W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Pochłoneła go praca, nie w głowie mu amory

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • O...
    Świętoszek
    • Feb 2006
    • 20

    Pochłoneła go praca, nie w głowie mu amory

    ostatnimi czasy moj mezczyzna jest tak pochloniety praca ze nie w glowie mu zadne amory! sex w weekend, to jedyna rozrywka calego tygodnia... brakuje mi czestszym kontaktow... nie wiem czy to chwilowy kryzys czy cos powaznniejszego? martwie sie, ale mam nadzieje ze nie potrzebnie... w ogole nie jest wylewny w uczucia tak jak to bylo "kiedyś", a mi brakuje buziaczkow, przytulanek, czulych slowek..
    co robic? przeczekac? jak dlugo?
    a jak pytam czy cos jest nie tak, to sie dowiaduje ze zmeczony, ze praca, ze to foch na zycie
  • Luk
    Erotoman
    • Feb 2006
    • 427

    #2
    1. porozmawiac
    2. czesciej wyjsc z inicjatywa

    to na poczatek, kolejnosc zastosowania dowolna

    dodane:
    3. poeksperymentowac i wymyslic cos w sexie dla was nowego

    Skomentuj

    • O...
      Świętoszek
      • Feb 2006
      • 20

      #3
      wiesz Luk, wyjscie z inicjatywą i tak nie pomaga, bo w tygodniu zawsze slysze to samo... tym bardziej ze my nie mieszkamy jeszcze razem i warunki sa, jakie są,
      a problemow z samym sexem tez nie mamy, bo jak juz cos jest to jest super itd... dla kazdej ze stron...
      a gatki juz mi sie znudzily, bo zaraz wyjdzie na to, ze nachalna jestem i w ogole bedzie dym,a nie milosc

      Skomentuj

      • MyszkaZ
        Erotoman
        • Dec 2005
        • 535

        #4
        Oj, wiem cos o tym, moj facet tez ciezko swego czasu pracowal, i byl zmeczony na tyle, ze naprawde jak wracal do domu to nie mial juz na nic sily. Ale przeciez nie jestesmy robotami. Ja tez pracuje i wiem, ze naprawde trudno jest wracac po 10godz pracy do domu i marzyc o szalonym seksie... Wiec skoro masz wiecej sil witalnych niz on, to zamiast oczekiwac od niego aktywnosci, na ktora po prostu juz nie ma energii, sama sie nim zajmij.
        Przeciez kobieta nie musi czekac, az facet sie na nia "wladuje", tylko rownie dobrze moze zrobic wszystko sama. Doslownie wszystko
        Even though she seems so high
        He knows that she can't fly
        and when she falls out of the sky
        He'll be standing by

        Skomentuj

        • O...
          Świętoszek
          • Feb 2006
          • 20

          #5
          to tez nie pomaga MyszkoZ, bo jak ja zaczynam i widze jego zmeczenie i niechec to i mi sie odechciewa

          Skomentuj

          • gucio5tys
            Perwers
            • Dec 2005
            • 1075

            #6
            jak zacznie się z Tobą zabawiać by Ci dogodzić to kto zarobi na utrzymanie mieszkania?
            Alkohol - typowy rozluźniacz języka
            "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
            Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

            Skomentuj

            • Szlajfka
              Perwers
              • Oct 2005
              • 1057

              #7
              Zrób mu przerwę, np nie spotykaj się z nim przez tydzień. I odpocznie i zatęskni.
              Nadzieja umiera ostatnia....

              Skomentuj

              • paulaaa
                Świętoszek
                • Apr 2006
                • 8

                #8
                mysle ale oczywiscie to tylko moje skromne zdanie,ze jezeli przygotujesz mu odprezajaca i relaksujaca kapiel ze swieczkami pieknie pachnacym plynem do kapieli,do tego wszystkiego w sypialni rowniez beda swieczki ,przygotowana oliwka do masazu,ty w seksownej bieliznie,kieliszek szampana....przy tym wszystkim powiesz mu jak bardzo go kochasz i jak Ci przykro ,ze on tyle pracuje,ze go rozumiesz i wspierasz w kazdej chwili a jednoczesnie tesknisz i cierpisz to chyba powinno byc dobrze.
                Powodzenia
                paula

                tylko nie rob mu zadnych ale to zadnych wyrzutow!!!!Traktuj go jak jajko!!!Pamietaj on mial ciezki dzien!!!
                0statnio edytowany przez sister_lu; 04-05-09, 21:05.

                Skomentuj

                Working...