W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Pochwica ?

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krzysiek77
    Świętoszek
    • Aug 2006
    • 14

    Pochwica ?

    słyszałem o tym, że, a zresztą macie tu cytat z wikipedii:

    Pochwica (wg ICD-10 F52.5 - pochwica nieorganiczna) to dysfunkcja seksualna polegająca na niezależnym od woli skurczu mięśni wokół wejścia do pochwy, co może powodować zamknięcie wejścia i niemożnośc odbycia stosunku płciowego, gdyż powoduje silny ból przy wprowadzaniu prącia do pochwy. Podobny ból pojawia się przy próbie wprowadzenia tamponu czy palca.
    słyszałem o takim przypadku, że to pochwa zaciska się w czasie stosunku i ponoć nie można wyciągnąć penisa i potrzebny jest lekarz. czy to tylko plotka? może ktoś wie coś o tym?
    muza...
  • toxicgirl
    Banned
    • May 2006
    • 783

    #2
    co do pochwicy to nie slyszlam nic na ten temat ale jak podczas stosunku miesnie pochwy sie tak zacisna ze nie mozna wyciagnac penisa to nie kusi byc zadna pochwica tylko stres- od ktorego oweg miesnie sie zaciskaja i faktycznie samemu trudno jeste temu zaradzic , raczej potrzebny jeste lekarz..aczkolwiek takie 'zakleszczenie' zdarza sie dosc zadko!

    Skomentuj

    • Czarodziejka
      Perwers
      • Sep 2005
      • 963

      #3
      z przypadkami zakleczszenia u ludzi się nie spotkałam, natomiast niejednokrotnie widziałam pieski, które nie mogły się od siebie odczepić

      Skomentuj

      • YoungStallion
        Perwers
        • Jul 2005
        • 1184

        #4
        kobieto pies ma zupelnie innego siusiaka.
        U ludzi zdarzają sie przypadki zakleszczen ale to zadkosc. Potrzebna jest interwencja. Bardziej podatne na ta przypadlosc sa kobiety pochodzące z bardzo religijnych rodzin albo ruchające sie w stresie
        0statnio edytowany przez YoungStallion; 08-08-06, 16:28.
        "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
        Stanisław Lem

        Skomentuj

        • Czarodziejka
          Perwers
          • Sep 2005
          • 963

          #5
          no taaa?
          ale mi to nowość powiedziałeś

          Skomentuj

          • YoungStallion
            Perwers
            • Jul 2005
            • 1184

            #6
            hmm skoro to dla ciebie takie OCZYWISTE to po co piszesz o psach skoro ich akty seksualne znacznie roznia sie od ludzkich? u psow zakleszczenie jest normalne bo oddawanie nasienia odbywa sie w kilku fazach.


            w czasie kopulacji u psa nastepuje obrzmienie opuszki żołędzia prącia i to powoduje zakleszczenie pieskow. umozliwia to oddanie nasienia (łącznie z substancjami odżywczymi, ktore pomagają przetrwac w drogach rodnych suki) oraz zapobiega wyplynieciu nasienie na zewnatrz.
            "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
            Stanisław Lem

            Skomentuj

            • Czarodziejka
              Perwers
              • Sep 2005
              • 963

              #7
              Pisze o psach, bo widziałam przypadki ich zakleszczenia się.
              Nie napisałam nigdzie, że pies ma takiego samego fiuta jak facet.

              Skomentuj

              • YoungStallion
                Perwers
                • Jul 2005
                • 1184

                #8
                powiedz mi co kogo obchodzą zakleszczone psy? jak juz wczesniej pisalem to nie ma zadnego zwiazku z ludzmi wiec nie musialas tego pisac
                "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
                Stanisław Lem

                Skomentuj

                • padme
                  Erotoman
                  • Mar 2006
                  • 666

                  #9
                  oj napisała bo jej się skojarzyło.....co Ty taki drażliwy
                  "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

                  Skomentuj

                  Working...