamponów, tam jest dużo informacji na ten temat. Skoro wcześniej było dobrze a teraz boli, to dość niepokojące. Najlepiej by było zapytać ginekologa.

    Skomentuj

    • bruk tejlor
      Perwers
      • Feb 2006
      • 825

      #3
      ale tak jest za kazdym razem? moze zle wklada, pod zlym katem? moze uzywala tamponow z aplikatorem a teraz zmienila na bez?

      Skomentuj

      • Rojza Genendel

        Pani od biologii
        • May 2005
        • 7704

        #4
        Przecież może używać podpasek zamiast tamponów...
        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

        Skomentuj

        • Adriano
          Ocieracz
          • Aug 2006
          • 91

          #5
          Używa tamponów bez aplikatora i zawsze takich używała.
          Tampony dla niej wygodniejsze są.

          Ale...Jak mi mówiła: kiedy wkłada jak siedzi to ją boli a jak stoi to nie. Więc możliwe że to od tego. Może pod złym kątem wkładała.
          Bonificato...

          Skomentuj

          • bruk tejlor
            Perwers
            • Feb 2006
            • 825

            #6
            mozliwe. moze niech sprobuje zalozyc takie z aplikatorem i niech sprawdzi czy tez ja boli

            Skomentuj

            • Pam
              Świętoszek
              • Oct 2006
              • 8

              #7
              jak wkladam tampona siedzac to zawsze mnie boli. wiec moze jak wkladala na stojaco i nie bolalo a teraz zmienila pozycje i dlatego zaczelo.
              Kochaj mnie, patrz jak sie bawie. Wezme Cie i znow zostawie.

              Skomentuj

              Working...