W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Szukam DOBREGO lekarza!

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mojzesz
    Świętoszek
    • Jan 2006
    • 28

    Szukam DOBREGO lekarza!

    prosze o pomoc bo ja juz sam nie moge...
    mam problemy z erekcja, nie osiagam orgazmu, nie mam wytrysku. chodze do lekarzy juz prawie rok i poza wpieprzaniem coraz to jakis lekow nic sie nie zmienia...
    nie bede szczegolowo opisywal, jesli ktos zna jakiegos dobrego lekarza, badz byl w podobnej sytuacji prosze o pomoc... najlepiej w Wawie badz Poznaniu.
  • e-rotmantic
    Perwers
    • Jun 2005
    • 1557

    #2
    Lekarzem nie jestem, ale tak na mój rozum, to należy zacząć od zindentyfikowania, czy problem leży po stronie fizjologicznej, czy psychicznej.

    Skomentuj

    • blood_17
      Ocieracz
      • Jan 2006
      • 96

      #3
      racja albo problem fizjologiczny lub psychiczny ;-)
      huh ;-)

      Moja Maleńka Asienkaaa ;****

      Skomentuj

      • mojzesz
        Świętoszek
        • Jan 2006
        • 28

        #4
        a kto ma to odkryc po jakiej stronie lezy problem jak nie lekarz?:

        Skomentuj

        • e-rotmantic
          Perwers
          • Jun 2005
          • 1557

          #5
          Owszem, lekarz seksuolog. Jeśli byłeś u takowego, a on nie starał się sprawdzić, czy to kwestia Twojej psychiki, to zasugeruj mu to.

          Skomentuj

          • master7
            Seksualnie Niewyżyty
            • Jul 2005
            • 273

            #6
            Hehehehe. Takie badanie jest banalne i możesz je sobie sam zrobić.

            Wystarczy na penis nałżyć odpowiednio spreparowaną banderolkę przed pójściem spać.
            Jeśli rano będzie przerwana to oznacza, że miałeś w nocy erekcję=problem jest psychologiczny. Jeśli rano będzie cała to znaczy, że erekcji nie było i problem jest fizjologiczny.

            Dla pewności powtarzasz kilka razy.

            Najlepiej gdyby banderolka była perforowana i dobrana do średnicy twojego penisa u nasady bo inaczej może się okazać za mocna lub za luźna i erekcja jej nie zerwie.
            ...sen łagodzi na chwilę myśli schemat...

            Skomentuj

            • mojzesz
              Świętoszek
              • Jan 2006
              • 28

              #7
              ale ja "recznie" tez nie moge dojechac... wiec to chyba niejako samo narzuca ze problem jest po stronie fizjologicznej

              Skomentuj

              • e-rotmantic
                Perwers
                • Jun 2005
                • 1557

                #8
                mojzesz, to jeszcze żaden dowód. Problem może leżeć bardzo głęboko w podświadomości. Miałeś robione jakieś konkretne badania? Jena... Niech się tu rojze wypowie, bo ja to tylko tak na czuja piszę, a Ona mogłaby tu dużo istotnej wiedzy wyłożyć.

                master_7, a skąd takie założenie, że facet w nocy musi dostać erekcji????

                Skomentuj

                • mojzesz
                  Świętoszek
                  • Jan 2006
                  • 28

                  #9
                  badania? ciezko powiedziec... rok temu pierwsza wizyta u urologa, potem wizyta u innego. od paru miesiecy do androloga chodze. ale badanie? heh... poza dwoma usg to zadnych. i tylko tabletki jakies co nic nie daja. nie wiem juz przerwac to leczenie i mu wygarnac czy co. zalamac sie mozna. jeszcze nie jestem chyba tak stary zeby nic sie nie dalo zrobic, ale przy tym tempie leczenia to sie nie zdziwie jak mi zaspiewa ze przykro nam ale juz za pozno... a do seksuologa to nie wiem. moze najpierw jakas bezplatna wizyta bo mi znowu zaspiewa 100zl za to zeby w ciagu wizyty wypisac mi karte pacjenta :/

                  Skomentuj

                  • black_rider
                    Ocieracz
                    • Nov 2005
                    • 129

                    #10
                    a po co ci erekcja ... bez tego też da się żyć

                    Skomentuj

                    • master7
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Jul 2005
                      • 273

                      #11
                      Napisał mojzesz
                      ale ja "recznie" tez nie moge dojechac... wiec to chyba niejako samo narzuca ze problem jest po stronie fizjologicznej
                      To przecież nic nie znaczy. Może być fizjologiczny, a może być to Twoja psychika.

                      W czasie snu "warstwa świadoma" wyłącza się i nie "przeszkadza". W tym stanie do głosu dochodzi czysta fizjologia dlatego tylko wtedy można mieć pewność co jest przyczyną.

                      Spróbuj zrobić tak jak mówiłem - nic Cię to nie kosztuje, możesz jeszcze sporo zaoszczędzić no i będziesz miał chociaż jakieś pojęcie o co chodzi.

                      Wejdź na http://www.akcja36.pl/
                      lub zadzwoń 0-801 66 00 99


                      Napisał e-rotmantic
                      master_7, a skąd takie założenie, że facet w nocy musi dostać erekcji????
                      Bo to normalny mechanizm fizjologiczny. Zdrowy mężczyzna zawsze ma w nocy erekcję. Oczywiście znajdując się w głębokim śnie nie zawsze musi być tego świadomy. Tak samo jak podczas snu ruszamy gałkami ocznymi i powiekami a nie mamy tego świadomości
                      0statnio edytowany przez master7; 09-03-06, 23:56.
                      ...sen łagodzi na chwilę myśli schemat...

                      Skomentuj

                      • Rojza Genendel

                        Pani od biologii
                        • May 2005
                        • 7704

                        #12
                        Napisał e-rotmantic
                        Niech się tu rojze wypowie, bo ja to tylko tak na czuja piszę, a Ona mogłaby tu dużo istotnej wiedzy wyłożyć.
                        Słyszałam o podobnym problemie u osób płci obojga po urazie kręgosłupa, ew. uszkodzeniu pomniejszych dróg i ośrodków nerwowych.
                        Może takie uszkodzenie zdarza się wrodzone?
                        Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                        Skomentuj

                        • drstrangelove
                          Ocieracz
                          • Mar 2006
                          • 98

                          #13
                          ja kiedys trafilem na taka stronke
                          klinika specjalizuje sie w leczeniu meskich problemow:



                          pewnie tania nie jest, ale mam nadzieje ze pomoglem
                          16142104..gg

                          Skomentuj

                          Working...