W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Bóle podczas stosunku

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Skubi
    Świętoszek
    • Feb 2006
    • 2

    Bóle podczas stosunku

    Witam,
    jestem z dziewczyna od kilku miesiecy i od jakiegos czasu odczowa dosc nie przyjemny ból przy wkladaniu i podczas stosunku, twierdzi ze mój czlonek jest za duzy no i faktycznie moze tak byc, bardzo sie stresuje co pogarsza sprawe.
    Bardzo bym chcial aby bylo sensowne rozwiazanie tego problemu, mysl o rozstaniu z tego powodu nie jest przyjemna.
    czekam na jakąś pomoc
    Dziekuje
  • Hija
    Świętoszek
    • Dec 2005
    • 27

    #2
    dluga gra wstepna. jesli uda ci sie ja odpowiednio podniecic to jej pochwa sie nawilzy, a miesnie rociagna, ulatwiajac ci wsuniecie sie w nia. poza tym, nie wchodz w nia jednym ruchem, lecz wsuwaj po kawalku swojego penisa, wtedy jeje pochwa stopniowo sie rozciagnie i bol bedzie mniejszy.

    gra wstepna to podstawa. w tym przypadku najlepiej parogodzinna...
    bye, bye, miss american pie...

    Skomentuj

    • Rojza Genendel

      Pani od biologii
      • May 2005
      • 7704

      #3
      Jeśli od jakiegoś czasu tak ma, a wcześniej nie było problemu- to trzeba iść do lekarza.
      Może być stan zapalny, albo i coś innego.
      Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

      Skomentuj

      • Skubi
        Świętoszek
        • Feb 2006
        • 2

        #4
        Nie powiedzialem ze jestem w jakiś sposób doświadczony, próbowalismy już kilku sposobow, nie mamy problemu z dlugą gra wstępna, jest wilgotna i to bardzo. Przy wkladaniu boli ale to juz raczej problem psychiki, boi sie na samą mysl. Nie chodzi o to ze ból jest nie do zniesienia ale przeszkadza i zniecheca. Zaczęło sie bólami z powodu długości, choc staralem sie nie dopychac i bylem delikatny, mimo wszystko doprowadzilo to do lęku.
        Teraz mamy problem aby w ogole zaczac, stracila ochote próbowac. No nic, bedziemy walczyc, teraz z techniką i psychika.
        Dzięki wielkie.
        Piszcie dalej.
        Taka pomoc daje nadzieje
        Pozdrawiam

        Skomentuj

        • Szlajfka
          Perwers
          • Oct 2005
          • 1057

          #5
          Ja też tak miałam na początku. Też się zniechęciłam troche pzrez to, ale jednego dnia po prostu bardzo mi się zachciało żeby wszedł, on to zrobił i wtedy juz nie bolało i od tamtej pory nie boli. Może musi się po prostu przyzwyczaić? A pzrede wszystkim odstresować i rozluźnić. Mój też ma dosyć sporego penisa i akurat w moim przypadku musiałąm się właśnie do niego przyzwyczaić. A jeśli jej za jakiś czas nie minie, to niech się przejdzie do lekarza.
          Nadzieja umiera ostatnia....

          Skomentuj

          Working...