W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Pieczenie

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • newbien
    Świętoszek
    • Mar 2006
    • 2

    Pieczenie

    Zawsze myje swojego sama woda, bo tu mam problem. Gdy sprobuje mydlem, badz zelem to po jakims czasie przy wypuszczaniu moczu piecze mnie ostro przy ujsciu cewki. nie wiem co jest... moze glowka jest na to wrazliwa czy ten zel jakos mi wchodzi do cewki ?

    ale nei sadzilbym, ze to zapalenie cewki, bo bym to czul ciagle, a tak to tylko to jest gdy probuje nalozyc jakas substancje...
    0statnio edytowany przez newbien; 08-03-06, 17:05.
  • no_body
    Ocieracz
    • Mar 2006
    • 116

    #2
    hmm moze po prostu mydlo dostaje sie do cewki. Albo po prostu myj sie sama woda albo uzywaj jakis delikatnych plynow do higieny intymnej np do skory bardzo wrazliwej. Napewno nie jest to zadne zapalenie, tylko raczej kwestia wrazliwosci i nie ma sie wg mnie czym martwic

    Skomentuj

    • paul111
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2005
      • 234

      #3
      W 100% dołączam się do postu przedmówcy Ja też myślę że nie ma się czy martwić Poprostu odstaw mydło na rzecz płynu do higieny intymnej
      I just wanna live ...

      Skomentuj

      • newbien
        Świętoszek
        • Mar 2006
        • 2

        #4
        uff, poczulem ulge

        A jakis konkretny plyn polecacie?

        Skomentuj

        • black_rider
          Ocieracz
          • Nov 2005
          • 129

          #5
          moze to byc poczatek zapalenia cewki , zmien mydlo moze ustaną objawy

          Skomentuj

          • Haal9000
            Świętoszek
            • Jan 2006
            • 24

            #6
            Witam

            Tez tak mam jak mi dostanie sie wody do cewki. Nawet jak sie kiepsko "strzepie" po siusiu to moze byc to samo. Normalka.

            Polecam do mycia plyn do higieny intymnej. Wbrew pozorom to nie tylko plyny dla kobiet.

            Pozdrawiam
            Haal9000

            Skomentuj

            Working...