W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ból podczas orgazmu (seks oralny)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Alien161
    Świętoszek
    • Apr 2006
    • 5

    Ból podczas orgazmu (seks oralny)

    Witam moja dziewczyna ma pewien problem mianowicie ma straszliwy bol (waginy, macicy) podczas orgazmu jest ona dziewica uprawiamy sex oralny. Chcialbym sie dowiedziec co jest przyczyna tego bolu poniewaz niepokoi mnie to prosze o pomoc dziekuje
  • Soniczny
    Ocieracz
    • Mar 2006
    • 109

    #2
    Napisał Alien161
    Witam moja dziewczyna ma pewien problem mianowicie ma straszliwy bol (waginy, macicy) podczas orgazmu jest ona dziewica uprawiamy sex oralny. Chcialbym sie dowiedziec co jest przyczyna tego bolu poniewaz niepokoi mnie to prosze o pomoc dziekuje
    Troche malo prawdopodobne zeby dostawala bolow macicy, moze w trakcie "minetki" jestes nie delikatny, albo dyskomfort odczuwa jako bol, zapytaj jej jak chcialaby zebys robil, naucz sie jej sprawiac przyjemnosc. Moze niechcacy dotykacz jej lechtaczki w sposob dla niej nie przyjemny.
    Bez Nadzieji Nie Ma Wolności i Siły.
    R.A. Salvatore

    Skomentuj

    • bruk tejlor
      Perwers
      • Feb 2006
      • 825

      #3
      dla mnie ten bol akurat jest przyjemny

      Skomentuj

      • Alien161
        Świętoszek
        • Apr 2006
        • 5

        #4
        własnie jestem bardzo delikatny staram sie to robic jak najbardziej deliktanie, muskam jej lechtaczke, wiec to odpada.

        Skomentuj

        • Soniczny
          Ocieracz
          • Mar 2006
          • 109

          #5
          Moze sprecyzuj co ja boli? Moze to pomoze.
          Bez Nadzieji Nie Ma Wolności i Siły.
          R.A. Salvatore

          Skomentuj

          • Alien161
            Świętoszek
            • Apr 2006
            • 5

            #6
            mowila mi ze boli ja w srodku bardziej przy dole

            Skomentuj

            • Soniczny
              Ocieracz
              • Mar 2006
              • 109

              #7
              Z tego co mowisz jest to przy wejsciu do pochwy, a boli ja tylko przy zabawach oralnych czy na codzien, ale nie ma co tak gdybac co to moze byc, najlepiej zeby poszla do ginekologa.
              Bez Nadzieji Nie Ma Wolności i Siły.
              R.A. Salvatore

              Skomentuj

              • Alien161
                Świętoszek
                • Apr 2006
                • 5

                #8
                tylko przy zabawach oralnych na codzien tego nie ma tylko, ze ginekolog nie wchodzi w gre (
                0statnio edytowany przez Alien161; 16-04-06, 21:53.

                Skomentuj

                • ktos-z-daleka
                  Wspomógł BT
                  • Nov 2005
                  • 345

                  #9
                  no wlasnie "ginekolog nie wchodi w gre". ale to jest lekarz, a lekarz jak wiadomo ludziom potrzebny jest i to bardzo!!

                  sprobuj przekonac swoja dziewczyne ze powinna zawitac do pana/pania doktor.

                  a pozniej sie okaze ze to jakies zapalenie albo rana kora boli podczas spinania miesni i niedosc ze wizyta bedzie niezbedna to beda jakies powiklania. i mysle tez ze jezeli jest to jakis problem wlasnie w tym stulu to samo zaprzestaniesexu oralnego nie pomoze.

                  a ile ona ma lat? bo jezeli jest bardzo mloda to nie dziwie sie ze ma obiekcje (czesto spotykalem takie dziewczyny).
                  Uczciwą pracą ludzie się bogacą, a pierwszy milion zawsze trzeba ukraść

                  Skomentuj

                  • Alien161
                    Świętoszek
                    • Apr 2006
                    • 5

                    #10
                    Mój Skarb ma 17 lat. postaram sie ja namowic na wizyte zobacze co z tego bedzie

                    Skomentuj

                    Working...