W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Puchnąca cipka podczas stosunku

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Chemistik
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 4

    Puchnąca cipka podczas stosunku

    Mojej dziewczynie od czasu do czasu (raz na pare stosunków) puchną małe wargi sromowe, a ostatnio wejście do pochwy, warunki przeciętne (miejśce, atmoswera itp) pozycje te co zawsze, normalnie mokrusio, milusio, a czasem puchnie, czym to może być spowodowane...?
  • R_e_t_h
    Świętoszek
    • May 2005
    • 2

    #2
    Nie wiem czym spowodowane, ale tez się z tym spotkałem Bywa tak, że ją po prostu boli, raz za czas
    Popsułem, a teraz myśle | Szkoda, że jest za późno

    Skomentuj

    • bruk tejlor
      Perwers
      • Feb 2006
      • 825

      #3
      to normalne ze podczas podniecenia powieksza sie lechtaczka i wargi sromowe

      Skomentuj

      • Skrzydlata
        Ocieracz
        • Apr 2005
        • 135

        #4
        ta samo jak powiekszaja sie meskie narzady plociowe podczas podniecenia to tez tak jest z kobiecymi... takze naplywa do nich krew i sie troche powiekszaja ale wiadomo ze nie jest to az tak spektakularne jak u panow... tylko nie rozumiem dlaczego ją boli... (???)

        Skomentuj

        • padme
          Erotoman
          • Mar 2006
          • 666

          #5
          może nie jest przyzwyczajona czy coś teges...
          "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

          Skomentuj

          • Chemistik
            Świętoszek
            • Aug 2006
            • 4

            #6
            Jest przyzwyczajona do seksu, bo robimy to od około 2 lat co drugi, co trzeci dzień, nie boli ją to, ale to jest spuchnięte, a nie powiekszone...

            Skomentuj

            • Tomkos_6
              Ocieracz
              • Jul 2006
              • 150

              #7
              taki zapach to najlepsze co moze byc

              Skomentuj

              • Szlajfka
                Perwers
                • Oct 2005
                • 1057

                #8
                Myślę, że lekarz odpowie jej lepiej na to pytanie niż my.
                Nadzieja umiera ostatnia....

                Skomentuj

                • malinkaa7
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jun 2006
                  • 242

                  #9
                  ja też mam często spuchniętą muszelke po seksie, chyba dlatego że lubie ostry sex i póżniej aż troszke boli, ale szybko przechodzi, wargi też czasem pouchną, ale ja się tym nieprzejmuje. Coś za coś, było cudnie hardcorowo mocno to póżniej trzeba chwile swoje odboleć hehe pozdrawiam!

                  a skoro ona ma tylko spuchnięte wargi i wcale ją nie bli podczas stosunków to się nie masz czym przejmować tak z podniecenia pewnie ma, ciesz się a nie martwisz
                  0statnio edytowany przez sister_lu; 07-05-09, 00:10.

                  Skomentuj

                  • rose
                    Świętoszek
                    • Aug 2006
                    • 15

                    #10
                    Niech się skontaktuje najlepiej z lekarzem, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości.
                    "Seks jest korzeniem, erotyzm łodygą, a miłość kwiatem. Co jest owocem? Owoce miłości są nieuchwytne i to jest właśnie jedna z jej zagadek."
                    O. Paz

                    Skomentuj

                    Working...