W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito).

Konsekwencje wielu lat masturbacji...? (problemy z dojsciem przy normalnym seksie)

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wrobelek
    Świętoszek
    • Mar 2006
    • 7

    #16
    Napisał Łukasz85
    Jak sie spotykasz z dziewczyna i caly czasz walisz to mozna miec klopoty .Twoje ruchy calego ciala nie beda szybkie i zwinne jak reki , dlatego na poczatku trzeba sie oswoic. Wacek nie bedzie tak mocno sciskany przez pochwe jak przez reke no i szybkosc inna . Jak zrobisz przerwe powinno wrocic do normy wszystko .
    heh w moim przypadku bedzie sciskany równie mocno no to trzeba zrezygnowac z obróbki recznej. przynajmniej wzdymy mi zejda
    Love is the name, sex is the game. Forget the name and play the game

    Skomentuj

    • Koloblicin
      Ocieracz
      • Feb 2006
      • 136

      #17
      Stopniowo zmniejszaj częstotliwośćmasturbacji i rób to lżej, tj nie męcz go na całego Być może pomogą także szybkie wystrzały, też jednak nie za często...
      "Mój mózg, to mój drugi ulubiony organ" (Woody Allen)

      Skomentuj

      • Rafał
        Banned
        • Mar 2006
        • 58

        #18
        nie znam się na tym,ale powiem tyle że mastórbuj się tak jak kochasz się z swą partnerką(prętkością)

        Skomentuj

        • Y.T.
          Świętoszek
          • Mar 2006
          • 30

          #19
          to jest kopia syndromu onanistycznego u płci przeciwnej.
          -kobieta z witbatorem doprowadzi sie do orgazmu a facet tylko sprawia jej przyjemność.
          Onanizujac sie spełniasz swoje fantazje sexualne (virtualnie), teraz podczas zbliżenia ciezko jest Ci sie przestawic na realny stan rzeczy (tak sądzę)
          Wizyta u sexuologa/(psychologa ?) moze coś pomoze...?
          pozdrawiam
          C-Mos - 2 Millions Ways (Axwell)

          Skomentuj

          • Bystry
            Ocieracz
            • Jan 2006
            • 142

            #20
            to jezeli jest az tak zle to ja zaprzestaje z masturbacja to moze byc przyzwyczajenie albo odpusc sobie na jakis czas mastrubacje i sex .... poprostu wyluzuja potem do dzila najlepiej zebys byl napalony

            Skomentuj

            • Alleg
              Świętoszek
              • May 2006
              • 14

              #21
              heh.. ja mialem tak z moja pierwsza panna i niewiem do dzis dlaczego.. dochodzilem bardzo dlugo i to w stylu niechce ale musze... ona mnie bardzo krecila ale jakos hmmm... podczas wlsciwiej zabawy oejmowala jej wladze w ustach... no ani slychu ani dychu.... teraz sie zastanawiam czasem czy ja ją wogole zaspokajalem...

              od niedawna ( 4 miesiace) jestem z inna panna... i sprawa wyglada calkiem inaczej ze sie tak wyraze niemam z tym zadnych problemow... ale mam wrazenie ze to tez zasluga mojego slonca... to co czasem wyprawiamy... ehhehehe no nic

              Skomentuj

              • lewy_87
                Seksualnie Niewyżyty
                • Sep 2005
                • 242

                #22
                proste kwestia czasu tez tak mialem i dopiero po 3-4 miesiacach wspolzycia wszystko bylo dobrze ze bez problemu dochodzilem ale dzieki temu dowiedzialem sie jak dziala ten caly mechanizm wszystko zalezy od psychiki

                Skomentuj

                • Romek
                  Świętoszek
                  • Oct 2006
                  • 3

                  #23
                  Niedawno miałem pierwszy raz a przedtem co tu dużo mówić dosć często marszczyłem freda. Ja mam problem jakby odwrotny przecieżtnego syndromu onanisty bo kończe po jakiś 2 minutach (ale to zależy jak sobie kto wali pewnie...ja sie przywyczaiłem szybko i już mi tak zostało ) obecnie z tym walcze.

                  Skomentuj

                  • Avery
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • May 2005
                    • 293

                    #24
                    Napisał potencja
                    Problemy z potencja czesto wynikaja ze stresu nadamiru papierosow czy tez alkoholu. Super potencja, erekkcja i mega doznania Polecam www.potencja.skleptop.pl lub www.skleptop.pl Tam jest sporo opisane jak to dziala i dalczego sie tak dzieje ze wzwod np nie jest dlugotrwaly lub nie pelny. Zapoznajcie sie rowniez z opisem tpreparatu VIALAFIl Warto Nawet nie koniecznie kupujac go warto cos o nim wiedziec A odnosnie Twojego problemu to raczej problem psychicznyniz fizyczny Za bardoz twoj umysl przyzwyczail sie do pobudznia samego sibie
                    No kolego, ale zes doje.....ał podpisem, az sie przestraszylem tej twojej viagry
                    Święty Graal pod prostotą Roslyn czeka...Ostrze i kielich strzegą jej bram...Ozdobiona swoich mistrzów sztuką...Spoczywa w pokoju| nad nią niebo pełne gwiazd.

                    Skomentuj

                    Working...