W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Całkowite zaprzestanie masturbacji?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sun Kwo
    Ocieracz
    • Oct 2006
    • 128

    #31
    A na pytania jak nie ma odpowiedzi tak nie będzie :/

    Skomentuj

    • cingulum
      Świętoszek
      • Feb 2006
      • 26

      #32
      Jak to nie dostałes odpowiedzi to tyleśmy sie tu naprodukowali

      A jakie moga byc konsekwencje zaprzestania masturbacji: rozdraznienie, ciagły wzwód i ochota na seks
      I w rzeczywistosci i w teori nasienie faceta sie wymienia samoistnieZreszta to pewnie akurat wkoncu zostalo potwierdzone
      O bólu jader nie slyszałem

      Skomentuj

      • Frodo
        Świętoszek
        • May 2005
        • 48

        #33
        Napisał Sun Kwo
        Witam.

        Mam pytanie mianowicie:

        Czy jeżeli całkowicie zaprzestanę masturbowania się to będą tego jakieś konsekwencje?

        Czy w rzeczywistości nasienie faceta powinno sie wciąż wymieniać?

        Wiem, że niektórzy mężczyźni odczuwają ból jąder po jakimś czasie (bez wytrysku).
        Z tego co zauważyłem u siebie takie coś nie wystepuje.
        Więc co o tym sądzicie?
        Napisał Sun Kwo
        A na pytania jak nie ma odpowiedzi tak nie będzie :/
        Witaj Sun Kwo,
        (nawiasem mówiąć masz oryginalnego nicka, jesteś Koreańczykiem?)

        Mogę wypowiedzieć się tylko na podstawie własnego doświadczenia (kiedyś próbowałem przez jakiś czas powstrzymywać się od masturbacji). Powstrzymywanie się od masturbacji samo w sobie nie powodowało skutków ubocznych ale strasznie się wtedy męczyłem psychicznie. Nie mogłem się na niczym skupić - zawsze myśli biegły mi do tego jednego ... Rzeczywiście wtedy po jakimś czasie bardzo bolały mnie jądra, ale był to skutek stałego podniecenia (przekrwienie jąder). Taka jest jak sądzę przyczyna tej dolegliwości u innych "abstynentów"...
        Ponadto u mnie brak masturbacji przekładał się na dość częste wytryski nocne (polucje), których bardzo nie lubię ( ) zawsze się bowiem budziłem na moment przed wytryskiem. To, wierz mi, żadna frajda jak jesteś rozbudzony z przyjemnego snu i czujesz jak się spuszczasz w majty , a potem długo nie możesz zasnąc w mocno mokrych bokserkach...

        Przez "czy nasienie faceta powinno się ciągle wymieniać" rozumiem chodzi Ci o "wymuszenie" tej "wymiany" no bo naturalna wymiana (o którą toczył się wyżej zażarty spór) zachodzi tak czy owak więc trudno mówić o niej w kategorii czy "powinna"... Gdzieś czytałem, że lekarze uznali częstą "wymianę" spermy poprzez masturbację lub stosunki za korzystną z puktu widzenia uniknięcia problemów z prostatą, ale to dotyczy raczej osób starszych niż Ty .

        Penis od masturbacji się raczej nie powiększa ... Przynajmniej u siebie tego nie zaobserwowałem (gdyby mierzyć moją aktywnością masturbacyjną powinienem mieć jeden z większych , a niestety tak nie jest ).

        Tak więc z mojego osobistego doświadczenia, raczej nie polecam całkowitej wstrzemięźliwości.
        0statnio edytowany przez Frodo; 23-10-06, 20:34.

        Skomentuj

        • Sun Kwo
          Ocieracz
          • Oct 2006
          • 128

          #34
          No i Frodo takiej odpowiedzi oczekiwałem

          Przynajmniej jedna inteligentna osoba :]

          Masz racje doszedlem do tego samego wniosku gdyż 7 dni się powstrzymywalem i nie uśmiechalo mi sie rozmawiać czy flirtowac z dziewczynami i myślec tylko o tym, żeby je przelecieć teraz robię to sporadycznie i jest o wiele lepiej.

          Także dzięki!

          PS: Nie jestem koreańczykiem ale można powiedzieć, że jestem związany z tym krajem :]

          Skomentuj

          • Frodo
            Świętoszek
            • May 2005
            • 48

            #35
            Napisał Sun Kwo
            No i Frodo takiej odpowiedzi oczekiwałem

            Przynajmniej jedna inteligentna osoba :]
            Dzięki za tak pochlebną opinię ...

            Napisał Sun Kwo
            Masz racje doszedlem do tego samego wniosku gdyż 7 dni się powstrzymywalem i nie uśmiechalo mi sie rozmawiać czy flirtowac z dziewczynami i myślec tylko o tym, żeby je przelecieć teraz robię to sporadycznie i jest o wiele lepiej.

            Także dzięki!
            [...]
            Cieszę się, że się zgadzamy . Pozdro.

            Skomentuj

            Working...