W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Strach przed seksem!

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • misioo
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 2

    Strach przed seksem!

    Witam!
    Zacznę od tego że przez kilka lat Masturbowałem się praktycznie codziennie a nawet kilka razy dziennie. na szczęście Nie robię już tego od miesiąca.
    mój problem:
    Mam dziewczynę iona tak na mnie działa że nawet przy dłuższym całowaniu się z nią mój penis staje dęba!
    Przy większych igraszkach dochodzi do takiego minimalnego wytrysku (z 2 kropelki) chyba że to nie jest to o czym myślę
    No i nie chce z nią tego zrobić ponieważ boje się że po kilku wepchnięciach DOJDE
    Proszę pomoc!

    Jeszcze tego nie robiłem!
  • YoungStallion
    Perwers
    • Jul 2005
    • 1184

    #2
    To nic. Musisz sie przyzwyczaic do nowych okolicznosci. Powiedz dziewczynie ze bardzo Cie kręci trysnij przy niej (najlepiej jak sie ręką pobawi) a potem bedziesz mial spokoj. Za drugim razem bedziesz mogl dluzej
    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
    Stanisław Lem

    Skomentuj

    • hunter85
      Świntuszek
      • Feb 2005
      • 45

      #3
      Napisał misioo
      Witam!
      Zacznę od tego że przez kilka lat Masturbowałem się praktycznie codziennie a nawet kilka razy dziennie. na szczęście Nie robię już tego od miesiąca.
      mój problem:
      Mam dziewczynę iona tak na mnie działa że nawet przy dłuższym całowaniu się z nią mój penis staje dęba!
      Przy większych igraszkach dochodzi do takiego minimalnego wytrysku (z 2 kropelki) chyba że to nie jest to o czym myślę
      No i nie chce z nią tego zrobić ponieważ boje się że po kilku wepchnięciach DOJDE
      Proszę pomoc!

      Jeszcze tego nie robiłem!

      heheh masz recepte: kobinacja 9 płytkich pchnięć potem 1 głębokie (itp), pewnie i jej to się bardziej będzie podobac... jesli to nie pomoze to kup extra grube gumaki tez powinno trochę spowolnic

      a to ze sie masturbowałeś przez kilka lat nie ma chyba nic do rzeczy... no moze pozwolić Ci na dłuższą zabawę...
      0statnio edytowany przez hunter85; 28-08-06, 05:23.

      Skomentuj

      • Misiu600
        Świętoszek
        • Aug 2006
        • 13

        #4
        Napisał misioo
        Witam!
        Zacznę od tego że przez kilka lat Masturbowałem się praktycznie codziennie a nawet kilka razy dziennie. na szczęście Nie robię już tego od miesiąca.
        mój problem:
        Mam dziewczynę iona tak na mnie działa że nawet przy dłuższym całowaniu się z nią mój penis staje dęba!
        Przy większych igraszkach dochodzi do takiego minimalnego wytrysku (z 2 kropelki) chyba że to nie jest to o czym myślę
        No i nie chce z nią tego zrobić ponieważ boje się że po kilku wepchnięciach DOJDE
        Proszę pomoc!

        Jeszcze tego nie robiłem!


        widze ze masz dokladnie taki sam problem jak ja))

        Skomentuj

        • m'n'm
          Ocieracz
          • Aug 2006
          • 124

          #5
          Napisał misioo
          Mam dziewczynę iona tak na mnie działa że nawet przy dłuższym całowaniu się z nią mój penis staje dęba!
          Przy większych igraszkach dochodzi do takiego minimalnego wytrysku (z 2 kropelki) chyba że to nie jest to o czym myślę
          No i nie chce z nią tego zrobić ponieważ boje się że po kilku wepchnięciach DOJDE
          No, to bardzo normalne że Ci staje przy całowaniu się z dziewczyną. Na twoim miejscu przeją bym się gdyby nie było reakcji. bo to by oznaczało że albo masz impotencję, albo jesteś homo

          To że wytryśniesz po dwóch ruchach to tez normalne. Porezebujesz praktyki by nabrać kondycji.
          Ona M, On M;
          M'n'M to my!

          Skomentuj

          • bruk tejlor
            Perwers
            • Feb 2006
            • 825

            #6
            trening czyni mistrza na poczatku za pierwszym strzalem bedzie krotko a pozniej juz bedziesz mogl dluzej, z czasem dojdziesz do wprawy. nie od razu rzym zbudowano

            Skomentuj

            • JOKER
              Świętoszek
              • Oct 2006
              • 6

              #7
              Nie powinieneś bać sie szybkiego strzału, zawsze można zacząć jeszcze raz i dłużej Wierz mi nie jeden Ci pozazdrości.Ja musze odczekać z 15 min. po strzale.
              Po za tym bój się konsekwencji; pamiętaj o zabezpieczeniu.

              Skomentuj

              • romek-90-ols
                Seksualnie Niewyżyty
                • Apr 2005
                • 198

                #8
                te "2 kropelki" o których mówiłeś to niejest "wytrysk właściwy" jeżeli można tak to nazwać, nieprzejmuj się. To że boisz sie ze po paru "wejsciach i wyjściach" tryśniesz to nic dziwnego w końcu każdy kiedyś zaczynał. Początki są wstydliwe i czasem głupio wychodzi ale jak to kolega wyżej powiedział..."trening czyni mistrza" nic dodać nic ująć
                niech kaczyński urośnie
                WITAM PO DŁUŻSZEJ PRZERWIE

                Skomentuj

                Working...