W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Brak orgazmu u mężczyzny

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • justek87
    Świętoszek
    • Jun 2006
    • 2

    Brak orgazmu u mężczyzny

    Witam, mam spory problem tzn nieja a moj chłopak ale to rowniez dotyka w jakiś sposób mnie. Chodzi oto że on nie może osiągnąć orgazmu,nie chodzi tu o mój brak zdolności, gdyz wszystko do chwili gdy normalnie powinien nastapić wytrysk jest świetnie, niema żadnego problemu ze wzwodem.Nie rozpoczeliśmy jeszcze współżycia,ale jeśli chodzi opieszczoty..hmm nawet sam masturbując sie poprostu niemoże dostać orgazmu.To straszne...myśle że to może być wina suplementów jakie łyka aby zwiększyć mase mięśniową. Wcześniej wszystko było ok..problem pojawił sie dopiero gdy zaczoł łykać jakieś nowe wspomagacze(żadne sterydy).I problem byłby rozwiązany gdyby nie to że on niechce pzrestać ich łykać, mówiłam mu żeby zaprzestał choć na jakiś czas,ale on niechce z nich zrezygnować.Kocham sex i niewiem co mam robić gdyż myśl że niemożna zaspokoić partnera (mimo ze nie ze swojej winy) jest strasznaPowiedzcie,co powinnam zrobić...?
  • Sympatic
    Świętoszek
    • May 2006
    • 25

    #2
    Wypowiem się co ja o tym myślę. Możesz to sobie wziąść do serca, ale niekoniecznie.

    Skieruj swojego chłopaka do lekarza, to jest podstawa. Lekarz powinien wam najlepiej poradzić. Nie mów tak: "Musisz iść do lekarza", mów tak: "Kotku(?!)- może przeszlibyśmy się do lekarza?". Jeżeli się nie zgodzi to uznaj jego wybór i nic nie zmieniaj, jeżeli nie będzie mu odpowiadało takie życie to jeszcze raz przypomnij mu o lekarzu. Tyle. Pozdrawiam
    Jeżeli nie odpowiedziałem na Twój post to znaczy, że uważam go za idiotyczny lub prowokujący...

    Skomentuj

    • Vito
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jun 2006
      • 203

      #3
      Ciężko Ci będzie namówić Go na zmianę, czy wizytę u lekarza.
      Spotykałem się z podobnymi sytuacjami(choć nie dotyczyły sfery seksualnej)
      Jeżeli ćwiczy bardzo intensywnie, to może wystąpić problem uzależnienia.
      Nie tyle chemicznego( to nie narkotyki), ale psychicznego.
      Wielu ćwiczących i biorących wspomagacze nie może doczekać się zamierzonego efektu(a ich wymagania często rosną do granic absurdu) i bardzo ciężko jest ich odwieść od zażywania środków wspomagających(nawet tych szkodliwych).

      Uważaj to może być na prawdę niebezpieczne.
      Spróbuj roztoczyć cały swój wdzięk i urok ( nadmiar czułości też nie zaszkodzi) aby namówić Go do zmiany.
      Wskazana byłaby przerwa w zażywaniu środka i zobaczycie czy się coś zmieni.
      To może być podstawa argumentacji.
      Patrz! To moja mroczna dusza.
      Choć czasem rozjaśnia ją blask Twojego uśmiechu.

      Skomentuj

      • jay
        Erotoman
        • May 2006
        • 456

        #4
        hmmm zmiast tego by przestał brać pogadaj z nim żeby może zaczął brać coś innego..... jeżeli chodzi o odrzywki dla siłowniowych chłopaków to rynek jest narpawde bogaty, może to co bierze nie nadaje się raczej dla niego..... niech sprubuje coś innego.... a co do tego braku wytrysku to niech lepiej idzie do lekarza...... postaraj się go jakoś na to namówić
        .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

        Skomentuj

        • justek87
          Świętoszek
          • Jun 2006
          • 2

          #5
          Wielkie dzięki za odpowiedzi tyle ze juz dawno wszelkimi sposobami staralam siego delikatnie namowic na zmiane tych suplementow..niechce, bo mu to niepzreszkadza,wazne dla niego jest to ze ja jestem zaspokojona. Natomiast mi przeszkadza jego problem...rozmawialiśmy na temat lekarza, przyznał mi racje ,ale <i tu go rozumiem> jakoś niechce do niego iść...No cóż postaram się wymyśleć cośi nnego co by mu pomogło.

          Skomentuj

          • jay
            Erotoman
            • May 2006
            • 456

            #6
            hhmmmmm no w sómie mogę ci powiedzieć więcej że to jest jego problem...... i nie staraj się go uszczęśliwiać na siłe..... okaż troske pokaż że ci na nim zależy mimo wszystko ale nie rób nic co mogło by być wbrew jego woli.....
            .......bo życie to zabawa, ważne by umieć się bawić.....

            Skomentuj

            • leon
              Świntuszek
              • Mar 2005
              • 53

              #7
              Żadne suplementy nie wpływają na orgazm.

              Skomentuj

              Working...