W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Do ginekologa z matka...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Lioness
    Świętoszek
    • Jul 2006
    • 12

    #16
    Taaa,rodzice bywają pomysłowi...
    Ja jestem mamą jedenastoletniej dziewczynki i wszystko przede mną,szczerze powiem,wolałabym,zeby sama do mnie przylazła i powiedziała "matka,idziemy do ginka po tabletki,bo myślę,ze juz pora",mysle,ze mam z nia poki co taki kontakt,ze tak będzie.
    Jak nie to sama ją zawlekę i dla własnej spokojności kazę przepisać tabetki.
    Tak,zeby mnie głowa nie bolała
    Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy.

    Skomentuj

    • ona sama
      Ocieracz
      • Jul 2005
      • 141

      #17
      Lioness to fajna mama musi z Ciebie być

      Skomentuj

      • Lioness
        Świętoszek
        • Jul 2006
        • 12

        #18
        No staram sie jak mogę,zwłaszcza,ze sama miałam 19 lat jak zaszłam w ciązę,więc....
        Tylko nudne kobiety mają nieskazitelnie czyste domy.

        Skomentuj

        • newbe
          Świętoszek
          • Feb 2006
          • 3

          #19
          Dziekuje za pomoc,wszystko sie okaze moze za jakis czas a co do tego wieku,to "legalny" to 15 lat. ---> http://sierp.tc.pl/pedomax.htm

          Skomentuj

          • KrzysiekV
            Ocieracz
            • Jun 2006
            • 150

            #20
            Moi rodzice sa lekarzami. Faktycznie nie musza nic mowic jak ktos o to poprosi. Ale lekarz tez nie ma prawa klamac. No i mamy dylemat dyplomatyczny. Ogladaliscie wiadomosci? "Bez komentarza" znaczy TAK!. Wiec radze dziewczynie opowiedziec. Bedzie mniejsza jazda niz w przypadku gdy mama dowie sie od lekarza. A przeciez juz przypuszcza, prawda?
            Prosze nie pisac mi o bledach ortograficznych.

            Skomentuj

            • Drakkon
              Świętoszek
              • Sep 2005
              • 33

              #21
              Nie musi kłamac,w koncu jest tajemnica lekarska,nie ? a przebita blona to nie stan zdrowia jak juz ktos napisal.

              Skomentuj

              • TRS Broskow
                Perwers
                • Dec 2005
                • 961

                #22
                Napisał Xena
                To nie zalezy od lekarza ,a od wieku uznawanego za legalny. Jesli ma 16 lat i jest legalna,matka nie ma prawa wejsc z nia do gabinetu (nawet dentystycznego,tylko czekac w poczekalni).
                Lekarz sklada przysiege ,ze relacja on-pacjent,pozostaje konfidencjonalna,powszechnie znana jako personalne informacje.
                Tjaaaa, to ty nie wiesz co się wyrabia? Koleżanka poszła do lekarza, okazało się ze to był znajomy jej matki. Spotkał mamusię i wszystko wyśpiewał co zobaczył co wymacał co wywąchał, zdradził też jakie córcia ma tatuaże. Dodam tylko że ta córcia miała 22 lata.

                Skomentuj

                • Tilia
                  Erotoman
                  • Feb 2005
                  • 560

                  #23
                  "z powodu krwawienia(od koni-zwierzat )"

                  Niech jej ktoś wreszcie wytłumaczy, że powinna siedzieć między łękami, a nie na.
                  To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

                  Kto ma cycki, ten rządzi!

                  Skomentuj

                  Working...