W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Grzybica pochwy

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • fisto
    Świętoszek
    • May 2006
    • 26

    Grzybica pochwy

    Przez ok.2 miesiące brałam antybiotki.A one jak wiadomo na 99 procent wywyołują grzybicę.Odłożyłam je około 2 tygodnie temu.Stosowałam leki z seri Clotrimazolum i tabletki dopochwowe Lacto Vaginal(pomagające zwalczyć grzybicę).Na oko nie mam już od dłuzeszego czasu zadnych objawów grzybicy,jednak samo leczenie grzybicy jest ponoć bardzo długie.I tu moje pytanie ,zakładając ,ze mogę mieć jeszcze jakieś pozostałości grzybicy,cz moge uprawiac seks z partnerem jeśli zabezpieczymy sie prezerwatywa?Czy ona ochroni go ewentualnie przed tym paskudztwem?

    I jeszcze jedno pytanie :co z seksem oralnym


    Prosze nie śmiejcie sie,naprawde nie wiem co z tym fantem zrobic
  • no_body
    Ocieracz
    • Mar 2006
    • 116

    #2
    Skoro nie miewasz już żadnych obajwów to teoretycznie można uznać że grzybica została przynajmniej zaleczona. Dlatego też seks z prezerwatywą można uznać za bezpieczny, seks oralny raczej też. Samo leczenie grzybicy właściwie nie jest długie, w zależności od postępu choroby trwać może od 6 do 14 dni. Mówiąc że leczenie grzybicy jest długie, przeważnie ma się na myśli leczenie przewlekłej grzybicy, którą sie tylko zalecza a ona ciągle powraca. W każdym razie nie masz się co tym martwić, a dla pewności możesz iść do lekarza, który stwierdzi czy grzybica została już wyleczona.

    Skomentuj

    • lewy_87
      Seksualnie Niewyżyty
      • Sep 2005
      • 242

      #3
      jesli byla wywolana przez antybiotyki to sama ustepuje bez leczenia po ookolo tygodniu nie powraca i nie ma zadnego niebezpieczenstwa

      Skomentuj

      • Kochana
        Banned
        • Jul 2005
        • 249

        #4
        Ja jestem w trakcie leczenia grzybicy. Wiele o tej chorobie czytałam i słyszałam. Choruje na nią ok.75 % kobiet, więc jest to choroba powszechna.. Też leczę się lekami z serii Clotrimazolum.

        Są również domowe sposoby leczenia tej choroby jeśli tabletki by zawiodły. Niektórzy leczą się z niej szybciutko a innym schodzi to troszke dłużej.

        Czytałam dokładnie ulotki moich tabletek. W nich jest napisane, że nie należy w trakcie brania leków współżyć. Zalecane jest też aby Twój partner też leczył się w tym samym czasie co Ty. A jeśli już jesteś zdrowa to możecie spokojnie uprawiać seks. W przypadku kochania się z chłopakiem podczas trwania choroby bez gumek grozi to niestety tym, że Twój partner może łapnąć ta chorobę od Ciebie i wtedy konieczne jest to byście leczyli się wspólnie, najlepiej tak jak już wspomniałam w tym samym czasie.

        Skomentuj

        • no_body
          Ocieracz
          • Mar 2006
          • 116

          #5
          Napisał lewy_87
          jesli byla wywolana przez antybiotyki to sama ustepuje bez leczenia po ookolo tygodniu nie powraca i nie ma zadnego niebezpieczenstwa
          Skąd takie wiadomości?

          Skomentuj

          • jolka
            Świętoszek
            • Jan 2006
            • 14

            #6
            Moja gin kategorycznie zabronila uzywania prezerwatyw w czasie gdy ma sie grzybice, stwierdzila ze grzybki bardzo lubia lateks.

            Skomentuj

            • fisto
              Świętoszek
              • May 2006
              • 26

              #7
              hmmm,nie zauważam już żadnych objawów tego.Myślałam jednak ,ze gumka moze zabezpieczyć partnera przed tym.Jednak Jolka troche mnie zaniepokoiła

              Skomentuj

              Working...