W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Napletek!@

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • niedzwiedz
    Świntuszek
    • Jan 2006
    • 54

    Napletek!@

    witam
    mam pytanie
    podczas kochanie sie z dziewczyna moja skorka schodzi z penisa nie jest to tak przyjemne bo boli troszke. jednak po chwili sie normuje i all do normy do chodzi., jednak po skonczonych igraszkachi wogole ten napletek bo tak sie to nazywa nie chowa sie. i musze go recznie chowa zoledzia. czy to jest normalne?
    ADM: 15:38:52 14.IV.2006
    JA: cos mi zniklo tutuaj mojego
    ADM: co, jak, dlaczego dowiesz sie w regulaminie - B.
    JA: niechce mi sie bo juz podpisu nie bede dawac.
  • radzio_z
    Erotoman
    • Feb 2005
    • 496

    #2
    Odpowiedź prosta i wiele razy wymieniana na forum. Najprawdopodobniej masz lekką stulejkę (nie będe się rozwijal, wpisz w google i doczytasz resztę). Lekką, gdyż gdyby była to normalna stulejka (o ile można to tak nazwać), wogóle nie mógłbyś ściągnąś napletka z żołedzi.
    Jestem niepokorny

    Skomentuj

    • niedzwiedz
      Świntuszek
      • Jan 2006
      • 54

      #3
      nie kumam....

      szukalem ale tam o dzieciach pisza tylko

      ale patrzac na takie cos http://www.stulejka.com/index.php3?strona=zdjecia to ja tak nie mam

      i dalej nie wiem o co chozui

      to mi chodzi bardzoj o takie cos..!!!


      Jak pomóc mężowi?
      Mąż ma 32 lata. W czasie wzwodu jego napletek nie zsuwa się z żołędzi. Jeśli usiłujemy to zrobić, mąż odczuwa ból, mimo że robię to delikatnie. Czasami się to udaje, ale tylko sporadycznie. Mimo że nasze małżeństwo trwa już 5 lat, udało się to zaledwie kilka razy. Mam wrażenie jakby napletek był za ciasny. Czytałam o stulejce. Czy to może dotyczyć mojego męża? On sam nie ma odwagi iść do lekarza i twierdzi, że takie rzeczy dotyczą tylko małych chłopców. Co możemy zrobić, aby poprawić sytuację.

      Aleksandra z Poznania
      Lekarz radzi:

      U 90% chłopców napletek jest w pełni odprowadzalny po osiągnięciu 3 lat. U niektórych zaś napletek jest zlepiony z żołędzią wydzieliną gruczołów łojowych i potowych. Zlep ten w miarę wzrostu dziecka odkleja się samoistnie. Jeśli nie były czynione próby przesuwania napletka, to w okresie dojrzewania napletek jest jeszcze słabo przesuwalny, nie rozciągnięty i może taki pozostać do wieku dojrzałego, kiedy to występują trudności przy prawidłowym stosunku płciowym.
      Problem nie jest wielki i daje się zwykle usunąć za pomocą kilku zabiegów wykonywanych w domu: w kąpieli, po zanurzeniu bioder w letniej wodzie, należy codziennie, systematycznie przeprowadzać ćwiczenia napletka, zsuwając go bardzo ostrożnie kilkakrotnie poza żołądź i odprowadzając z powrotem.
      Po ćwiczeniach konieczne jest zakładanie pod napletek odrobinę maści, np. Dermosanu lub Linomagu, aby przeszkodzić ponownemu zlepieniu napletka z żołędzią.
      Stosunek powinien być odbywany z odsuniętą żołędzią, co da się osiągnąć właśnie po kilkudniowych ćwiczeniach w ciepłej kąpieli wodnej.
      Radzimy zająć się tym samej, gdyż będzie Pani miała nad tym kontrolę, a poza tym konsekwentnie doprowadzi Pani leczenie do pozytywnego wyniku.
      Gdyby takie zabiegi nie przyniosły rezultatu (w większości przypadków wyniki są pozytywne), to mąż powinien zgłosić się do lekarza. O stulejce raczej nie ma mowy, bo pisze Pani, że czasami udaje się odsłonić żołądź.
      0statnio edytowany przez sister_lu; 04-02-09, 17:45.
      ADM: 15:38:52 14.IV.2006
      JA: cos mi zniklo tutuaj mojego
      ADM: co, jak, dlaczego dowiesz sie w regulaminie - B.
      JA: niechce mi sie bo juz podpisu nie bede dawac.

      Skomentuj

      • TRS Broskow
        Perwers
        • Dec 2005
        • 961

        #4
        no i masz problem z głowy, mam to samo i jakoś mi nie przeszkadza

        Skomentuj

        • niedzwiedz
          Świntuszek
          • Jan 2006
          • 54

          #5
          no i musisz sobie sam potem pomagac aby zeszla z zoledzia?
          ADM: 15:38:52 14.IV.2006
          JA: cos mi zniklo tutuaj mojego
          ADM: co, jak, dlaczego dowiesz sie w regulaminie - B.
          JA: niechce mi sie bo juz podpisu nie bede dawac.

          Skomentuj

          • Ardein
            Ocieracz
            • Oct 2005
            • 115

            #6
            idziesz na zabieg do lekarza i ci zalatwia wszystko jak trzeba

            Skomentuj

            Working...